hoi dames Zit met een probleempje.. Wij wonen op een boven huis,en hebben hoogpoligvloerbedeking op de trap na boven laten legen,nu wil ik dat de mensen die komen bij ons hun schoenen beneden in de hal legen zodat me vloer niet kapot gaat en voor de vieze schoenen natuurlijk.. Nu zat ik te bedenken dat ik een bordje neer ga hangen met een zin erop zodat ze niet vergeten hun schoenen uit te doen,en dan niet de zin schoenen uit graag,maar gewoon iets leuks en vrolijks,niet zo standaard zin snap je! Kom maar op! Ik kom er echt niet op,dus hoop dat jullie wat leuks vinden of weten..
Ik zou mischien een schoenenrekje neerzetten met een bordje erboven willen jullie ajb jullie schoenen uitdoen in ruil voor heerlijke pantoffels binnen. (vind zelf als ik ergens mijn schoenen uit moet doen het fijn als ze een aantal pantoffeltjes of iets hebben) en zou ook niet op de gallerij ofzo mijn schoenen neerzetten maar mischien in de hal? of er moeten geen mensen komen die er niet horen natuurlijk.... Ik zal nog eens meedenken over een leuke tekst!
ik duitsland hebben ze hele leuke zakken met vakken met 10 paar gasten pantoffels daar staat dan in het duist ook een hele leuke tekst op
Hoi De pantoffels heb ik al gehaald haha,dat vind ik zelf ook altijd pretig.. Wij hebben de voordeur voor ons eigen,De schoenen van de gasten die op visite komen ligen dan gewoon bij ons in huis Bedankt in iedere geval
een vriendin van mij heeft een zelf een bordje gemaakt. ze heeft een schoen getekend,en dan zo'n verbods teken eromheen getekend. staat erg leuk,en je vergeet het ook niet,omdat het erg opvalt.
"Zonder schoenen hoef ik de vloer ook niet te boenen" "Mijn vloer houdt niet van schoenen" "Wees aardig voor mijn vloer, doe uw schoenen uit" "U heeft mooie schoenen, maar ik heb een mooie vloer" "U bent welkom, uw schoenen niet" "Schoenen uit, pantoffels aan" "Schoenen uit, schone vloer" "Zonder schoenen, heel gewoon, blijft mijn vloer lekker schoon" Moeilijk hoor....
ik lees even mee.. want worde r neit goed an mensen die met vieze schoenen over mij mooie schone vloer lopen
Waarom zeggen jullie niet gewoon schoenen uit? Bij mij in huis worden de schoenen altijd uit gedaan ( ok als ik nog moet dweilen dan maakt het me niet uit heb toch parket) maar ik zeg dus altijd graag schoenen uit want ik heb geen zin om constant die dweil te moeten pakken. Sommige zie je wel zuchten en steunen maar het is mijn huis denk ik dan.
hier ook absoluut de schoenen uit en ik heb nix hangen ik vraag gewoon of mensen hun schoenen uit willen doen, en doe het niet omdat hoogpolig vloerbedekkinng heb of laminaat ik vind het gewoon vies iedereen llopt op de schoenen buiten die dooor de stront en die door de kauwgom of de plas van een hond of weet ik veel wat doorheen komt lekker bij je je binnen lopen hup je kindje(s) over de vloer laten een koekje vallen word weer opgegeten blegh! als ik eraan denk wor dik al ziek dus hier gewoon de schoenen uit
kheb er eigenlijk nog nooit over nagedacht. bij ons doen de meeste hun schoenen zelf al uit. maar tis idd niet echt fris. zeker als alyssa over een tijdje gaat kruipen enzo. ik lees mee. en pantoffels voor gasten is erg leuk. liefs doris
haha die vind ik erg leuk. en dan zo'n schoenenrek/wandkleed waar ze hun schoenen kunnen omruilen voor lekkere pantoffels (wel af en toe uitwassen )
doe mij een groot plezier en laat je schoenen hier ? laat de schoentjes hier maar staan ik heb net de vloer gedaan ?
Hier mogen ze wel met schoenen naar binnen, behalve de uks niet, die spelen iets te graag buiten, en dan is er weer wat, dan moeten ze weer naar mama toe ( mijn tante) en dan lekker uit de stront in de woonkamer, nee bedankt. Boven is het een must, schoenen uit!