Hoihoi, Leuk te lezen dat iedereen weer druk is met eieren vinden of duimen zwanger te zijn. Amy, hadden wij vorige maand ons ei niet beetje op zelfde moment? Ik zal vandaag of morgen de nieuwe testen wel in huis krijgen. Net nog even een 'proeftest' gedaan (zit op cd 11) maar nog niets aan het handje. Kan mijn gedachten nog wel redelijk afleiding geven om te zorgen dat ik niet ga piekeren of mijn ei wel een beetje op tijd komt. Afgelopen maanden waren zo afwisselend. Ene maand 38 dagen, andere 31...dus kan niets anders doen dan genieten van mijn vrije dagen, het aankomende feestje en blijven voelen en mijzelf voorhouden dat het komt als het komt. Ik wens iedereen succes en tot snel!
Amy, kijk eens op babyland.nl, daar hebben ze een fuchsia en een rode! Dat is een winkel bij ons in de stad, maar ze hebben ook een webshop, waar ik even heb gekeken voor je. Nu snel weer naar de pannen!
Hallo allemaal.. ik zat even met een vraagje.. vrijdag avond had ik een positieve (knal) ovu.. zaterdag morgen en avond ook, zondag morgen en avond ook, Is het normaal, zo lang een knal test te hebben voor ovu?
Nou mijn temp nog steeds raar 36.8 ik weet niet wat dat is hoor En vannochtend watch appte een vriendin van mij dat ze vannochtend een positieve clearbleu zwangerschapsttest had Ik vind het nu wel steeds moeilijker worden hoor! Heel veel mensen om mij heen die heel makkelijk zwanger worden!! Waarom is het ons nog steeds niet gegund!? En voor jullie net zo!
@hen30sep, zie je ook geen verschil in de kleur van het lijntje? De een misschien iets donkerder dan de andere? En welke testen gebruik je? (gevoelige of gewone?) @Mex, SUPER!!! Bedankt meis! Ga ze zo gelijk bestellen. Pffff had overal al gekeken, ook Wehkamp etc. @Baby, oh dat is moeilijk he... Ik begrijp heel goed hoe je je voelt. Gisteren bij een vriendin van ons geweest, zij is nu 38,5 week zwanger. Ik keek naar haar buik en dacht: wat is dit prachtig! Dìt wil ik ook nog eens mee maken! Tegen mijn man zei ik van de week: Ik wil het zooo graag. Hij zei: nee dat zeg je niet goed. WIJ willen het heel graag! hihihi...
Het kan wel,dan heb je waarschijnlijk het begin van de piek te pakken gehad en die piek kan 48 uur duren. In die tussentijd kan je ei wel springen, want ovulatie vindt plaats zo'n 36u (of korter) na het begin van de LH piek. Toch is het bij iedereen verschillend. Als het goed is zou vandaag de test minder positief moeten zijn. Welke testen heb je? Sensitest? Gevoelig of normaal?
Baby, lastig is dat he? Ons voornemen er deze maand minder mee bezig te zijn, dan toch ergens een testje doen, even kijken hoe de temp is en er dan niets meer van snappen! Had ik ook,maar ik kreeg nog een smilie en wist dus waar ik zat. Hopelijk vind jij ook nog je ei, of denk je dat deze geweest is? Heb je verder nog ei-kwaaltjes? Amy, graag gedaan!! Super dat je ze nu toch hebt kunnen vinden! Je schreef het en ineens dacht ik dat ik ze weleens in de winkel had zien liggen. Dus hup, even online kijken en jawel! Ben blij dat ik je heb kunnen helpen, want die zoektocht is vreselijk. Weer iets om af te strepen! Hoe is het nu met jou zoektocht naar je ei? Jullie zijn allemaal zoekende, ik ben de enige wachtende ! Tja, die zwangeren om ons heen... Bijzonder dat ik dat tot voor kort niet had, dat ik daar moeilijk tegen kon. Nu dus wel weer meer. En als iemand je dan belt met die mededeling, dan kan je wel door de grond zakken, want dat is toch wat wij ook willen? Maar goed, het moet ons gegeven zijn. Er zijn er genoeg die er amper iets voor hoeven te doen, ze kijken naar elkaar en hup, zwanger. Maar zij zijn uitzondering op regel, en als zij bij een eventuele tweede, derde of weet ik veel de hoeveelste er langer over doen, weten ze niet wat hun overkomt. Ik had vanmorgen 37.0, 0.4 hoger dan gisteren, maar ik ga nergens vanuit, lijkt mij wel zo verstandig. Zit op dpo6 volgens FF, of dpo8 volgens mijzelf. Volgende week komen eindelijk de meubels!! Tenminste, de kasten, want de rest is er al! Maar hoe fijn het is dat de rest er is, zonder kasten is het gewoon niet af en nog steeds een bende. Met mijn meisje gaat het eigenlijk best goed. Ze heeft na die infectie in haar mond nog een flinke verkoudheid gehad van ruim 2.5 week, daarna nog een week of korter flink gehoest en nu ook iets verkouden. Ja, ik noem dat gek genoeg goed, al weet ik dat het best veel is, want dit was allemaal sinds eind april. Ik merk nu wel dat ik het toch allemaal best erg vind, zit hier nu weer met tranen te schrijven. Gaat wel steeds beter hoor, maar het is een proces he? vanmorgen heeft ze licht iets gespuugd, voornamelijk slijm, dus maak ik mij meteen weer zorgen. Dat zal nog wel even in mijn systeem blijven zitten denk ik. Ze zit nu Het Zandkasteel te kijken. Zo apart, ze heeft dat niet meer gekeken sinds de kasten (en de muziekinstallatie) weg zijn. Zondag hebben we toch alvast de muziek weer neergezet, waar de cd bij zat en hup, toen wilde ze weer Het Zandkasteel kijken. Bijzonder hoe dat werkt bij een kind!
Ga ik na mijn vorige stukje naar FF, denk ik 'wat is mijn chart raar?', kijk ik goed, ben ik weer geselecteerd voor 5 dagen gratis VIP! LOL! Best leuk! Minder leuk is dat Ff volgende week vrijdag pas aangeeft als testdatum!! Dat vind ik wel erg lang duren nog hoor
Hey dames sorry heb te vroeg gemopperd ging net testen met z&k en vond hem twijfelachtig heb dus Cb digitaal gepakt en wat denk je een smile Nou nu weet wat ons de komende dagen te wachten staat Mex ik duim heel hard voor jou!! En natuurlijk ook voor de andere
baby, super!!! Wat kun je dan verbaasd zijn he? Maar ook wel fijn dat je je ei dus niet hebt gemist! Aan de klus dus meid ! Veel plezier
Ik heb vandaag veel krampen, wil je er niet mee bezig zijn, voel je je lijf... Daar kan je dan niet omheen he? Krampen zitten vooral op/rond/achter schaambeen, voelde het net flink toen ik voorover gebogen zat. Zegt natuurlijk nog niets, we will see. En niet pas volgende week vrijdag
Hmmm.... bijzonder... Ik ben nu dus weer 5 dagen VIP bij FF en zodoende kan ik de manier van ovulatie detecteren instellen. Nu staat het op 'advanced' en daarbij een stippellijn, ei op dag 19 en een 'good' score bij intercourse. Zet ik 'm nu op OPK (ovutesten), dan komt er een blauwe lijn op dag 17. score high. Toen zag ik dat ik 'm ook kan zetten op 'research', geeft FF op die stand een mooi kruis met ei op dag 17 en een 'high score'. Zegt natuurlijk helemaal niets, maar feit is wel dat mijn ei dus hoogstwaarschijnlijk echt op dag 17 was! Heb ik zomaar 2 dagen winst!
Moeilijk om los te laten hè Mex Gisteravond had ik wat last van krampen en dacht: hmmm zou mijn ei in aantocht zijn? Begin van de middag getest, maar die is nog als negatief te beschouwen. Ik hoop dat ik weer een mooie cyclus mag hebben en dat de ovutest over een paar dagen knalt! Wat grappig he dat als kinderen de tv zien staan, dat linken aan Het Zandkasteel, hier precies zo. Op vakantie niet gekeken en thuis vroeg ze er weer om @Baby: Wow! Aan de klus jij! hihi... Succes meis! Ik zit nu al te denken: als ik mijn piek heb, hoe ga ik het dan deze maand 'aanpakken'? Om de dag klussen, of 3 dagen lang op de ochtend, of 3 dagen lang op de avond? hahaha... LOL @Joos, Vorige ronde liepen wij inderdaad gelijk. Test jij nou nog met de gewone van sensitest of de gevoelige?
Helaas dames deze kans verstreken bonje met vriend zit nu op de bank en vriend slaapt dus helaas Ga het ook wat rustiger aan doen en laat het hier even met rust Ik hoop dat jullie snel allemaal positieve testen in handen hebben
Ik heb sensitest normaal. vandaag is t lijntje idd zo goed als weg. die lange tijd.. waren ze echt knallend.. gwoon geen verschil te zien. heel vreemd.. dan denk ik dat zondag middag eisprong is geweest.. wie weet.. vrijdag zaterdag geklust je weet nooit dan hahah afwachten maar...maar vond zo vreemd dat zo lang zo knallend was. namelijk eerder nooit echt gehad. (of misschien ernaast getest)
Goedemorgen meiden! Baby, wat naar en wat vervelend.... Toch hoop ik dat je hier af en toe gedag komt zeggen! Amy, op naar een mooi ei,hopelijk voor dag 20! Vanmorgen 37.0 op dpo 7 of dpo 9. Ik hoop natuurlijk op dpo 9, dat heb ik ook wel steeds in mijn hoofd, al zou het beter zijn om uit te gaan van dpo7. Ik moet nu rennen, op naar het werk, lange dag want vanavond vergadering... Fijne warme dag vandaag!