Navond meiden! Kom nog even buurten voor ik mijn bedje in duik, morgen is het vroeg dag... Saskia: hoop voor je dat het klikt met de nanny! Het lijkt me in vele opzichten een ideale oplossing! Inderdaad geen ochtend- en avondstress, dat scheelt al een hele hoop om mee te beginnen! Spannend! Alvast veel succes voor woensdag, ben benieuwd voor jullie. Inderdaad: je kunt maar beter dingen uitsluiten, dan weet je in ieder geval zeker dat je alles hebt gecheckt. Pris: jeetje meid, wat een heftige start van het nieuwe jaar! Hoop dat de man van je vriendin opknapt! Miranda: alvast gefeliciteerd met je verjaardag morgen! IlonaW: welkom, klets lekker mee! Marsab: wat heerlijk dat de echo goed was! Kun je dat weer van je lijstje strepen! Simke: Jesse wordt ook al zo'n grote vent! Ben heel benieuwd, wij moeten maandag alweer naar het CB. Hoop dat hij snel weer wat langer doorslaapt! MissX: oef spannend! Nouja, je kunt niets dan wachten.... En mocht het nou zo zijn, dan zijn er ruimtetechnisch genoeg oplossingen (crechebedje: soort stapelbedledikant bijvoorbeeld) Spannend! Rian: Hier slapen ze ook beter in hun eigen omgeving hoor, maar ze zijn niet echt overprikkeld als ze elders zijn. (Ze hebben immers altijd hun vertrouwde "andere helft" bij zich.) Suus: Is ook wel weer een nieuwe fase he, met je kindje plat in de buggystand! Lekker een warme zak erin: staat zo lief! Virginie: lekker dat Keld nu in ieder geval een uurtje in zijn kamer heeft geslapen. Isa was als baby ook een heel wakker kind, maar na een maand of 4 begon ze meer te slapen en meteen in een goed ritme van 2 kortere en 1 langere dut, das ook wel weer wat waard! Over de shirtjes: die heb ik bij Rainbowbabies besteld, toen ik nog zwanger was! Leuk he? Het zijn net ijsjes in die pastelkleurtjes!
HET SNEEUWT HIER! Ben dol op sneeuw (we gaan over een paar weken dan ook lekker skien! Zijn er trouwens al veel die hun kindje al in een wandelwagen hebben? Gaat dat een beetje goed? Groetjes Simke
@simke: ik ga het morgen proberen in de wandelwagen, dus dan laat ik het weten! Jesper was met 10 weken al 64 cm en 7100 gram en hij is nu 16 weken dus je kunt misschien wel voorstellen dat het niet meer past. Ben heel benieuwd hoe lang hij is geworden, dinsdag moeten we weer naar het CB.
hoi ben er een poosje niet geweest maar moest werken met oud en nieuw en esmay heeft de griep gehad was erg verkouden. mijn man was ook ziek dus had weinig tijd. hier gaat alles goed ookhet poepen wegebruiken nu omneo van nutrilon werkt wel goed. esmay krijgt ook fruit en groente hapjes vind ze wel lekker. kom later wel even wat meer vertellen.
Pris: wat vreselijk van je collega...wij wonen naast het spoor en er staan ook weleens mensen op het spoor die er dan afgehaald moeten worden, vorig jaar nog een mevrouw, men kreeg haar alleen niet op tijd van het spoor...het is echt vreselijk, die mensen moeten zo wanhopig zijn, januari en december zijn al van die rare maanden eigenlijk...sterkte op de crematie, het zal wel heftig worden... Noor: wat een superfoto van je tweeling en je meisje, echt leuke t-shirts! echt eentje om in te lijsten! Amersfoort: als we naar de dierentuin gaan zit mijn man 4 dagen voor zaken in madrid, ik ben dan alleen thuis met honden en baby, ik weet niet of het allemaal gaat lukken om dan te komen naar de dierentuin helaas...neemt iedereen zijn baby mee? en gaan we dan het restaurantje in met die kou ofzo? hoe laat gaan jullie?
Rian: hoe heb je dat voor elkaar gekregen? ikke ook willen dubblele banner! dus je kan dan erin hebben dat je zwanger bent en ook dat je al een kleintje hebt? super! saskia: wij krijgen 23 feb. een au-pair precies om die reden dat wij geen zin hadden om met een slapende baby over straat te gaan, en in het donker weer thuis te komen...gwynnie slaapt nu nog en het is al bijna half tien...
Goedemorgen iedereen! Bah, had echt geen zin om op te staan! Nochtans, ik ga rond halfelf slapen, maar ben bekaf. In het weekend slaap ik gemakkelijk tot 10uur, maar dan nog ben ik moe . Wat gaat dat zijn als ik voltijds ga werken? En ik heb zo'n buikpijn, ik denk dat de komen! En juist als mijn vriend en ik op weekend gaan.. @ Joepie: Blij je nog eens te horen! Goed om te horen dat alles goed is met Esmay! @ Suus: Jesper zal wel al heel groot zijn nu ! Ben benieuwd hoe het gaat met de wandelwagen. @ Sneeuw: Ik wil ook! Maar ondertussen is het hier alweer 5°! @ Simke: Hier ligt Keld nog steeds in de maxi-cosi. En dat gaat nog best goed eigenlijk. @ Noor: Vond het ook erg lekker dat Keld heeft geslapen. s'Avonds was hij ook minder chaggie, dus misschien was dat één van de redenen! Vind de shirtjes van je kids erg leuk! @ Miranda: Spannend, een huisje! Matthew is ook al zo'n groot kind! Heeft hij nog koorts? Gelukkige verjaardag trouwens! @ Joyce: Babyzwemmen, leuk! Ik wil ook een keertje gaan! @ Ilonaw: Welkom!
@joyce: ik wil ook zwemmen! maar anne past nog steeds geen zwemluiers en ja die nanny vind ik superspannend hoop echt dat het wat is overigens.. ik gebruikte toch die nuvaring heb het idee dat het toch meer op[ mn borstvoeding slaat dan ik graag wil vanochtend had anne nog honger na de borstvoeding en dus ik maar naar beneden om een flesje te maken.. toen was het ineens over dus ik heb dat flesje ook niet meer gemaakt maar zijn nu 3 kwartier verder.. en ze ligt alweer driftig aan mn borst te sabbelen die ring die is dus voorlopig... (gedurende borstvoeding) exit na de borstvoeding... het werkt wel heel goed en ik heb weinig last van bijwerkingen.. dus dan komt ie wel weer terug denk ik nu is de vraag.. "wat dan?" we zijn allebei neit zo gesetld op condooms namelijk straks de huisarts maar weer bellen.. "ik wil geen pillen, geen ring en ook geen condooms.. wat nu?"
hmm bij enig kort onderzoek richting mannenpil.... en oa het feit dat eh.. de man dan ook niet meer opgewonden raakt tenzij hij een testosteroninjectie krijgt ben ik bang da thet toch condooms worden... *zucht*
noor: wat een geweldige foto saskia: ik had het dus door de cerazette pil dat me borsvoeding snel terug liep. helaas heeft toen 2 weken lang elk uur voeden geen effect gehad en heb met borsvoeding moeten stoppen joyce: zwemmen lijkt mijn ook fantastisch, eerst wilde ik niet omdat heel me biillen en boven benen onder de paarse stiemen zat maar nu keek ik laats en is het helemaal verdwenen alleen me borsten zijn nog lelijk maar ja diet ziet niemand met een topje aan sneeuw: het lag hier gister inderdaad ook. wel maar een heel dun laage maar ja van mijn mag het verdwijne hoor en kom maar op met de zon. pris: veel sterkte met alles miranda: gefeliciteerd ilonaw: welkom hier en klets lekker mee zou ik zeggen het is hier erg gezellig pff de rest moet ik nog even terug lezen, kletsers haha wij zijn gister bij de gastouder geweest en het klikte wel, ik ga 4 ochtende werken pfff. ik wil dolgraag werken maar aan de andere kant weet ik zeker dat ik me meisje ga missen. giseravond heb ik toch even goed gejankt hoor dat het nu definitief is. ik zal haar moeten dumpe zoals ik het zie en ben zo bang dat ik dingen van haar ga missen zoals eerste woordje, eerste stapje pfff wist niet dat uk het zo moeilijk zou gaan vinden. ook voel ik me schuldig tegenover me meisje, ik wilde het 1e jaar thuis blijven maar heb de sociale contacten gewoon nodig en daarom ga ik werken. het is maar 4 ochtenden en weet dat ze in goede handen is maar toch doet het me verdriet. ik ben haar moeder en hoor voor haar te zorgen. hebben julliie ook z'n schuldgevoel tegenover de kids? vanavond gaat alicia trouwens bloemkool eten hopelijk vind ze het lekker.
Hallo! Een rustig ochtendje...Aiden ligt al weer vanaf 7.00 uur heerlijk te pitten. Hij zal zo wel komen en dan leg ik hem nog 1 keer terug in zijn bedje. Hopelijk slaapt hij dan weer tot 12.30 uur! @ virginie: Aiden deed het super in het ziekenhuis! Huilde niet of zo, hij had juist schik! haha @ Zoë: Ja wij zijn naar Twenteborg in Almelo geweest! @ Joepie: leuk dat alles goed gaat met jou en esmee! En dat ze groente/ fruithap lekker vindt! @ Suus: Jesper is op dezelfde dag als Aiden geboren, wel grappig (logisch natuurlijk) dat kinderen dan nog zo kunnen verschillen he, bijv. qua gewicht. Maar goed, jij liep natuurlijk ook al een paar weken overtijd en ik beviel een week tevroeg! @ Sneeuw: ben jaloers, ik wil ook sneeuw! @ Joyce: ik wil ook best gaan babyzwemmen, maar ben je dan verplicht om bijv. 10 keer te komen, of mag je zelf weten wanneer en hoevaak je komt?! @ Ilonaw: Leuk dat je ook mee komt kletsen! Heel gezellig is het hier hoor! @ Miranda: Van harte gefeliciteerd! En hopelijk is Matthew van zijn koorts af, Volgens mij moet je ze dan niet kouder aankleden hoor....want als je zek bent heb je het vaak koud. En als hij het warm heeft zweet je vaak de koorts eruit! Maar goed, ik weet het ook niet zeker hoor! Oh en ik hoop dat het wat wordt met het huis! Spannend he zulke dingen! @ Pris: al meer/ beter nieuws over je vriend? @ Saskia: hier ook condooms hoor...niet ideaal maar goed! Beter dat dan nu al weer zwanger, viniden wij. We willen wel graag nog een kindje, maar nu nog niet. @ Noor: oké Rainbowbabies! Ff opzoeken en in mijn favorieten zetten! Staat ze echt ontzettend leuk!
Hallo allemaal ben ik ook weer een keertje. Pris, tjonge zeg... heel veel sterkte met de crematie en ook met die vriend in het ziekenhuis! Saskia, mijn verloskundige raadde het ook af de nuvaring te gebruiken zolang ik bv geef. Dus ik heb hem ook nog steeds niet in huis. Ook hier gewoon condooms (helaas). Nog even doorzetten dus. Ik wil ook graag gaan babyzwemmen, maar de tijden hier zijn ook niet echt handig. Precies op tijden dat ze altijd komt voor de voeding. Maar goed, ik ga het misschien komende week toch maar eens proberen. De zwemluier ligt al 4 weken in de kast namelijk. Wilde eigenlijk vandaag al gaan, maar omdat het kerstvakantie is, is er geen babyzwemmen. Ik denk dat ik Marissa binnenkort ook maar eens in de wandelwagen ga zetten. Ze vind de kinderwagenbak echt een drama. Ze ligt dan steeds te huilen omdat ze niks kan zien. Welkom Ilonaw! Spannend hoor Miranda! Echt wel leuk een nieuw huisje! Over de meeting. Kan iemand hetlijstje vinden van iedereen die meegaat? Ik heb al gezocht, maar kan het niet meer vinden. Misschien is het handig dat iemand even iedereen die op het lijstje staat een pb stuurt (wil ik wel doen). Met de vragen of ze de 12e nog mee gaan, wat voorkeur heeft, dierentuin of kabouterhut (moeten we misschien even bellen of ze zo'n grote groep kunnen hebben dan). En of we dan bij de kabouterhut ook wat eten of dat we alleen wat drinken daar, dat zullen ze wel fijn vinden om te weten denk ik. Mochten we trouwens naar de dierentuin gaan. Ik begreep van de felicitashostess dat als je een jonge gezinnenpas hebt, je korting krijgt op de entree daar (max 4 pers). Dus dan is het misschien handig op bij de ingang af te spreken en niet in het restaurant in de dierentuin. Dan kunnen we van elkaars passen profiteren namelijk. Effe een vraagje aan de bv moeders. Marissa komt nu ineens al een tijd weer veel vaker voor de voeding. Ze deed het vanaf dat ze 10 weken was met 5 voedingen en dat ging super. Nu komt ze al 2 weken vaak 7 keer, soms zelfs 8! Ik heb nu het idee dat mijn voeding heel erg teruggelopen is en het niet meer op peil komt. Hebben jullie (die kindjes van dezelfde leeftijd hebben) dat ook? Regeldagen zouden toch na een paar dagen weer over moeten zijn? Of zouden het al voorlopers van het nieuwe sprongetje (4,5m) zijn? Nou ja, ik hoop in ieder geval dat het weer een beetje op peil komt, anders gaat ze toch echt over op de fles binnenkort.
@lovewinnie: mja ik heb op zich wel goede hoop omdat toen ik in de "stopweek" zat ik ineens overvolle borsten had... hoop dat ik op tijd gestopt ben in ieder geval heb namelijk maar 3 flesjes in de vriezer atm nuja.. 2 dus en een halfje hier op de bank nog.. die is over van daarnet overigens.. misschien moet je in gedachten houden dat ze meer heeft aan een gelukkige moeder.. dan aan een moeder die wegkwijnt he zal straks ergens ook wel blij zijn als ik weer eens wat mensen spreek aan de andere kant totaal geen behoefte om van hui sweg te zijn.. het is allemaal erg dubbel vind ik @marsab: hier betaal je gewoon per keer en er mag ook een 2e ouder meezwemmen.. die betaalt dan een lager bedrag. dus wij gaan de eerste keer gewoon lekker met zn 2tjes @condooms: tja weinig keuze denk ik toch tijd dat ze eens wat goeds doen met die mannenpil hoor @meeting: mja mijn voorkeur is ergns toch de dierentuin maar als ik daar de enige in ben vind ik de kabouterhut ook prima hoor en mocht het toch de dierentuin worden.. hier alvast 1 jonge gezinnenpas handig om te weten trouwens.. ik gebruik dat ding nooit omdat ik het nogal slecht aangegeven vind het staat wel allemaal op de website.. maar ze zullen je er in winkels en dergelijke nooit even aan herinneren... dat is wel vervelend zegmaar want die website uit mn hoofd leren lukt nog niet zo goed
@lovewinnie: wat heb jij in de tussentijd gedaan dat je het nog wel probeerde.. maar er niet genoeg voeding was? want echt gezellig is het hier niet in huis ze is stil als ze aan de borst ligt.. maar daar blijft het dan ook bij
alleen aanleggen en verder me voorraad afgekolfde melk er bij geven. toen ook dit op was zat er niks anders op dan na de borst kunstvoeding te geven en ze dronk dat ook helemaal leeg. na een flesje kon makkelijk 3 uur zonder voeding (zowel met kunst als borstvoeding erin) en wist toen dus zeker dat ik weinig tot niks gaf . ze was heel huilerig na de borst en kwam ook minder hard aan en ik was na 2 weken totaal uitgeput omdat ik niet kon slapen en dit was ook niet bevordelijk voor de productie. na 6 wk borstvoeding besloot ik te stoppen en na 1 dag zat ik compleet op kunstvoeding. heb geen stuwingen etc. gehad dus het was echt op
Nee hoor je bent niet de enige, ondanks dat ik het idee van de kabouterhut aangedragen heb, vind ik ook de dierentuin leuker. En de kindjes krijgen het echt niet koud hoor als die lekker ingepakt zitten. En we kunnen zelf af en toe even opwarmen in een restaurant ofzo. Zoals het er nu naar uit ziet wordt het rond de 6 graden en grote kans dat het droog is, dus dan lijkt de dierentuin mij prima hoor!
pff ik heb even gekeken maar met de trein duurt het naar amersfoort voor mijn 1 uur en 20 minuten en dat is echt niet te doen met een baby. is er echt niemand die in de buurt woont om reiskosten te delen. het lijkt me zo gezellig om mee te gaan naar de dierentuin
Goodmorning girls, Meeting: Weet niet of ik kom, het is toch ruim 2 uur met de trein en ik moet overstappen en met een kinderwagen overstappen en met een kleine is niet echt makkelijk, maar ik zal nog ff gaan brainstormen deze week hoe ik het anders kan doen! Saskia: Wat balen zeg dat je bv teruggelopen is en dat anne nu zo huilt hoop dat nu je de nuvaring eruit hebt gehaald het weer beter gaat. Wat hormonen wel niet allemaal kunnen doen. Rootje: Ik geef dan geen bv meer, maar daimy heeft ook last van het sprongetje. Zeurt ook veel om eten, maar kan haar helaas niet meer geven dan ze nu krijgt. Dus misschien heeft jou meid er ook wel last van. Marsab: Wat slaapt aiden lekker veel zeg! Kan je sóchtends lekker alles rustig aan doen heerlijk! Lovewinnie: Fijn dat het klikte met de gastouder laat je je kind toch lekkerder achter. Saskia: Las toevallig gister de quest en mannenpil werkt niet, ze zijn nu bezig met een vaccinatie tegen zwanger worden aan het ontwikkelen maar het slaat bij 70 % van de vrouwen aan. Maar weet oko niet echt of je dan nou nog wel of niet kinderen kan krijgen Virginie: Ja heb ik ook hoe lang ik ook slaap ik blijf moe, maar lijkt wel als ik minder heb geslapen dat ik me toch beter voel. raar. Ja de komt nooit op het goede moment. Fijn weekend! Jennifer: volgens mij als je op me banner klikt kom je op de site en kan je volgens mij ook een zwangerschap en baby doen. Joepie: Fijn dat het nu eindelijk goed gaat met esmay haar poepen! simke: jeetje om de 3 uur. zeer vermoeiend. ilona: welkom Joyce: Hele dag niet geslapen, lijkt me ook niet echt gezond. Ik heb het ook niet echt op kdv, niks tegen jullie meiden hun kind erna toe brengen hor echt niet maar mij trekt het niet zo. Miranda: GEFELICITEERD! Hier alles goed daimy heeft geslapen van half 11 tot half 10. eergister was onze auto stuk gegaan, 400 euro, jeetje zeg wat een rot begin van het jaar weer zo bleg. Vanavond lekker met oude schoolvriendinne wat drinken is voor mij alweer 1,5 jaar geleden dat ik een avondje weg ben geweest Vriend past op hahaha ben benieuwd is eerste keer dat hij op 2 kindjes een paar uur achter elkaar moet passen. Maar heb alle vertrouwen erin. Liefs rian
Lovewinnie, en als je met de trein naar Utrecht (terwijde) gaat? Dan kun je vanaf daar met mij meerijden. Evt een maxicosi kan ik misschien wel regelen hier ergens bij een van mijn buren. Scheelt dat voldoende tijd? Desnoods kom je dan wat eerder en drinken we bij mij thuis nog wat. Rian, thanks laat ik het dan maar op een sprongetje houden.