September 2007 mama's!

Discussion in 'De mama's' started by mouschy, Aug 27, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Noor28

    Noor28 Fanatiek lid

    Dec 12, 2006
    3,801
    0
    0
    verpleegkundige
    Nieuw Vennep
    darcy: jaaa gaat snel!!!
     
  2. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,279
    36,133
    113
    @darcy: ja, tweede zwangerschap gaat (veel te?) snel!

    @miranda: balen van je wasmachine, weet hoe kl*te het is, want die van ons is 4 weken stuk geweest. Mijn moeder kon gelukkig voor ons wassen, de dichtsbijzijnde wasserette is hier ook 10km verderop geloof ik. Maar wat Darcy al zei, is een buurvrouw geen optie?

    @joyce: leuke foto's! Mooi meissie hoor!

    @rootje: goed dat alles ok was bij de vk!

    Sorry meiden dat ik hier zo weinig kom, heb gewoon moeite om de tijd en rust te vinden om hier te komen typen. Lees wel vaak mee, maar schrijven vind ik momenteel wat lastig.

    Hier gaat verder alles wel goed. Helaas nog steeds geen duidelijkheid over Martin zijn werk, maar ja.
    De kleintjes doen het goed.
    Jesper is een ontzettende kletskous en heel erg eigenwijs haha. Vind ik zo mooi!
    En Elise draaide zich vanochtend om van rug naar buik, wat gaat het toch hard! Ze is alweer 3 maanden. Gelukkig nog steeds volledige bv. Heb een nieuwe kolf gekocht, maar daar kan ik nog niet zoveel mee. Dat wordt dus nog even oefenen voor ik over een kleine twee weken weer aan het werk moet..
    Heb wel een handkolf en dat gaat wel goed, maar ja, kost me natuurlijk wel 2 keer zoveel tijd als een electrische als dat goed gaat.
     
  3. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,279
    36,133
    113
    Nee, vroeg me ook al af hoe het met Marsab is, moest ze niet deze maand weer naar de gyn?
     
  4. Rootje79

    Rootje79 Fanatiek lid

    @darcy, ik heb afgelopen week besloten dat ook die week de laatste was dat ik werkte. Ik heb zo verschrikkelijk veel harde buiken en moet nu ook nog rustiger aan doen van de vk (kun je veel minder dan niks doen dan?). Dus tot krummel er is, neem ik geen werk meer aan. Verlof heb ik helaas niet, je kunt tegenwoordig wel een uitkering aanvragen, maar die wordt bepaald dmv je inkomen in het jaar ervoor en laat dat nu (door een paar investeringen, die belastingtechnisch gunstiger waren) bijna 200 euro zijn :) (over het hele jaar dan he :)) Dus dan wordt je inkomen tijdens je verlof ongeveer 200/52=3,85 per week, dat gedurende max 16 weken, dusse laat maar, het is meer gedoe om alles aan te vragen, dan dat het oplevert :)

    Zo Marissa slaapt eindelijk, lag al een uur te kletsen boven. We hebben vanmorgen kerstkoekjes gebakken (gewoon koekjes van zandtaartdeeg in kerstboomvorm) voor de opvang morgen. Ze vieren morgen met hun groep al een beetje kerst, dus ik dacht laten we gezellig koekjes bakken. Vond ze heel leuk. Straks nog even Marissa's haartjes laten knippen en dan houd deze mama het weer gezien voor vandaag. Morgen proberen de kerstboodschapjes binnen te halen en dan donderdag misschien nog wat laatste dingen en dan kan het 'feest' beginnen :)

    Ik ga nog even snel wat slapen voor Maris weer wakker is, bye!
     
  5. darcy

    darcy VIP lid

    Oct 1, 2006
    5,715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    Suus, ik zit met wat kolfvraagjes. Mag ik je een PB sturen? Misschien dat jij me kunt adviseren :)
     
  6. darcy

    darcy VIP lid

    Oct 1, 2006
    5,715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    Wauw... een 1 1/2 brood per week is dat :D Doe je goed!

    Doet me opeens denken aan vriendin, die jaren geleden aan de Studiefinanciering moest terugbetalen... 2,50 gulden en ze kreeg elke maand een acceptgiro (dus brief, accept, porto...) we hebben erg gelachen erom! Bureaucratie was dat ;)
     
  7. darcy

    darcy VIP lid

    Oct 1, 2006
    5,715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    PS: ik zou dus nú in Utrecht zijn, met Jennifer meeten, maar door het beperkte treinverkeer naar Utrecht en weer terug hebben we de afspraak verzet tot óf volgende week, óf januari. Hangt van Jennifer's werkschema af.

    Jammer, maar het kon niet anders...
     
  8. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,279
    36,133
    113
    @darcy: je hebt pb terug. Ik weet niet of je heb kunnen helpen, maar mocht je nog meer vraagjes hebben dan hoor ik het wel!

    Jammer van de meeting met Jennifer zeg!
     
  9. darcy

    darcy VIP lid

    Oct 1, 2006
    5,715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    Thanks, Suus ;)
     
  10. Anoek1

    Anoek1 Fanatiek lid

    Jan 23, 2007
    4,178
    0
    0
    Joyce, mooie foto's zeg. Alleen die babypop.....dat kan toch niet?

    Rootje, wel verstandig om te stoppen nu. Vind het altijd zo raar dat zelfstandigen geen verlof hebben. Nu even aan jezelf en je ukkie denken.
    Jij hebt gedaan awt ik wilde doen, koekjes bakken voor de opvang....... nu is er niks. Volgende week maar muffins dan of zo.

    Suus, geen sorry zeggen hoor, je gezinnetje gaat voor. En je weet ons te vinden als je iets kwijt wilt.
    Knap, nu al omdraaien, ineens kunnen ze dat, zo leuk om te zien.

    Darcy, ja, gaat snel zo. Jij gaat ook al hard richting de 30 weken, iekkkkkkkkk, whellup. Haha, geniet er nog lekker van hoor.

    Miranda, oei, dat ze de nieuwe wasmachine maar snel komen brengen, wat moet je zonder dat ding? Ik vond de vaatwasser al een ramp toen die stuk ging, laat staan de wasmachine.
    Heb je meteen ook alles laten strijken?

    Hier alles oke, druk met de verbouwing in huis. Onze zolder begint er weer op te lijken. helaas niet alles kunnen plaatsen, ik was te optimistisch met indelen van de ruimte. Nu kan de kast waar de werkkleding van mijn vriend in hangt niet meer op zolder dus die gaat weg, op naar marktplaats.
    Verder staat de computer er nu met een kast, het inrichten is ook al begonnen. Morgen hopen we alle zooi (lees de spullen van 3 kasten die nu in 1 kast moeten) naar de zolder te hebben verplaatst en gaan we alles uitzoeken. er kan een hoop weg dus dat doen we maar meteen.
    En dan Sarah haar nieuwe kamer opknappen. Verven en de laminaat behandelen. Dat moet allemaal nog wel lukken voor volgende week woensdag.

    Ik heb de foto's van onze uk ingescand, ik zal er hier eentje plaatsen.
    Morgen een half dagje werken, ik heb het er even mee gehad, te veel andere dingen thuis te doen en in de avond last van mijn maag en vaker harde buiken. Zondag wel een uur lang om de paar minuten harde buiken, deden geen pijn maar was wel heel gek. Daarna maar even een stapje terug gedaan. Ik merk dat het vooral komt als ik veel til. Niet doen dus.

    Verder geen nieuws. Mijn vriend heeft misschien een andere baan, hij kreeg afgelopen vrijdag telefoon van iemand die een uitvoerder zocht. Deze man komt op 4 januari even langs om te praten. Ben benieuwd.

    ik ga slapen, de nachten zijn hier zeer onrustig, geen idee wat Sarah heeft. Veel huilen in haar slaap en dan wakker worden en niet meer kunnen slapen. Gelukkig slaapt ze in de ochtend dan weer wat langer om vervolgens vrolijk te gaan spelen. Denk de naweeen van het ziek zijn.

    Liefs Anette

    PS voor degene die geen kerstkaart hebben ontvangen, excuus daarvoor. Toen ik het laatste setje kaarten ging posten ben ik een aantal kaarten verloren, ben terug gelopen maar niks te vinden. Ik hoop dat iemand anders ze voor mij op de post heeft gedaan.
    En ja hoor, Sarha weer wakker. Dat bedoel ik nou. Hoesten nu en hallo roepen
     
  11. Anoek1

    Anoek1 Fanatiek lid

    Jan 23, 2007
    4,178
    0
    0
  12. Pris

    Pris Fanatiek lid

    Goedemorgen!!!

    @ All. Gisteren lekker veel in de sneeuw geweest. Tygo vindt t geweldig (hele ommezwaai na vorige week :D) Slee rijden, Tyo zitten:D:D Heb veel foto's gemaakt:)
    Zijn met de slee boodschappen gaan doen, te leuk gewoon!!!

    Nu weer aan t werk, de meeste boodschappen zijn binnen, morgen nog even het laatste verse spul halen en we zijn klaar voor de kerst.

    Oh post komt binnen, ff sorteren...tot zo!
     
  13. Pris

    Pris Fanatiek lid

    @ Joyce Super mooie & leuke foto's

    @ Anoek. Mooie echo!!
    Fijn dat je man binnenkort een gesprek heeft.
    Lekker aan de klus dus! Succes!!! Waarom moet t volgende week woensdag klaar???
    Is het misscien sprongetjestijd voor Sarah?? Succes ermee. Hopelijk is het vanacht beter gegaan!?
    En ook jij rustig aan doen he!!!

    @ Darcy Zat er wel een beetje in dat dat niet ging lukken naar utrecht:( jammer zeg. Hopelijk gaat t snel wel lukken!!

    @ Rootje. Groot gelijk dat je bent gestopt!!
    En wat een uitkering zou je krijgen dan hahaha.
    leuk zeg koekjes bakken, ik heb muffins gekocht om te bakken met kerst. Jammie!!!!

    @ Suus
    Wat balen zeg dat dat er nog steeds geen duidelijkheid is...is ook niets! Elise ook alweer drie maanden :$ Wat gaat t hard zeg!!! En draaien. Goed zeg!!
    Mag ik vragen waarom je geen electrische hebt gekocht???
    Nog steeds de wasmachine stuk!! Wow die zouden ze toch gaan maken??

    @ Rootje...Sorry ik maak niet zoveel van de echo:):):):)
    Op de 2e foto wel t voetje...maar verder niet echt:):):):)
    Heb gelijk je vakantiefoto's ff gekeken. Leuk plopsaland!!!!!

    @ Miranda. Heb je al een nieuwe wasmachine?? Balen zeg.....
    Leuke foto van Matt!!!
     
  14. Pris

    Pris Fanatiek lid

    @ Noor BETERSCHAP!!!
    Ik lees net je www'tj, hopelijk gaat t snel weer beter.
     
  15. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,279
    36,133
    113
    @pris: wasmachine doet het alweer hoor! Ik heb wel een electrische gekocht en een handkolf, maar kan nog niet zo goed overweg met de electrische.

    @anoek: wowie, mooie echo. Leuk is dat he? Vind het zo leuk, Elise lijkt ook echt op onze 3d echo. Wat super goed van je man dat hij alweer iets nieuws heeft! Nu hier nog.
     
  16. Pris

    Pris Fanatiek lid

    Nou ben weer lekker bezig hihihi:);)8)

    Maar fijn dat de wasmachine t weer doet!!!!
     
  17. Noor28

    Noor28 Fanatiek lid

    Dec 12, 2006
    3,801
    0
    0
    verpleegkundige
    Nieuw Vennep
    ANouk: mooie duidelijke echo zeg!!
    Druk met klussen idd!!
    moet hier ook, maar de laatste week komt er weinig van.... naja, wellicht krijgt Dear Husband na de feestdagen wel weer hernieuwde energie :)

    Pris, thanks!

    Wat leuk dat Tygo de sneeuw nu zo leuk vindt!!

    Suus: ja is wel effe hannesen dat (elektrisch) kolven... Succes!!
    Je man had toch wel een paar sollicitaties lopen??

    Hier dus ziek....
    Baal baal baal, wát een timing.... Ik ben echt zelden ziek, en juist nu.... vorig jaar was ik eerste kerstdag ook ziek, tweede ging het toen wat beter...
    hoop dat ik er snel vanaf ben nu!!
     
  18. Pris

    Pris Fanatiek lid

    Toch niet jouw nieuwe kersttraditie Noor???
    Hopelijk ben je snel weer opgeknapt!!!!
     
  19. Pris

    Pris Fanatiek lid

    Verveel me dood hier @ work :);)

    @ Miranda Lekker van je vrije dag aan t genieten???
     
  20. Pris

    Pris Fanatiek lid

    Er is al een september 2010 mama's :$:$:$!!
     

Share This Page