morgen als kyani bij de oppas is maar weer eens grote schoonmaak! (lees mijn kamer, kyani kamer, huiskamer, badkamer, gang en keuken )
ook last van peuterpubertijd... Ach ze rennen zo schattig met die rechte beentjes, dansen zo lekker met hun kontje, lekker half meezingen en vooral veel meehelpen. Haast jammer dat alles NEE is, of zelluf doen of als ze zich niet verstaanbaar kunnen maken of hun zin niet krijgen die heerlijk gezellige driftbuien. klopt bij een stuk aapjes (maar daar is buggyparkeerplek en als de kleintjes 1 zijn hoef je een heel stuk minder mee te sjouwen, scheelt een halve huisraad ) en ze hebben ook binnen speelruimte daar (voor als het regent) Missy ik heb de mirena. Ben er erg te vreden over. Hij zat er snel en pijnloos in en doet tot nu toe prima zijn werk. Ben nauwelijks ongesteld, paar drupjes (ook geen acne). Bij een vriendin was die gaan verschuiven (haar vriend voelde hem zitten tijdens sex ) maar dat hebben ze ook rechtgezet. Missy ga jij een mei tai kopen? Ik heb ergens nog het patroon ervoor... (ow je hebt hem al lees ik) Yule spannend zeg We gaan er vandoor, de kids droppen en naar de verjaardag.
Queen, mooie mei tai! Waar heb je hem besteld? Ik wil er ook nog steeds eentje, maar wil hem misschien ook wel zelf maken. En Missy heeft er dus ook eentje, waar heb jij hem vandaan? Yule: yes een bod, en dat met kattenkots en al ! Hopelijk gaan ze nog wat omhoog in prijs. Isis is de laatste tijd zo'n slaapkopje! Nu heeft ze weer van kwart over twaalf tot nu geslapen. Hoewel mijn man en ik het er over hadden dat het wel erg lang duurde en hij ging even kijken, was ze gewoon wakker in haar bedje! Gewoon lekker aan het spelen. Dus hij is nu haar luier aan het verschonen (en ondertussen aan het oefenen met papa zeggen ) en dan gaan we zo even naar de Hornbach, zijn druk aan de klus (en dan echt klussen he, niet voor een brusje ). Maar ik wilde jullie nog wel vragen: Isis slaapt de laatste tijd wel zo'n zestien tot zeventien uur per dag (inclusief de nacht). Ik vind dat best veel! Hoe is dat bij jullie? Meestal is het: 20.00 tot 9.00, 11.00 tot 13.00, 16.30 tot 18.00. Nu dus iets later op bed gegaan en dus ook weer iets later er uit en ik vermoed dat ze het nu misschien wel redt tot vanavond. Maar nog steeds 13 uur in de nacht en nu 3 uur in de middag. Groetjes Azeb
azeb van mij is geen mai tai! is een beco baby carrier www.becobabycarrier.com | Collections : butterfly 2 : HUES • Beco Baby Carrier HUES designer fabric collection daar staat hij op is niet de site waar ikhem vandaanheb maar die kan ik even enit vinden ga ik even zoeken voor je
slaapschema van kyani nu smorgens helemaal niet! smiddags van 13.00 tot 16.00-17-00 savonds-snachts 19.00/20.00 tot 07.00/08.00
Blozekriekske.nl - De leukste draagdoek, draagzak, rugdrager en ringsling koop je bij Blozekriekske! daar heb ik hem vandaan
ja ik vind van wel ben er ook erg blij mee en tevreden over en zit lekker je draag thet zeg maar als een ''rugzak'' je merkt neit dat he tkind wat erin zit zwaar is. ik vind alleen zo warm als warm weer is.
ZO weer gewerkt en nu al weer vakantie @yule wow spannend! Wel lage bod maar iig een begin!! En netjes dat afvallen
Azeb Kyano slaapt ongeveer 11 uur in de nacht en dan 's ochtends en 's middags max 2 uurtjes dus totaal 15 uurtjes. Maar dat is echt max. Meestal denk ik tussen 13 en 15 uur slaap per 24 uur. Parr ging het werken wel goed? Heerlijk vakantie!! Zo ik heb het gehad! PC afsluiten en naar huis.
lekker hoor parr hier ben ik eten doen lekker kip kerrie kyani eet lekker mee met de pot eten vroeg broer meot wedstrijd darten
@yule hej een bod das mooi. jeetje das wel erg snel september. misschien kan je nog wat rekken in de oplever tijd eventueel? huur huis heb je ook niet 1 2 3 gevonden en een huis naar je zin moet je ook maar 1 2 3 hebben. hoop dat het gaat lukken. o jee kattekots lag het er ook tijdens de bezichtiging? @jekkia o hou op rene was vanmorgen zo erg pfff wist het gewoon ff niet meer heb hem 2x op zijn kamer gezet en 2x op de trap en bij de laatste keer werdt robin nog eens wakker ervan ook *zucht* wat was er nou ook alweer zo leuk aan kinderen weet jij het nog? nou hubbie is net naar de fysio geweest en de uitslag het duiden op een hernia hij krijgt nu 5 a 6 bhandelingen en als die niet aanslaan dan moet ie naar een neuroloog. hij mag dus niet tillen enz dus ben benieuwd wat de arbo morgen gaat zeggen.
@Queen, owjaa dat lijkt wel op mijn Mei Tai! Kun je morgen mijn huis ook even doen? Slaapt Kyani in de middag 4 tot 5 uur achter elkaar? @Jekkia, wil je me alsnog dat patroon opsturen? Mijn Smoeder is errug handig met naaimachine! @Azeb, Mike slaapt juist errug weinig.. Maar die is weer druk met nieuwe dingen ontdekken en net weer ziek geweest (wat naar mijn idee nog niet helemaal over is). Die slaapt van 20.00 tot 06.30 uur, dan van 09.00 - 10.30 uur, 13.30-14.30 uur, 17.00-17.30/18.00 uur. Dus denk bij elkaar (dit is gemiddeld, vaak slaapt hij minder of de uren iets anders ingedeeld..) overdag gemiddeld 3 uur slaapt. En in de nacht 10,5 tot 11 uur. @Wupje, denk dat Mike & Kyano echt veel op elkaar lijken zeg! Zie/Lees steeds meer overeenkomsten. Die slaapt ook echt tussen de 13 en 15 uur. Zo, ben even naar winkelcentrum geweest en voor mezelf een jack gekocht bij de C&A. Is van soort nepleer voor 50 euro.. Vond hem errug stoer en hij zat lekker. Voor de winter kijk ik dan wel weer of ik mijn oude nog aandoe of nieuwe koop. En voor Mike heb ik een trui bij de HM met daaronder een wit overhemdje en een tuinbroek van Pooh. En even eten gehaald, gaan zo lekker patatjes bakken met frikandel speciaal maken. En morgen eten we sperziebonen (diepvries vind ik lekkerst) en vrijdag spagetti en heb voor Mike tomatensaus en champignons ipv onze saus.
@azeb robin slaap meestal in de nacht van 7.30 tot 6.00/6.30 overdag nog een uurtje of 3 a 4 bijelkaar. als ik naar rene kijk toen ie zo oud was die slipe ook langer die sliep makkelijk 12 uur in de nacht en smorgens nog 1,5 2 uur en smiddags een uurtje of 2 a 3 zonder problemen. nu slaapt ie smiddags ook nog een urrtje of 3 soms 4.
Ik sliep ook heel weinig vroeger toen ik klein was (net zo oud als Mike) en mijn hubbie sliep als baby en peuter juist bijna overal! Daar waren ze wel es bang dattie nooit es langer wakker zou blijven. Dus het verschilt echt per kind en ook per periode vind ik.. Mike heeft ook wel es 3 x 1,5 tot 2 uur op een dag geslapen. En dan opeens maand later weer niet en dan weer opeens wel..
Ja en de eerste kilo's gaan toch altijd wel vrij had. Misschien ben je ook vocht verloren door het weer? In ieder geval wel lekker motiverend!
lekker geshopt dus! ja kyani slaapt nu de laatste tijd de hele middag vooral als ze bij de gastouder is geweest! Ze slaapt namelijk smorgens neit meer. thuis wil ze nog wel eens 45min slapen maar meestal ook niet! ze slapt liever smiddags dus goed.
oh en wat betreft je huishouden is toch te leuk om door iemand anders te laten doen Lekker muziekje op en lekker je gang gaan is toch lol hebben!