September 2008 mama's

Discussion in 'De mama's' started by jekkia, Aug 27, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

    Vriendin van mij doet dat ook als ze haar kinderen de late fles geeft, anders vallen die zo in slaap (zij is wat meer van de ouderwetse manier;))

    Lola Matice heeft me al een paar hartverzakkingen verzorgd. Hij had de gewoonte eerst om zijn mutsje over zijn hoofd te trekken (ziet er heel eng uit, zeker als hij ook nog doodstil ligt te slapen)

    verkeersexamen net met de hakken over de sloot. 5 foutjes :)

    Parr Ivo heeft gelukkig niet zo'n lange baard als sinterklaas (die had ik anders in zijn slaap er allang vanaf geknipt :) )
    Maar ze zegt tegen iedereen met een baard(je) papa :)

    Die gewone mutsjes bij Rainbowbabies zijn eerlijk gezegd fijner dan die fleece. Ook rekbaarder. Matice hefet nu nogsteeds maatje prematuur op zijn koppie. Je kunt daar nu ook mutsjes bedrukken. ;)

    Matice heeft een hekel aan zijn zijligkussen en doet er alles aan om zich eruit te wurmen of zo dat hij weer op zijn rug ligt en zijn hoofdje weer in de voorkeurshouding heeft.
    Zijn hoofdje wordt er zo niet mooier op :cry:

    Kleine baby's zijn nog heel schrikachtig, nog even en dat is voorbij. dan kunnen ze meer hebben.

    Sinterklaas vieren wij met de grootouders, volgend jaar is Raven oud genoeg om er echt iets van te snappen en dan vieren we het ook thuis. Met kerst doen we thuis en bij alle grootouders cadeautjes (lekker druk want beide ouders zijn gescheiden)

    Cossy fysio helpt niet, ga juist op haar advies naar de osteopaat
    Zij krijgt zijn nekspier niet goed en denkt dat de osteopaat sneller en beter resultaat heeft.

    Mannen, Ivo is hetzelfde. Hij doet nu meer met Raven maar dat is omdat ze ouder is en hij er meer mee kan doen (mischien dat jouw viend ook het gevoel heeft dat hij nog maar weinig met Vince kan). Luiers en aankleden vind hij ook een ramp. Roept nogsteeds dat hij het niet kan omdat ze altijd tegenwerken (duh, zijn geen poppen)
    Ivo wordt ook nooit wakker van de kids. Ik ben altijd de pineut. Ach, het went ergens wel een beetje. Liever 's nachts eruit dan hem proberen wakker te maken en in botsing te komen met zijn ochtendhumeur.

    Toen Raven zo'n 6 maanden was begon hij wat aktiever te worden, hij zegt nu ook dat hij niet kan wachten tot Matice 6 maanden is en meer kan en doet.

    Je hebt blijkbaar 2 soorten mannen, die van ons en de zeldzame zoals die van Kaatje ;)

    bah, heb weer last van kloven. Matice heeft mijn tepels echt gemarteld door hard te zuigen en dan zijn hoofd te draaien. Hij reageert nu veel meer op dingen om zich heen. Heeft nu regelmatig mijn haren te pakken (auw auw) en reageert lachend als Raven bij hem is.

    Ingeltje hoe lang duurt het derde sprongetje, kun jij op dat schema kijken in jouw boek? (dat wekenschema waarin het humeur staat beschreven, Matice zit volgens de telling van dat boek op de 14e week)
    Wat baal ik nu dat ik dat boek niet meer heb.
     
  2. Moppiepoppie

    Moppiepoppie Fanatiek lid

    Jan 13, 2008
    2,072
    250
    83
    @Parr; xal het wel gemist hebben, maar wat was nou die gouden tip van Yule die voor jou zo goed werkte? En was dat dezelfde tip als die voor onze nieuwe septembermama?

    @alle kolfmama's: Ik wil een voorraadje mamamelk gaan aanleggen zodat ik ook dagjes voor mezelf heb of m'n hubby af en toe de fles kan laten doen, maar hoe doe je dat eigenlijk met kolven? Moet je gewoon elke voeding nakolven tot je borsten leeg zijn en dat dan invriezen? Heb je op die manier nog genoeg voor je beeb de volgedne voeding? Mijne drinkt uit beide borsten maar drinkt ze vaak niet goed leeg omdat ze onrustig is aan de borst. Ik kan dus ook niet één borst geven en één kolven... Graag tips! En hoeveel cc is één volledige voeding voor een baby van Amé's leeftijd (zie banner)? En ontdooit mamamelk sneller in een flessenwarmer dan au bain marie in een pannetje?
     
  3. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Jekkia, :) Ik heb idd erg weinig te klagen met mijn mannetje
     
  4. MissyZuilen

    MissyZuilen VIP lid

    May 14, 2007
    9,519
    1
    36
    Female
    Office Manager
    Nieuw-Engeland, Utrecht
    @lola, ja misschien dat t doorslapen idd komt door t inbakeren!
    Hier kwam Mike zoiezo nog voor een nachtvoeding, dus om die reden hoef ik hem niet in te bakeren.
    Vanmiddag heeft hij in de wagenbak op de drukke verjaardag gewoon heerlijk geslapen.
    Nu ligt hij net in ze bedje zonder doek en ben benieuwd..

    @Steen, gelukkig viel het dubbele gevoel op de verjaardag zelf enorm mee. Iedereen had ook meer oog voor Mike als voor ze oma haha..
    Het slapen zonder inbakeren kan ik nog niet echt zeggen.. Want sochtends en in de namiddag sliep hij ingebakerd ook maar licht en vaak wakker.
    Kan het eigenlijk pas vanavond en vannacht testen. Dan slaapt hij dieper.

    @Parr, leuk dat je Kate gefilmd hebt! :D
    En ik heb ook wel eens half slapend de babyfoon uitgezet hoor haha.. gelukkig horen wij Mike echt wel huilen omdat we in een flat wonen.

    @Cossy, volgens mij leren ze hun handjes kennen enzo en meer naar geluiden luisteren en omkijken.
    Verder weet ik t ook niet precies, want Mike kijkt al om voor geluid en volgt ons al met zijn hoofdje.
    Dus ben benieuwd wat hij nieuw leert bij ze aankomend sprongetje!

    En tja mijn man is echt heel lief. Ook voor mij.. Hij helpt echt met bijna alles wel. Voor een poepluier draait hij ze hand niet om en als ik lekker lig te slapen snachts, gaat hij eruit voor Mike.
    Dus ken het gevoel niet wat jij hebt..

    @Kaatje, leuk dat t zwemmen wel geslaagd was!
    Ik moet ook vd week eens shoppen voor zwemluiers en een zwembroekje. Waar heb jij beide gekocht? En vanaf hoeveel kilo zijn die zwemluiers?

    @Babystyle, leuke fotos! Dat ze al in zo'n zwembandje kan zeg..


    Hier ging de verjaardag dus goed. Mike heeft overal doorheen geslapen in de WW.
    Net lekker prei kerrie ovenschotel gemaakt, hopelijk werkt Mike mee en gaat hij zo gewoon in slaap vallen en kunnen wij x normaal eten haha..
    Hij ligt zonder de inbakerdoek nu in ze bed en huilt stuk minder met inslapen vind ik..
    Meer gewoon zeuren.. Hopelijk betekent dat goed nieuws en was hij die doek gewoon net zo zat als wij hahaha.. :D
    Heb nog 2 slaapjes voor de nacht om t uit te testen hoeveel hij slaapt zonder de inbakerdoek.
    En gelukkig is me kerel zo lief om er vannacht uit te gaan als Mike wat meer moeite heeft met inslapen zonder de doek.
    Hij wilt er net zo graag vanaf als ik gelukkig!
     
  5. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Missy de zwemluiers heb ik bij het kruitvat vandaan. Is vanaf 6 kilo maar vond ze wel erg groot vallen. Lees net dat die van huggies kleiner vallen.
    Zwembroekje heb ik nog niet .had er een liggen maar bleek maat 74 te zijn.
    Ga morgen denk ff naar de intertoys. Even kijken voor zo'n opblaasding en dan gelijk maar even voor een zwembroekje.
     
  6. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
     
  7. FunnyMe

    FunnyMe VIP lid

    Jul 8, 2006
    7,561
    0
    0
    Huggies zijn officieel vanaf 7 kg, maar de meiden pasten hem al redelijk met bijna 4 kg. De gaten bij de benen zijn kleiner zeg maar.
     
  8. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    he he he tsktstsk die Yule-tip heb ik allang aan jou doorgegeven slimpie :p
     
  9. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    Ja maar het probleem is dat wij haar niet horen door de muren heen, ook niet met ons gehoorapparaten in als wij slapen. :(
     
  10. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Jekkia en Parr, al vitamine K op de kloven gesmeerd? Helpt super.

    FunnyMe. dan vallen ze zeker klein. de beengaten van het kruitvat zijn erg groot ! Had er nu een normale luier onder maar die zuigt zich natuurlijk helemaal vol water.

    Levi heeft de laatste week echt veel krampen. Vanmiddag ook weer helemaal over de zeik. Daarna helemaal uitgeput. Ligt nu al bijna 2 uur op Ferry zijn buik te slapen.
     
  11. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    Ik gebruik bepanthen (als ik eraan denkt :oops:) dit werkt ook super snel. Als ik vit k doe dan moet ik die overal meeslepen (eigen slp kmr en ook woonmr) en die heb ik juist bij de commode anders vergeet ik Kate ze te geven :oops:
     
  12. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Bephanten werkt idd ook goed. Maar vit K hoef je maar 1x per dag te doen, en dan na een voeding. ( zodat het ingetrokken is bij de volgende voeding anders krijgt kate te veel vit. K binnen ).

    Ik had tijdens de spruw 1 grote kloof. 3 dagen 1x per dag Vit K erop en hij was dicht.

    Zo Levi is een partij scheten aan het laten :)
    Klinkt heel grappig maar is natuurlijk niet leuk want komt wel door de krampen...
     
  13. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    hmm dat klinkt wel sneller dat bep.. hoe breng je dit dan aan?
     
  14. Lindaa

    Lindaa VIP lid

    Sep 2, 2007
    5,811
    0
    0
    Afdelingsassistente
    Friesland
    Heey meiden!

    Kom even aanwaaien! Zou de hele dag al even forummen hier maar ben zo ontzettend moe de hele tijd bah!

    Las dat het babyzwemmen wel leuk was! Heb er ook super leuke fotos van gezien!Ik was ook al even aan het kijken maar hier zit alles vol! Ik wil dan graag op de avonden zodat hubbie mee kan!

    Par geen idee waarom ik me er niet meer thuis voel! Ik denk omdat ze er heeel weinig nog kletsen, en daar de beebs ook verschillende leefijden hebben.. Het zijn wel allemaal lieve meiden hoor daar ligt he niet aan hahaha!
     
  15. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Parr, Je laat gewoon een druppeltje vit K op je tepel vallen en smeert dit uit. twee tellen laten drogen, zoogcompres erop en klaar

    Lindaa. dit was gewoon gezinszwemmen. dus vrij zwemmen en niet in groepsverband. Kan je bij jullie met babyzwemmen niet gewoon instappen? Hier hoef je je niet in te schrijven. kan gewoon zo mee doen.
     
  16. Lindaa

    Lindaa VIP lid

    Sep 2, 2007
    5,811
    0
    0
    Afdelingsassistente
    Friesland
    nee er stond bij de info dat de groepen vol waren, daaruit neem ik aan dat je je dan moet aanmelden! stond er ook achter "aanmelden"
    maar zag dat er ook 1 in franeker is, daar kan je wel gewoon instappen!

    maar jij was dus een gewoon dagje aan het zwemmen?
     
  17. tweety

    tweety VIP lid

    Oct 2, 2005
    10,054
    0
    36
    dordrecht
    @lola ik wou dat robin pas om 6 uur kwam is voor mij doorslapen hoor. nu komt ie om 3 uur.

    @cossy mijn man had in het begin ff problemen met eruit gaan snacht nu gaan we weer net als bij rene samen eruit de een
    pakt de fles de ander robin. moet wel 3x roepen soms maar hij doet het wel. hier ook als ie gaat huilen moet ik hem pakken


    @kaatje leuke foto's je kan van die drijfbanden voor baby's ook bij prenatal halen daar
    heb ik er vorig jaar een van nijntje gekocht en de hema heeft ze ook van jip en janneke weet ik.

    @babystyle leuke foto's

    met het drinken van robin gaat het vandaag goed om 2.15 had ie 115 gedronken en net ok 5.30 al weer 130 en als er nog meer in zat had ie het ook gedronken denk ik hihi geloof dat ie deze voeding erg lekker vind gaat erin als koek hihi.
     
  18. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Ja hier is op zaterdag en zondagochtend gezinszwemmen. Dus voor ouders en kinderen tot 18 jaar. Water is wel kouder als met babyzwemmen
     
  19. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Tweety dank je wel !
     
  20. roshi

    roshi VIP lid

    May 8, 2006
    6,706
    0
    0
    directie secateresse
    den haag
    dat heb ik mannetje ook nog niet verteld :oops:

    wat een leuke foto’s van het babyzwemmen!! IK WIL OOK :oops: (nog even wachten Roshi)

    even weer iets waar ik graag jullie mening over wil :D
    vanaf vandaag wil ik Jenna na haar 1 na laatste fles op bed leggen ze is om 14uur gekomen voor haar fles dus zou normaliter betekenen dat ze om 18 uur weer komt maar ze slaapt nu op de bank :confused: hoop stiekum dat ze om 19uur komt want dan is de laatste fles om 23uur zoals altijd.

    Maar nu mijn vraag: wat adviseren jullie mij om als “slaapritueel” te doen. Ik zat zelf te denken aan:
    - Even spelen
    - in bad / wassen
    - aankleden + pyama aan
    - massage (als ze niet mekkert van de honger)
    - flesje
    - boertje + 5 minuutjes “wiegen” op de schommelstoel
    - naar bed

    ik wil dan het spelen nog in de woonkamer doen maar daarna alles in haar eigen kamertje… wat denken jullie?

    Alvast bedankt voor jullie adviezen :D
     

Share This Page