September 2008 mama's

Discussion in 'De mama's' started by jekkia, Aug 27, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    goedemorgen!
    Zo ben een beetje sjaggo :evil: De schuur van ons zit aan ons badkamer muur vast en daarboven vlakbij de raam van kate (zij slaapt boven badkamer/keuken) Ik sta in de badkamer en ineens komt mijn schoonzusje luid zingen de fiets ophalen :confused: dus ik gauw van stil! anders maak je Kate wakker! grrr... nu is kate aan het mompelen en onrustig doen :evil: en dat terwijl zij pas tegn 10u wakker zou worden voor voeding. Nu hopen dat zij iets langer blijft liggen want ik wil gauw ff doekje door huis voordat ik bij de kapper moet wezen.

    Kate's laatste voeding was rond 20.30 en zij kwam weer rond 1.30 en oen weer tegen 7u. dus wel redelijke tijden.

    @azeb hier ook een onaangenamen verassing alsik 's nachts Kate voeding geef en merk da bij de andere boob de compres verschoven is :( :( want je hebt het niet gelijk door dat het nat wordt in de donker :(

    inmiddels ff verder want Kate was idd wakker dus nu aangekleed in de box omdat het te vroeg is voor voeding

    nou dan ga ik met Kate bezig houden. Moet ik na de kapper snel stofzuigen en afnemen. Krijg namelijk half 2 visite. zwaai
     
  2. Jannes

    Jannes VIP lid

    Oct 6, 2006
    7,714
    1
    36
    Goedemorgen,

    Nou Sara is bij het KDV. We zijn vanochtend om 7 uur opgestaan, ons aangekleed en Sara om half 8 wakker gemaakt. Aankleden, flesje en hup in de auto. Moest bij de voordeur van het KDV al een traantje wegpinken, maar mijn mannetje heeft me gerustgesteld dat het allemaal goed komt.

    Sara werd lief ontvangen en we mochten nog even blijven om te kijken en e.e.a uit te leggen. Ze was druk aan het rondkijken en aan het lachen, dus komt vast helemaal goed. Hoop dat ze lekker slaapt en niet helemaal van slag raakt.

    Al met al viel het dus reuze mee... had verwacht dat ik het erger zou vinden. Maar ik vind het nu wel raar dat ik gewoon thuis ben en ze er niet is. Ook al paar keer op de klok gekeken en gedacht: zou ze nou liggen huilen of lekker liggen slapen... Zo maar ff lekker in bad, naar de kapper en wat boodschapjes doen. Dan denk ik er niet teveel aan.
     
  3. dreames

    dreames VIP lid

    Dec 9, 2007
    7,820
    4,057
    113
    @kaatje: ooh ziekte van Chron dat is vervelend. De broer van mijn ex had dat. Die moest echt heel veel medicijnen slikken en had heel vaak hele erge last.
    Handschoenen en sjaal gebruiken wij nog niet. Heb ze wel al in huis, maar die zijn ook nog te groot.
    Lijst: kan iemand mijn eerste werkdag erbij zetten? Is 9 december. 17 december CB + 2e entingen en 19 december KA.
    @wupje: mmm voor jou dus nog even geen boerenkool. Is dat niet moeilijk om bij alles wat wilt eten na te denken of het wel mag? Je bent het waarschijnlijk inmiddels ook helemaal gewend.
    Uitkoken: bijna nooit. Ik spoel de flessen na elke voeding om en 1 keer per dag in de steralisator samen met haar speentje.
    @Sams: oeps een flesje vergeten, mannen he hahahaha.

    Yeah vandaag komt onze nieuwe bank! Nou ja komt, we moeten m zelf ophalen hoor. We hebben er ook nog een stoel bijgekocht voor mij de pc in precies dezelfde leersoort en kleur.

    Ben boos op mn schoonzus. Vorige week was ik bij mn schoonouders met Demi en zij ook met haar kinderen. Nou hoor ik dus net dat haar jongste bijna in het ziekenhuis is opgenomen (alleen niet omdat er geen bedden meer waren) met het RS-virus. Ze hebben die kleine helemaal moeten uitzuigen omdat ze vol zat met slijm. Nou had ze tegen mijn schoonouders gezegd dat het niet besmettelijk is. Maar het is dus wel heel erg besmettelijk. Dat had ze zelf ook wel kunnen bedenken want volgens mij zijn virussen altijd besmettelijk. Ben echt boos dat ze mij niet heeft gebeld om mij op de hoogte te stellen. Dadelijk heeft Demi het ook, ik kan dus namelijk nergens vinden of je het meteen kan merken of dat het een paar dagen nodig heeft. En nu is Elise gisteren ook hier geweest dus hoop dat Demi niets heeft dan kan ze Giovanni ook niet hebben aangestoken.
    Mn man zegt ja maar misschien had de dokter wel gezegd dat het niet besmettelijk was. Nou dan vind ik eigenlijk nog dat ze het voor de zekerheid even had kunnen melden. Of is dat raar dat ik dat vind?
     
  4. Yule

    Yule VIP lid

    Dec 6, 2007
    8,059
    1
    36
    Nou ik ben ook op mijn werk geland hoor dames! :)
    Ik ben vanmorgen mijn bedje uit geslopen want Raven sliep nog, sta ik net onder de douche hoor ik: HONGER!

    Snel afdrogen en Raven voeden, aankleden en bij papa leggen. Daarna zelf aangekleed en ontbeten (doe ik wel hoor Iris!) en snelsnelsnel fietsen om de trein te halen (want papa heeft de auto nodig). Gehaald! Hijghijghijg.

    Op werk meteen een A4 foto van Raven opgehangen, nieuw password voor de PC gehaald en 200 mailtjes gedelete.

    Zo.

    Nu eerst een Senseo.

    't Ging me wel makkelijk af om Raven thuis te laten omdat mijn vriend thuis is vandaag. Naar werk ging net als vanouds.

    Lekken: heb ik tegenwoordig erg weinig last van, wel forse stuwing 's ochtends maar ook dat wordt langzaam minder als het goed op elkaar is afgestemd. Maar sommigen houden last van lekken. Bij mij werkten de Lilypads heel goed.
    Ik moet wel zeggen ik heb altijd een BH aan, een flink stevige (dat helpt ook wel tegen lekken hoor!) van Hunkemoller. Dat is mijn nacht-BH. Overdag heb ik lossere met rouches en kantjes aan.

    @Jannes: Sara zal het vast wel goed hebben daar! Maar lijkt me wel moeilijk hoor, om haar zo weg te brengen. Succes vandaag!

    @missy: ik zou een grotere maat kopen. Daar heb je zowiezo wat aan. Als ze toch nog ietsje te groot zijn, kun je altijd nog een pak kleiner halen. Zonde als Mike eruit groeit en je nog 2 pakken over hebt. 5,5 kilo past zeker in maatje 3.

    RS virus: is inderdaad heel erg besmettelijk, dus je hebt helemaal gelijk hoor Dreames. Maar als haar kindje niet ziek was toen jij daar met Demi was is de kans erg klein dat Demi het krijgt. Verder is RS virus voor de meeste kindjes niet meer dan een verkoudheid, sommige kindjes worden er echter zo benauwd van dat ze moeten worden opgenomen. Maar meestal valt het dus mee.
    Hopelijk loopt het met een sisser af! Wel erg vervelend dat ze jou niet heeft ingelicht. Dan had je zelf kunnen kiezen of je wel of niet was gegaan.

    @IrisB: wat een timing zeg, een goed gesprek om 5 uur 's nachts. :( Maar ik herken het wel hoor. Het is gewoon zo dat je minder energie en aandacht voor je partner hebt. Mijn vriend vindt dat ook niet altijd leuk. Gelukkig is dat een tijdelijk iets.
    Ik moet zeggen dat ik me er wel erg bewust van ben en hem zo nu en dan extra aandacht probeer te geven. Ik heb van de week een hartje uit hout gesneden gegeven waarom Ik hou van jou staat gebrand. Zodat hij dat in zijn zak kan doen en er altijd aan herinnerd wordt dat dat zo is. Hij vond het heel erg lief geloof ik. Heeft 'm meteen in zijn zak gedaan (kan ook zijn omdat hij er niet mee gezien wil worden natuurlijk :) )
    Gisteren weer eens lekker geknuffeld met elkaar. Heb hem een massage gegeven (ook lekker om te doen) en daarna sex gehad (3e keer pas na de bevalling). Het deed nog steeds wel een beetje zeer maar ik vond het toch ook wel fijn, omdat ik de intimiteit wel mis anders.
     
  5. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    nee hoor dreames, keilogisch!

    IrisB: ontbijt zet Gijs voor mij klaar. Maar toen ik alleen was, deed ik het zo:
    eerst om 6:30 naar beneden broodje smeren en glas melk klaarzetten.
    Dan Julian wakker maken, mijzelf aankleden, Julian aankleden en om 6:45 beginnen met voeden, hij drinkt dan ca. een uur. Ik eet dan met 1 hand mijn ontbijt op.
    Dan om 7:45 flesjes melk in de tas , mijn lunch in mijn tas (avond ervoor gesmeerd) kolftas mee (avond ervoor kolf en flesjes schoon).
    Dan om 7:50 in de auto, 8 u op kdv en om 9 uur op mijn werk...
     
  6. dreames

    dreames VIP lid

    Dec 9, 2007
    7,820
    4,057
    113
    Dank je meiden! Zou vandaag naar Elise gaan, maar toch maar even afgezegd. De HA zei dat het geen kwaad zou kunnen omdat ze zondag ook al bij elkaar zijn geweest, maar neem toch liever het zekere voor het onzekere. Stel dat Demi het toch heeft en Giovanni heeft super geluk gehad en die heeft het nog niet, dan wil ik niet het risico lopen om hem alsnog te besmetten.

    Maar we spreken zeker snel weer wat af he Elise! :whistle:
     
  7. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Parr: vervelemd dat je szusje zo vrolijk was :( ;)

    Sex? Wat is dat precies? Kan iemand mij uitleggen hoe je precies 'zin' krijgt? :)
     
  8. Pupke

    Pupke Fanatiek lid

    Nov 6, 2007
    3,043
    3
    38
    Maastricht
    Goedemorgen!

    @Yule: bij ons is het andersom: Quinten kan uit geen enkele fles drinken (of beter gezegd: wil...), behalve uit de Difrax. Met de Tommee Tippie weet hij niet wat hij moet doen, zit er steeds mee te spelen. Ik denk dat dit komt omdat de speen zo flexibel is. En uit de Avent krijgt hij niks, hij zuigt niet goed op die speen. Ik denk dus dat niet iedere baby uit elke fles goed kan drinken. Ik zou dus gewoon terug gaan naar de Tommee Tippie flessen.
    Enne... succes op je eerste werkdag, ik hoop dat het je meevalt.

    @Eva: jippie, POEP! En, heb je lekker geslapen vannacht?

    @Ingeltje, inderdaad, wijze lessen doen zeer... Ik ben opleider en wij zeggen ook altijd tegen de leerlingen: leren doet pijn (niet dat wij lijfstraffen toepassen hoor, hihih).

    @Miracle: ook al zo'n verkouden huishoudentje? Hier ook...

    @Sams: flesje overgeslagen? Mannen... :)

    @Tweety: wat vervelend dat de dag zo vroeg begint voor jullie.

    @IrisB: lijkt alsof Ewout ook behoorlijke mama-honger had gisteren! Heerlijk, zo samen op bed, nietwaar?

    @Jannes, fijn dat het toch wat meeviel. Voordat je het weet heb je haar weer in je armen!

    @Dreames: nee, dat vindt ik helemaal niet raar! Ik wil ook graag weten of bezoek ziek is. Niet dat ze dan niet mogen komen of dat we er niet naar toe gaan, maar dan kun je er in ieder geval zelf een keuze in maken. Zeker nu de baby's nog klein zijn.

    Bijvoeding: ik weet nog niet wanneer we beginnen, ik overleg het de volgende keer even op het cb. Vooralsnog gaat het prima met alleen de fles.

    Wat doet Quinten al:
    - heel veel lachen, ook heel veel brabbelen, verschillende tonen, klanken, toonhoogtes etc.
    - uitgebreid zijn beide handjes bestuderen
    - als hij mijn vinger vastheeft, deze in zijn mond stoppen en bijten... Ik weet niet of hij mijn vinger bewust naar zijn mond brengt of dat deze er toevallig in beland.
    - als hij op zijn buik ligt drukt hij zich heel hoog op en hij probeert op zijn zij te draaien, maar dit lukt nog niet.
    - rammelen met de rammelaar (alleen als ik deze in zijn hand stop)
    - duimen! Hoera, hij heeft eindelijk zijn duim gevonden!
    - mij vastpakken als ik hem optil
    - snotteren, hoesten en niezen... Quinten is vanochtend erg verkouden wakker geworden. Hij lijkt er nog geen last van te hebben, want hij lacht gewoon, maar het klinkt wel zielig. Wat doen jullie hier tegen? Ik heb wel al iets gelezen over zoutoplossing en luuf, maar is er ook iets wat ik tegen het hoesten kan geven?

    Pepernoten: ik stel voor dat jullie allemaal pepernoten gaan bakken volgens eigen recept en dat jullie allemaal een portie naar me toesturen. Ik beoordeel dan wie de lekkerste heeft gebakken, goed? :) :)
     
  9. tweety

    tweety VIP lid

    Oct 2, 2005
    10,054
    0
    36
    dordrecht
    @missy helaas gaat dat niet meer op met die bon van lekker in het leven mag niet meer bij acties gebruikt worden
    wilde hem van de week ook in leveren bij de etos maar mocht niet. vorige keer lukte het bij het kruidvat ook al niet meer.

    @dreames het rs virus is een griep virus en uit zich ook op die wijze robin heeft het ook gehad in het zh.
    goed opletten dat ze goed blijft drinken dat is iig heel belangrijk.

    zo robin ligt nu eindlijk weer ff op bed langer dan 5 min. was de 3e poging vanmorgen maar nu lijkt het erop of mama toch heeft gewonnen. nu maar weer vlug met de was verder.
     
  10. IrisB

    IrisB Fanatiek lid

    @dreames: Had idd ook graag geweten van dat virus en dan beslist om al dan niet te gaan. Hopelijk loopt het met een sisser af idd, maar wat Yule zegt klinkt toch geruststellend.

    @parr: Argh, leuk zo'n lawaaierige schoonzus. Veel plezier met de visite straks!

    @jannes: Fijn dat het goed ging om Sara bij KDV af te zetten. Geniet maar van je "vrije" dag! (ook al is het een beetje raar)

    @yule: Aha, dat ging goed dan. Hopelijk valt het werken zelf ook mee. Heb wel ontbeten hoor, alleen heb ik dat op m'n werk gedaan ;) Ooh, lief gebaar naar je partner toe. Ik heb wel zin om iets gewoon voor ons twee te organiseren. En dan Ewout naar schoonmoeder of schoonzus brengen. Misschien moet ik dat maar gewoon eens doen. Flesje kolven en dan een middagje voor ons twee... *denkt na*

    @ingeltje: Mooi schema :D Ik zet de wekker op 6u30 en kijk dan of Ewout wakker is. Zo ja, dan voed ik hem, zo nee, dan ga ik in de douche en voed ik hem daarna. Hij doet iets van een kwartiertje over z'n ochtendvoeding, dus dat valt reuze mee. Afhankelijk van de happinessgraad van m'n kleine man na het eten wordt hij eerst verschoond of kolf ik. Dan melk flesjes verzamelen en kolfspullen in tas stoppen en dan hopelijk rond 7u45 de deur uit. 7u50 aankomst bij schoonmoeder. Ewout en melk afzetten. Fiets grabbelen en dan als alles goed gaat rond 8u op m'n werk aankomen. Als alles helemaal vlot gaat, kan ik thuis nog m'n kommetje chocopops verorberen. En anders neem ik hier een boterham in de kantine. Hoera voor het feit dat de lunch hier door de werkgever verzorgd wordt, dus ik moet a) niet zelf lunch smeren en b) als ik niet kan ontbijten, vind ik hier wel een boterham en wat beleg :D

    seks: Best zin bij momenten. Maar tegen dat ik dan in bed lig, slaat de vermoeidheid weer toe :( Ewout middagje weg brengen, kan daar misschien ook wonderen doen :)

    @pupke: Ja, best fijn zo samen op bed. Maar af en toe wil ik toch wat anders doen, haha (en dan voel ik me meteen schuldig). Leuk hé, als ze hun duim vinden. Vooral de trial and error die eraan vooraf gaat :)

    Soit, ik ga weer aan het werk :D
     
  11. Jannes

    Jannes VIP lid

    Oct 6, 2006
    7,714
    1
    36
    @Yule: net op je werk en weer op het forum te vinden... haha.. Denk dat ik donderdag om 10 uur na bijkletsen ook weer online ben hoor :D

    @Ingeltje: een uur 's ochtends voeden... respect!

    @Iris: mijn mannetje maakt ook het brood klaar en kleedt Sara aan. Zodra dat klaar is, ben ik namelijk aangekleed en kan Sara fles geven en wegbrengen. Ik heb de auto naar het werk, dus ik breng haar weg. En ontbijten doe ik al jaren in de auto onderweg, dus dat verandert niet. Maar zou dus idd aan je mannetje vragen of hij brood voor je kan smeren.

    Zit nu in bad en ga nu heerlijk online een serietje kijken... Zometeen sinterklaas cadeautjes kopen want we gaan weekendje naar de Ardennen met vriendengroep en daar doen we cadeautjesspel. En om 1 uur moet ik bij de kapper xijn.. heerlijk. Al veel te lang geleden...
     
  12. goedemorgen,

    zat idd ook al te denken dat jekkia al lang niet geweest is.

    @yule succes vandaag! ik mag morgen.

    @ingeltje, ik lek niet echt 's nachts, wel in mijn compressen maar niet verder, gelukkig. moet dus wel met bh slapen :(
    en drinken met ongesteldheid had ik ook, helaas ook binnen 2 weken ongesteld geworden, hopelijk blijft het nu wat langer weg anders moet ik weer bijna en daar heb ik niet zo'n zin in.
    en dat geen zin ken ik ook, durf ook niet dus daar moet ik me ook nog overheen zetten :oops:

    flessenwarmer: van de prenatal. passen alle flessen in want ik heb avent en die staan nog los.

    @missy wanneer heb je die bonnen gekregen van lekker leven? ik heb me ook ingeschreven maar nog niks gehad.

    @iris, ik kan je morgen vertellen of ik op tijd op mijn werk ben, ik neem julia mee maar moet haar wel netjes bij de andere groep brengen. heb uitgeteld dat ik er om kwart over 8 wil zijn, moet om kwart voor 9 beginnen. dus ik moet om kwart voor 8 aanrijden. pfff wordt vroeg op staan.

    @jannes, succes meid, anders gewoon even bellen hoe het gaat he.

    @dreames ik vind dat je gelijk hebt, ze had het iig even kunnen melden, kleine moeite lijkt me.

    zo en nu ff ego: al weer druk bezig geweest, hele berg was opgeruimd, julia in bad gedaan, vaatwasser ingeruimid, gesotfzuig en gedweild, was aangezet en ga zo nog maar ff door.
    nu ff lekker kopje thee en bijgelezen.
    vanmiddag nog even zakken wegbrengen en dan spullen klaarzetten voor morgen. ben nu al zenuwachtig, haha ik heb echt het idee dat er morgen niks uit mijn handen gaat komen, wij hebben morgen maar 7 kindjes op de groep en ik denk dat ik er echt weer in moet komen, we zullen zien, als julia het maar leuk gaat vinden ben ik al tevreden.

    misschien hebben we morgen brandoefening, zou deze week zijn onaagekondigd.
    julia gaan ze dan veel in bed leggen want kindjes die in bed liggen hoeven niet mee naar buiten en julia me naar buiten zonder jas is geen goed plan!

    xxxxxxxxxxxxxxx
     
  13. IrisB

    IrisB Fanatiek lid

    Wel lief, al die mannen die boterhammen smeren :D Bij ons gaat dat helaas niet omdat we meestal - jawel - geen brood in huis hebben :oops: :D (ik ontbijt met ontbijtgranen, man ontbijt niet en lunch heb ik op m'n werk en man ook). Bovendien is hij om 6u30 al de deur uit. Maar vind het best hoor. Op werk ontbijten is ook leuk ;)
     
  14. ontbijt: ik ontbijt ook al jaren in de auto, voor de lunch neem ik ongesmeerd brood mee en doe dat dan op het werk, vind ik lekkerder.

    ohw bedenk me net dat ik nog een flesje moet halen voor het werk om water te drinken, dat drinkt toch sneller, misschien dat er in de garage in de koelkast nog 1 ligt. zo eens kijken.

    ik krijg trouwens morgen een welkom terug feestje op mijn werk haha leuk he.

    xxxxxxxxxxxxxxxxx
     
  15. Babystyle

    Babystyle Fanatiek lid

    Jun 10, 2008
    3,266
    0
    0
    @yule, ik doe het smorgens als zij wakker wordt en ik wakker ben. Dan heeft ze nog geen honger en dan ga ik haar zowat elke ochtend masseren.
    En sommige yoga oefeningen doen.

    De pepernoten worden idd vanzelf plat in de oven.

    @paar, jah dat doet zze bij alles, behalve als ze heel erg moe is.
     
  16. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Jannes: wat spannend, eerste dag KDV! Ik moest ook huilen hoor, toen ik binnenliep, al snotterend me voor gesteld hahaha! Maar het gevoel zakte al snel en ik heb eigenlijk helemaal niet met een rotgevoel op mijn werk gezeten. Het ging allemaal prima!

    Grappig dat we bijna allemaal de eerste dag werken de papa's thuis hadden!
     
  17. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    In het groen het huidige gewicht en de lengte! Als je iets aangepast wil, graag een PB-tje met geboortedatum (dat zoekt makkelijker) en de gegevens die je wilt aanpassen naar Ingeltje, Parr of Yule (deze namen kun je aanklikken!) Je mag het ook uiteraard zelf aanpassen als je weet hoe het moet! De meest recente lijst vind je lijst in Ingeltjes onderschrift :)

    DE MAMA'S VAN SEPTEMBER 2008 :baby:

    Onze hyves: http://www.september2008.hyves.nl/

    :baby: Onze kinderen: :baby:

    15 augustus 2008
    ANNA LUNA en SOPHIE EMMA ~ 2.510 gram & 2.790 gram ~ mama: FunnyMe 4840 & 4700 gram - 58,5 en 58 cm
    18 augustus 2008
    NOAH JOY en LEVI JOAS ~ 3.540 gram & 3.540 gram ~ mama: MamaMeike [♀] 4880 & 5100 gram - 58 en 58 cm
    21 augustus 2008
    MATICE ~ 2405 gram - 46 cm ~ mama: Jekkia [♀] 5030 gram - 58 cm
    25 augustus 2008
    SARA ANNA ~ 3150 gram ~ mama: Jannes 5755 gram - 58 cm
    GIZEM ~ 2970 gram ~ mama: Jale 5280 gram - 62 cm
    26 augustus 2008
    PIM ~ 2130 gram ~ mama: Nikky 3760 gram - 52 cm
    28 augustus 2008
    ROBIN JANCO ARIE ~ 3180 gram ~ mama: Tweety [♂] 24 november 5015 gram - 57 cm
    29 augustus 2008
    MICHELLE ILANA ~ 2895 gram - 49 cm ~ mama: Lindaa 5365 gram - 58 cm
    30 augustus 2008
    QUINTEN ~ 3630 gram - 51 cm ~ mama: Pupke 24 november 7040 gram - 61,5 cm
    LOTTE MARIA ~ 4000 gram - 53 cm ~ mama: Foover 5250 gram - 58 cm
    01 september 2008
    GIOVANNI FRANCISCUS MICHEL ~ 3710 gram ~ mama: Elise1 24 november 4970 gram- 60 cm
    03 september 2008
    DEMI LUANA ~ 3400 gram - 48 cm ~ mama: Dreames 24 november 5230 gram - 57,8 cm
    FEMKE ~ 2850 gram - 47 cm ~ mama: Steen 4850 gram - 57,5 cm
    04 september 2008
    BRITT ~ 3414 gram - 52 cm ~ mama: Krisstel 5790 gram - 62 cm
    JULIAN ~ 3625 gram - 50 cm ~ mama: Ingeltje 24 november 5980 gram - 62,1 cm
    05 september 2008
    JULIA ~ 3220 gram - 50 cm ~ mama: Anno103 4910 gram - 55½ cm
    06 september 2008
    EWOUT RONALD CORNELIS ~ 3600 gram - 51 cm ~ mama: IrisB 6970 gram - 61 cm
    RAVEN ROSELINE ~ 3600 gram - 49 cm ~ mama: Yule 5860 gram - 60 cm
    07 september 2008
    LUCA ROAN KRIS ~ 2700 gram - 48 cm ~ mama: Devilschase 6630 gram - 63 cm
    KYANI SYLVIA ~ 3320 gram - 49 cm ~ mama: Babystyle 25 november 5090 gram - 55 cm
    TEUN FRANCISCUS ~ 4920 gram - 58 cm ~ mama: SanneMart
    08 september 2008
    YARAH ~ 3255 gram - 50 cm ~ mama: MirandaT[♀] 5110 gram - 55,5 cm
    SEM DINAND
    ~ 3860 gram - 54 cm ~ mama: Sasha
    09 september 2008
    LEVI ~ 4000 gram - 51 cm ~ mama: Kaatje85 6210 gram - 60 cm
    13 september 2008
    RAYYAN ~ 3405 gram - 52 cm ~ mama: Pisum 6020 gram - 60 cm
    EMMA SOPHIE ~ 3165 gram - 51 cm ~ mama: Lola [♀] 5510 gram - 59 cm
    15 september 2008
    ISIS MARIN ~ 2970 gram - 50 cm ~ mama: Azeb 27 november 4780 gram - 57 cm
    16 september 2008
    RION ~ 4160 gram - 54 cm ~ mama: Helma1602 [♀]
    17 september 2008
    INDY LUNA ~ 3245 gram ~ mama: SheDevil [♂*]
    19 september 2008
    JAIMY MARTINA ~ 2980 gram - 48 cm ~ mama: Miracle08 4260 gram- 5 cm
    AIMAR EMILIAN ~ 3100 gram - 46 cm ~ mama: Eva1983 4570 gram - 54½ cm
    20 september 2008
    MICHIEL ~ 4050 gram - 50 cm ~ mama: Esje72[♂♂] 4920 gram - 56 cm
    YOLENTHE ~ 4460 gram - 52 cm ~ mama: Ydnic 6070 gram - 60 cm
    23 september 2008
    SYLVIE JASMINE ~ 3200 gram ~ 51 cm ~ mama: Dniise 53 cm - 3970 gram
    VINCE TYGO ~ 3610 gram ~ 52 cm ~ mama: Cossy 5700 gram - 60 cm
    24 september 2008
    KATE ARWEN ~ 4410 gram ~ 52 cm ~ mama: Parr1983 5432 gram - 60 cm
    STERRE ~ 2390 gram ~ 45½ cm ~ mama: Zico 3200 gram - 54 cm
    KYANO ~ 4100 gram ~ 54 cm ~ mama: Wupje 6040 gram - 60 cm
    TYCHO ~ 4620 gram ~ 56 cm ~ mama: HannekeR 27 november 5795 gram - 61 cm
    25 september 2008
    MIKE MARC ~ 3760 gram ~ 53 cm ~ mama: MissyZuilen 21 november 5350 gram - 58½cm
    29 september 2008
    JOLIJN ~ 3350 gram ~ 47 cm ~ mama: Jolijn2008 4160 gram - 52 cm
    30 september 2008
    AMÉ ANAÏS ~ 3480 gram ~ 56(54) cm ~ mama: Moppiepoppie 4425 gram - 55 cm
    04 oktober 2008
    JILL ANNE ~ 3135 gram ~ 52 cm ~ mama: Freesia 27 november 4130 gram - 52 cm
    JENNA LYNN ~ 3240 gram ~ 47 cm ~ mama: Roshi 5160 gram - 56 cm
    06 oktober 2008
    JARI ~ 4040 gram - 53 cm ~ mama: First Time ~ 4600 gram - 56,6 cm

    22 jongetjes, 26 meisjes

    Voor altijd in onze gedachten:
    02 juni 2008
    LEVI JAMAL* ~ † 27-06-08 (26w+6d)~ 950 gram - 36 cm ~ mama: Chaartje79



    Agenda


    December
    02: Yule CB + inentingen deel II Yule 1e werkdag, Foover CB + inentingen deel II
    03: Anno103 1e werkdag, Tweety Robin opname zkh t/m 5 dec + ph-meting
    04: Anno103 CB + inentingen deel II Elise1 CB + inentingen deel II
    05: Krisstel heupfoto Jannes 1e werkdag Tweety: Robin weer naar huis!
    08: Babystyle CB + inentingen deel II
    09: Dreames 1e werkdag
    15: parr1983 1e werkdag
    16: Eva1983 CB + inentingen II
    17: Jannes CB + inentingen III Dreames CB + inentingen II
    18: Miracle08 CB + inentingen deel II parr1983 CB arts + inentingen deel IIYdnic CB + inentingen deel III
    19:MissyZuilen CB + inentingen deel II Cossy CB + inentingen deel II Dreames KA
    21: Yule Jarig ! 30 jaar
    22: Pupke CB + inentingen deel III Tweety CB + inentingen deel III Lindaa CB + inentingen deel III
    29: Roshi CB + inentingen deel II
    31: Krisstel 1e werkdag
    Januari
    02: FunnyMe 1e werkdag
    05: Miracle08 jarig 19 jaar, Krisstel CB + inentingendeel III
    06: Yule CB + inentingen deel III Kaatje85 CB + inentingen deel III
    07: Jekkia CB + inentingen deel III Steen CB + inentingen deel III
    08: Azeb CB + inentingen deel III Lindaa jarig ! 23 jaar
    12: Ingeltje CB + inentingen deel III
    13: FunnyMe gyn
    15: Miracle08 CB + inentingen deel III FunnyMe CB + inentingen deel III
    16: Eva1983 1e werkdag


    dreames; doe je volgende keer PB'tje? en wat is een KA?
     
  18. Wupje

    Wupje VIP lid

    Jan 24, 2008
    6,406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Meiden, ik heb net de tijd gehad om bij te lezen maar het lukt me niet meer om te reageren :( Kyano is al 2x huilend wakker geworden maar is doodmoe en wil eigenlijk alleen maar bij mama zijn ** en het liefste ook nog rondlopen ** Sjit ik ben doodmoe want moest er vannacht om 4 uur ook ineens uit voor een voeding....ben ik niet meer gewend want normaal slaapt ons menneke altijd lekker door :(

    In elk geval Yule succes met je 1e werkdag!

    Lekkende boobs 's nachts: valt mee met de compressen maar ik haat het om al die tijd een bh aan te hebben. Ik ben ook blij als we straks volledig over zijn op fv, zodat ik weer lekker "los" kan slapen, en mannetje er weer wat vaker tijd aan kan besteden ;)

    Jannes geniet van je dagje! ** ik ben jaloers ** :oops:

    Nou nu wordt het echt krijsen dus ben er weer weg van :(
     
  19. Jannes

    Jannes VIP lid

    Oct 6, 2006
    7,714
    1
    36
    @Ingeltje: heb ook echt een goed gevoel bij ons KDV. Waren ook bij wat landelijke KDV instellingen geweest, maar daar werd ik heel verdrietig van. Niets spontaan, allemaal via de regeltjes van een hoofdkantoor. Nu zit Sara bij een particulier KDV. Je kan echt merken dat die mevrouw voor haar eigen toko moet vechten. Geweldig aangekleed, kleine groepjes (maar 3 in totaal), ervaren leidsters (allemaal zelf mama) en een mooie locatie. Heb ook niet voor niets heel lang op de lijst gestaan. Is voor de Limbo regio waar ik woon heel ongebruikelijk...
     
  20. zo schriftje ook al geschreven voor het KDV, en maar weer een kopje thee, julia slaapt goed. laat haar nog maar even lekker liggen.

    xxxxxxxxxxxxxxxx
     

Share This Page