September 2008 mama's

Discussion in 'De mama's' started by jekkia, Aug 27, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Freesia

    Freesia Fanatiek lid

    Jul 5, 2007
    4,101
    0
    36
    Filiaalleidster Drogisterij
    Kloosterzande
    Goedemorgen,

    Lief is dus ziek thuisgebleven, had koorts gister (ik heb hem getempt ;)).
    Ik moet vanmiddag (en avond) pas werken dus nog even relaxen.

    Roshi, zoveel kleertjes :confused: Wel gaaf hoor :D Ik heb zelf wat bijgekocht voor Jill, want ze blijft maar in maatje 56 passen en op een gegeven moment had ik het wel gezien met steeds dezelfde kleertjes.
    Ben ook weg van Mexxkleertjes, heb ook veel tweedehands gekregen. Net iets aparter en geweldige kwaliteit.
    Jenna al 4/5 voedingen! Jill wil nog 6/7 keer per dag :(

    Babystyle, lieve foto's!

    Pupke, hoe was het met de prikjes?

    Krisstel, inderdaad soooo cute dat geklets met die lipjes... Ben blij dat ze steeds meer kan, ik heb weinig met dat hulpeloze babystadium.
    En 5 voedingen, goed zo Britt! Emmer foto is geweldig! Die voet er uit is heel herkenbaar :)

    Kleertjes/kadootjes, ik ben ook allergisch voor glitters, disney, beertjes en clowns. Heb dat ook steeds geroepen tegen iedereen. Nu hebben we wel een aantal kleertjes met beertjes erop, maar die trek ik gewoon niet aan. Pluche houd ik ook niet van, maar soms zit er wel iets leuks bij. Vind heel tegenstrijdig Hello Kitty dan weer wel grappig. Denk omdat het een poes is :)
    Heb me ook erg moeten instellen op de roze invasie omdat Jill een meisje is. Ze heeft een over the top roze ruches jurkje gekregen van Ralph Lauren. Met zo'n ruche ouderbroekje erbij. Té erg :rolleyes: Daardoor bijna weer leuk :)

    Anno, sterkte met Julia.

    Partnerkeuze kind (jeetje, het zijn nog BEEBIES! ;))
    Mij maakt het ook niet uit of Jill op jongens of meisjes of allebei valt. Tegen die tijd is het misschien doodnormaal ;)

    Eva, oeioei geen geschoren benen. Kan natuurlijk niet hè :) Hoe moet je anders de badmeester verleiden [-X :)
    (moet er ook weer eens met tondeuze en scheermes tegenaan trouwens, wordt weer eens tijd na maanden om manlief te verleiden nu knip eindelijk genezen is)

    Parr, fijn dat alles zo geod ging met Kate!

    Cossy, hier ook geen schema hoor, we volgen Jill gewoon ;) Ze heeft een soort van ritme nu en soms past ze zich ook aan ons aan. Werkt prima hier (doorslapen enzo).

    Elise, wat een gedoe over die doop zeg :rolleyes:

    Loopstoel, Jill krijgt er geloof ik een van een oom en tante die nog moeten komen :(
     
  2. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    Sep 2, 2007
    9,025
    2
    38
    Hoi! Gisterenavond was Aimar in hele diepe slaap toen ik hem moest wakker maken voor zijn fles. Vond het wel zielig. Maar ben blij dat ik het gedaan heb, want meneer kwam vanmorgen om 5:00! :confused: Hij sliep ingebakerd al een hele tijd door tot 7:00 maar nu zonder doek begon hij al om 4:30 te rommelen en om 5:00 was het huilen. Dus een 90cc fles gegeven (mijn vriend :D ). Mijn vriend vindt het moeilijk om hem 's nachts te laten huilen (we hebben nogal een gehorig huis) dus hij heeft hem in slaap gewiegd (tegen de regels in.....we weten het) en Aimar sliep weer om 6:00.
    Ik heb 'm rond 8:00 wakker gemaakt anders komen we echt in de knoei met voedingen. Hij heeft dus net zijn fles op en ligt nu in de wipper te kletsen tegen de giraffe van de foto!

    @ Elise: wat rottig dat Gio zo weinig slaapt en alleen maar rustig is op de arm. Zo'n periode hebben wij ook met Aimar gehad en ik begrijp je volkomen! Succes ermee en neem je rust als Gio lekker slaapt!
    En wat een gedoe met de schoonfamilie....ook dat begrijp ik als geen ander (jammer genoeg...) Maak er in ieder geval een mooie dag van op 1 februari!

    Kadootjes

    Zo heb ik ook meteen duidelijk gemaakt dat ik geen loopstoel wil! Een kind gaat vanzelf leren lopen en niet omdat je hem verplicht zijn benen te bewegen omdat hij nou eenmaal niks anders kan in zo'n stoeltje!
    Ook zo'n schommelstoeltje met muziek en lichtjes e.d. komt er hier niet in! Kinderen hebben bewegingsvrijheid nodig om hun motoriek te ontwikkelen en dat kan niet als ze in een stoeltje zitten! Aimar zit hier ook maar zelden in de wipper. (Nu toevallig wel eventjes omdat hij de hik had en ik hem ivm spugen dan niet plat wil leggen)
     
  3. IrisB

    IrisB Fanatiek lid

    Goeiemorgen!

    Even kijken wat ik onthouden heb...

    @cossy: Zo, zijn we al met z'n drieën, maar hier ook helemaal geen schema te bekennen. Voed ook op verzoek en dat gaat zoals het gaat. Kan idd 6 keer zijn of 10. Ewout is er tevreden mee en dat beruchte ritme zal ie ooit wel krijgen zonder dat ik hem in eentje moet dwingen. Maar je hoeft je niet alleen te voelen :D

    kleertjes: Ik hou wel van kleertjes met beestjes edm op. En van broeken met voetjes aan :p Vind dat babies er als babies moeten uit zien en niet als een soort miniatuurvolwassene (ook als ze groter zijn). Kinderkleding mag er best uit zien als iets voor... *drumroll* kinderen :D Hier nog niets gekregen waarvan ik dacht "aargh", dus dat valt reuzemee. En als er iets tussen zou zitten: Ewout groeit zó snel. Wij zitten hier al vlot in de maat 68 kleertjes ondertussen.

    @yule: Dagje te laat, maar alsnog: Een heel gelukkige verjaardag! *knuf* Alles goed gegaan met de kwarktaart?

    geaardheid kind: We zijn er vroeg bij met daarover na te denken :p Maar zou me absoluut niets uitmaken. Het is niet dat je kind "kiest" om homo te zijn, dus vind ik sowieso niet dat je daar boos om kan zijn.

    @parr: Leuk dat het gezellig was bij je broer :D

    juwelen: Sorry voor degenen die het doen, maar ik vind oorbellen op babies echt helemaal niks. Armbandje... nog niet over nagedacht, maar denk niet dat iemand er met eentje op de proppen zou komen. Weet dat ik het als kind wel had, maar geen idee vanaf wanneer. Voor Ewout zou ik er iig geen halen.

    @steen: Als jij er geen problemen mee hebt zou ik Femke gewoon laten doen wat ze normaal doet (dus niet in een vroeger ritme zetten). Maar goed, this is Miss I-don't-do-rythms speaking ;)

    loopstoel: Wel vreemd dat je dat idd zomaar gekregen hebt, Kaatje. Want loopstoel is idd iets waar best veel discussie over is. Ik zou er iig nooit één kopen. Hoop dat je een oplossing vindt, want Levi erin zetten als je er zelf helemaal niet achter staat, lijkt me niets.

    @krisstel: Leuke foto in de emmer :)

    @elise: Doop verzetten voor een verjaardag? :confused: Wat is - excuseert u mijn Frans - dat nu weer voor zever? En dan nog zo'n hele toestand. Verjaren doet iemand elk jaar (ook al zijn ze dan pas weer in de familie) en een doopsel is toch wel iets unieks dacht ik zo. Maar dat ben ik dan weer met mijn simpele logica of zo. Soit. Ik zou het mij niet aantrekken. *knuf*

    Ego ff straks... nu aan het werk :D
     
  4. Jannes

    Jannes VIP lid

    Oct 6, 2006
    7,714
    1
    36
    Kleding: grappig om te zien dat hier toch veel dames zijn die dezelfde stijl/smaak hebben.

    Vakantie: ik ben volgens mij de enige die aan het werk is binnen een bedrijf met 3650 mensen. Had parkeerplek voor de deur... nou dat is hier echt een unicum. Maar ik heb nog zoveel te doen, dus wel lekker twee daagjes ff rust. Vanaf woensdag lekker vakantie.

    Steen: je vroeg advies over de avond. Ik zou haar toch proberen te leren dat na de vierde fles het slaaptijd is. Sara wordt rond 19 uur wakker van haar einde middag slaapje. Wij halen haar uit bed,om de dag in bad, doen haar pyama aan, flesje, spelen tot 20.30u, slaapliedje zingen en lekker slapen. Dit doen we heel consequent en ze pikt het. Denk dat ze het ritueel nu begint te begrijpen.

    Ik zou eens een paar avonden heel strikt zijn in laten huilen. En natuurlijk niet overstuur laten raken, maar gewoon 10-15 min regel toepassen. Dus huilt ze nog steeds... even gaan kijken, aai over de bol, kusje en lekker gaan slapen... Blijft ze huilen ga je na 10 minuten weer kijken. Het is heel moeilijk, maar je zult zien dat ze het na een paar dagen wel snapt en waarschijnlijk niet meer huilt. Belangrijkste is: haar er niet uithalen! Klinkt heel hard, maar bij mij (en vele anderen) heeft het wel gewerkt. Stel ze raakt echt overstuur, dan mag je haar wel oppakken, maar blijf dan op haar kamer. Ga niet met haar mee naar beneden...
     
  5. Pupke

    Pupke Fanatiek lid

    Nov 6, 2007
    3,043
    3
    38
    Maastricht
    Hallo,

    Kleertjes: maakt mij niet zoveel uit, al hou ik niet zo van felle kleuren en vind ik een beetje stoere kleding erg leuk. Ik heb dit vantevoren tegen niemand echt gezegd, maar heb alleen maar leuke dingen gekregen.

    @Cossy: hier ook geen strak ritme hoor, zeker niet wat het slapen betreft. Qua voeding meldt hij zichzelf elke 3,5 a 4 uur en als hij moe is leggen we hem in de box of in bed. Alleen na de laatste voeding gaat hij dus per definitie naar bed. Ook Quinten slaapt prima dus dat laten we zo.

    @Elise: jeetje, wat een gedoe zeg. Ik hoop dat jullie evengoed een gezellige kerst hebben.

    Quinten heeft net de 3de prikjes gehad. Jeetje, wat heeft hij gehuild zeg... Nu is hij helemaal uitgeput en ligt hij te slapen. Verder was alles helemaal goed, ze zijn erg tevreden over zijn groei en ontwikkeling. Gezien de allergieen die voorkomen in onze familie en bij onszelf, hebben we afgesproken nog niet te starten met fruit en groente, daar wachten we nog 2 maanden mee. Als we al eerder het gevoel hebben dat hij er behoefte aan krijgt, dan starten we met pap omdat dit volgens haar de minste reacties op zal roepen. Ik zal zijn gewicht even pb-en naar een van de lijstje-dames. Tot later!
     
  6. hoi hoi,

    hier alles weer een stuk beter!
    julia heeft gisteren nadat we terug waren nog 2 keer gegeten. en vannacht door geslapen, had ik niet verwacht dus ik schrok om kwart over 8 wakker en heb haar toen wakker gemaakt.
    toen weer goed gegeten, 37.8 vanmorgen dus weer paracetamol gegeven, moesten we sws de eerste paar dagen doen.
    ze kan iig al weer lachen.

    ff vraagje he
    op de paracetamol van 120mg staat 3 maanden (5,5kg) is het dan 3 maanden of 5,5 kg of hoe bedoelen ze dat.
    julia weegt waarschijnlijk nog net geen 5,5 kg dus twijfel een beetje hoe veel ik moet/mag geven.

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
     
  7. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    Sep 2, 2007
    9,025
    2
    38
    @ Jannes: lekker rustig op je werk dus...kan je ongestoord hier op het forum kletsen ;)

    Over die 15 minuten regel: ik moet eerlijk zeggen dat die hier niet echt werkt. Wel met inslapen, dan laten we Aimar huilen en na 10 a 15 minuten slaapt hij. Maar als hij tussendoor wakker wordt, is hij gewoon wakker! We laten hem wel even huilen, hij valt dan óf weer in slaap of hij gaat zo huilen dat ik al weet dat hij niet meer gaat slapen. We hebben het van de week geprobeerd om hem over zijn bolletje te aaien en bij hem te blijven, maar dan gaat meneertje als hij rustig is naar je lachen :)
    Aan het einde van de middag slaapt hij altijd slecht en passen we de regel wel toe, maar na een half uur janken halen we hem eruit. Ik denk dat dat zijn huiluurtje in combi met last van zijn darmen/niet kunnen poepen is.
     
  8. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    Sep 2, 2007
    9,025
    2
    38
    @ anno: dan bedoelen ze dat je kindje minstens 3 maanden moet zijn of minstens 5,5 kg moet wegen.

    Dus stel je kindje is pas 2,5 maand maar weegt wel al 5,5 kg mag je het geven.
    Maar volgens mij dus ook als je kindje al 3 maanden is maar nog geen 5,5, kg.
     
  9. FunnyMe

    FunnyMe VIP lid

    Jul 8, 2006
    7,561
    0
    0
    1 eiig. 1 embryootje teruggeplaatst. 2 kindjes gekregen. Mama was zo boosop de dokter dat hij er maar 1 terug wilde plaatsen, want ik wilde zo graag een tweeling!
     
  10. IrisB

    IrisB Fanatiek lid

    Even m'n egostukje nog...

    Ewout is nog steeds ziek. Erg zielig hoe hij zit te hoesten en te piepen. We hebben een puffertje gekregen, maar dat gebruik ik liever niet te vaak. *zucht* Op momenten als deze mis ik echt m'n Belgische huisarts. Wij gingen daar naar een homeopathische huisarts, dus iemand die zijn 7 jaar universiteit tot Doctor in de Geneeskunde gedaan heeft en zich daarna gespecialiseerd heeft in homeopathie. Wou echt dat we dat hier ook zouden hebben. Soit.

    Verder gaat het wel goed. Hij slaapt nu best veel, maar als ie wakker is, is hij gewoon heel vrolijk en alert. Hij lijkt ook genoeg te eten, dus maak me niet al te veel zorgen. Hoop alleen dat ie snel weer helemaal beter is.

    Vandaag ben ik na een week ziek zijn weer aan het werk gegaan. Zo meteen maar even naar huis bellen om te vragen hoe het gaat (of hij braaf de fles pakt). Ben wel blij dat het een extra korte werkweek is. Al is het met het hele kerstgedoe ook best druk. Kerstavond zit ik zielig alleen (nu ja, met Ewout :D) omdat m'n man gaat whiskyproeven bij z'n vrienden. Dat doen ze elk jaar, maar omdat kerstavond voor mijn familie wel feest is, heeft ie het een paar jaar moeten missen. Kerstavond in België gaat dit jaar niet door, dus ik heel dapper gezegd dat m'n man dan wel naar z'n whiskyding mocht. Hij blijft er nog slapen ook, dus kan eenzaam kerstontbijten :)

    Fijne maandag nog allemaal!
     
  11. :) :) :)
     
  12. Hé... het forum doet het weer... :whistle: !

    @Cossy: Ik voed op verzoek, dus wat tijden betreft heb ik ook geen vast schema. De ene dag drinkt Emma inderdaad ook vaker dan de andere dag. Ik houd wel een vaste volgorde aan tussen de voedingen (eten, spelen, slapen...)

    @Anno: Fijn dat Julia weer beter is!

    @Iris: beterschap voor Ewout! 'Hier' zijn ook homeopatische huisartsen hoor. Ik ben er met Jasmijn nog geweest toen ze last van een soort eczeem had. Ik vind het fijn dat zo iemand het probleem van twee kanten bekijkt: vanuit de reguliere geneeskunde én vanuit de homeopathie...
     
  13. Jasmijn is weer een heel stuk opgeknapt, maar ik heb haar lekker thuis gehouden. Het leek me niet verstandig om haar naar het kdv te laten gaan nu.

    Emma weigerde vanmogen het flesje helaas weer...
     
  14. steen

    steen Fanatiek lid

    Jul 16, 2007
    3,507
    0
    0
    Limburg
    Hoi hoi,

    Dank jullie wel voor jullie antwoorden en tips.
    Femke lag er gisteren dus om 22 uur in, om kwart voor elf werd ze weer helemaal over de rooie wakker....dus na troosten is ze toen in slaapt gevallen. En kwam ze om kwart over 6 voor de voeding, dus ze kan het wel vanaf 21 uur laatste...
    Vanmorgen ook weer met haar naar de osteopaat geweest, dit was de tweede afspraak. Dus hem het probleem ook voorgelegd, zoals ik het beschreef vond hij toch dat er dan op dat moment wat aan de hand is, want het is niet normaal dat een kind na 45-60 min. wakker wordt en dan echt compleet over de flos gaat. Dus hij heeft alles weer nagekeken, en haar nekje en achterhoofd zitten nog steeds vast, dit kan de klachten hel goed verklaren. Dus hij heeft het nu weer allemaal los gemaakt, en we moeten echt snel verbetering zien. Begin januari gaan we weer een keertje terug.
    Dat bevestigt mijn gevoel gelukkig ook wel, ik had ook niet het idee dat Femke huilde omdat ze dan haar zin krijgt om er uit te worden gehaald of om weer in slaap te komen, maar ze huilt omdat er dan echt wat dwars zit....tenminste zo kijken wij er naar.
    Dus ik hoop echt dat het snel gaat helpen, en ons meisje gewoon "normaal" slaapt. Verder is het een vrolijke griet die nooit huilt, gelukkig!
    Ik hou jullie op de hoogte!

    @Lola, het rommelt dus nog steeds een beetje met Emma met de fles....vervelend he. Succes!

    @Irisb, he balen dat Ewout nog steeds ziek is..dikke knuffel voor hem! Succes op het werk!

    @Anno, fijn dat Julia weer aan het opknappen is.

    @Pupke, fijn dat het weer allemaal was op het cb.

    @Jannes, wij houden het er nu inderdaad ook wel in dat het gewoon om 19 uur slaaptijd is, dus het hele ritueel laten we op die tijd staan. Maar gezien mijn verhaal zoals ik het hier boven beschreef, ben ik niet zo voor het laten huilen, maar goed dat is ieder zijn eigen ding.

    @Krisstel, leuke foto!

    @freesia, werk ze vanmiddag/avond!

    @Cossy, wij houden qua voedingen wel een beetje een schema aan, maar dat is meer omdat ik nu ook weer aan het werk ben.
    Verder leggen we haar in bed als ze moe is en komt ze eruit als ze wakker is (en dan bedoel ik écht wakker, hihi)

    @Elise, he wat een gedoe rondom de doop. Balen zeg...succes meid!

    Volgens mij ben ik weer een beetje bij. Het huis is lekker aan kant en Femke slaapt (nu al ruim een uur, na bezoek osteopaat!)
     
  15. Lindaa

    Lindaa VIP lid

    Sep 2, 2007
    5,811
    0
    0
    Afdelingsassistente
    Friesland
    meiden,
    er is weer veel te veel gekletst..
    Ik heb het nu super druk en er is weer iets heel erg vervelends gebeurt in de familie
    (mijn opa ligt in kritieke toestand in het zkh)
    zodra ik tijd heb ga ik jullie alles uitleggen, maar ik moet nu continue rennen.. en michelle heeft ook weer prikken gehad dus die is ook niet lekker..

    ik hoop vandaag anders morgen alles uit te leggen hier..
     
  16. @Lindaa: Heel veel sterkte gewenst! Ik hoop dat je opa er bovenop komt... [-o<
     
  17. Lindaa

    Lindaa VIP lid

    Sep 2, 2007
    5,811
    0
    0
    Afdelingsassistente
    Friesland
    dankje lola dat duimen kunnen we zeker gebruiken.. hij heeft een temp van 32 en een bloeddruk van 20.. dus dames duim alsjeblieft mee.. :cry: nu moet ik weer rennen..
     
  18. IrisB

    IrisB Fanatiek lid

    Dank jullie wel voor alle beterschapswensen voor Ewout :D

    @lola: Hehe, "hier" in mijn uiterst lieflijke woonplaats hebben we er helaas geen. En om steeds een halfuur te moeten rijden naar je dokter... Bovendien rijd ik natuurlijk zelf niet :( Jammer dat Emma haar flesje weer weigerde. Het is toch wat met die flesjes :(

    @steen: Fijn dat je iets aan het bezoek aan de osteopaat gehad hebt. Hopelijk voelt Femke zich snel beter.

    @funnyme: :) Zo heb je toch nog je zin gekregen ook al was er maar eentje teruggeplaatst... Grappig hoe het soms kan lopen.

    @anno: Fijn dat het weer beter gaat met Julia.

    @lindaa: Argh, wat naar van je opa :( Ik duim ook dat het snel goed komt.

    @pupke: Arme Quinten :( Hopelijk heeft hij niet te veel last van zijn prikjes. De rest van je berichtje brengt me bij...

    bijvoeding: De dames die al bijvoeding geven (fruithapjes enzo): waarom zijn jullie daar nu al mee begonnen? Vroeg me dat even af. Ikzelf wacht netjes tot de 6 maanden om zijn omdat ik dan zeker weet dat het spijsverteringsstelsel het aan kan. Nu moet iedereen dat vooral voor zichzelf uit maken als je het vroeger dan 6 maanden wil doen, maar vroeg me dus af waarom je dat zou doen. Ik zie er persoonlijk helemaal de meerwaarde niet van in, dus was even benieuwd... (dit is geen aanval ofzo, gewoon belangstelling)

    Zo, nu weer werken. Met dat gekolf tussen door gaat de tijd toch redelijk snel. Heb telefoon gehad van het thuisfront dat Ewout lang geslapen heeft en dat hij daarna een beetje uit de fles heeft gedronken (60 cc :rolleyes:). Man ging proberen of hij nog meer wou. Nu ja, en anders haalt hij het vanavond vast wel in bij mama :)
     
  19. O, ik dacht dat je met 'hier' Nederland in het algemeen bedoelde... :)

    Ik ga ook pas bijvoeden met 6 maanden. Emma krijgt naast borstvoeding ook hypoallergene voeding en die voeding verliest zijn toegevoegde waarde zodra je kind bijvoeding krijgt...
     
  20. IrisB

    IrisB Fanatiek lid

    Zó slecht denk ik nu ook weer niet over Nederland :):D:)
     

Share This Page