September 2008 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Pipo1973, Dec 24, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Hahaha nou hier geen behoefte aan soppen en schoonmaken! Ik ga op advies van parretje maar eens wat afleiding zoeken, lekker boekje lezen, muziekje op..
     
  2. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    Goedemorgen dames.. hier redelijk geslapen.

    voelen hmmm ik wou het doen en heb het nog niet gedaan. ik zie wel als ik het toch nog doe... en idd eerst handen goed wassen en voorzichtig zijn!

    @dreames zet ze op meid! Je hebt zo jouw bundle of joy vast :D :D

    @jekkia en een dikke knuff aan de kers verse mama's ;)
     
  3. Tinkerbel1984

    Tinkerbel1984 Niet meer actief

    Nou de vk heeft weer geen tijd voor me vandaag :cry: :cry: :cry:
    Ze heeft net een bevallin afgerond en de volgende is alweer begonnen, ze kan dus (WEER) niet het risico lopen dat ik ook begin vandaag :cry: :cry:

    Zit er echt helemaal doorheen nu, slaap al 2 nachten ng slechter dan normaal omdat ik denk dat ze gaan strippen en het gebeurt gewoon niet. Nu moet ik morgen weer bellen maar heb er weinig vertrouwen in dat ze dan wel komen eigenlijk :( :oops: Plus dat dan mijn minst favorite vk werkt :(

    Zit er flink aan te denken om gewoon de gyn te bellen n de inleiding te vervroegen naar morgen of vrijdag, dit vind ik echt niks :cry: Ben bloedsacherijnig nu, weet echt niks meer te doen vandaag en als ze morgen weer niet komt word ik echt gek gewoon, dan weet ik het helemaal niet meer :evil: :cry:
     
  4. Wupje

    Wupje VIP lid

    Jan 24, 2008
    6,406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Ingeltje ik denk dat je beter nog even kunt wachten met de hulptroepen in te schakelen... ga idd even lekker relaxen en kijk hoe je je dan voelt. Als het doorzet merk je het snel genoeg 8) !
    Sterkte meid ik hoop echt voor je dat het nu geen vals alarm is!

    Hier lekker gedouched en de hoofdpijn is alweer wat weggezakt. Ga nu lekker een bammetje eten :D
     
  5. Wupje

    Wupje VIP lid

    Jan 24, 2008
    6,406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Hè bah dat is echt balen hoor :cry: Je kunt het wel proberen om de gyn ervan te overtuigen de inleiding te vervroegen, het kan alleen maar beter worden. Dikke knuff
     
  6. roshi

    roshi VIP lid

    May 8, 2006
    6,706
    0
    0
    directie secateresse
    den haag
    Kaatje> hahaha die moeder van jou... mannetje zei van de week toevallig nog tegen mij "ik denk dat we tijdens die weeen van jou nog lopen te soppen ook omdat jij zeker moet zijn dat het huis schoon is" uhm sja :oops: hij kent me wel maar blijkbaar zijn er meer zoals ik :)
    Tinkerbel> jeetje meis wat een domper :( knufff
    Ingeltje> ik zal mannetje pas bellen als de weeen regelmatig komen.... ga inderdaad lekker even iets relaxed voor jezelf doen (nu het nog kan ;))
     
  7. Yule

    Yule VIP lid

    Dec 6, 2007
    8,059
    1
    36
    @Ingeltje: nou meid, zou het dan vandaag beginnen?
    Ik las laatst ergens dat als de krampen erger worden, ook bij afleiding (wandelen/lezen/douchen/etc) het weeen zijn.
    Ik heb eigenlijk alleen maar voorweeen als ik lig (in bed of op de bank), zodra ik ga staan is het elke keer over....

    Voelen: ik heb niet zelf gevoeld, vind het een raar idee om na 9 maanden mijn vingers 'daar' niet gehad te hebben (ook niet voor tampons etc) dat nu ineens te doen. Mijn vriend heeft gevoeld (na zijn handen grondig gewassen te hebben). Hij voelde alleen maar zachte dingen, maar het deed nogal zeer, dus echt lang heeft ie het niet geprobeerd. Het was supergevoelig diep in mijn vagina, ik weet niet of jullie dat ook hebben? Echt pijnlijk wel eigenlijk. :(
    En die hygiene daar hebben jullie wel gelijk in, maar handschoenen dat is ook ter bescherming van de vk en gyn (want die willen niks oplopen van alle vrouwen die ze onderzoeken... jaja, dat kan ook nog) en omdat ze niks willen overdragen van vrouw op vrouw. Stel je voor dat degene voor jou HIV heeft of GBS.
    Als mijn vriendje met mij mag sexen zonder condoom mag ie ook met zijn (gewassen) vingers erin hoor. :rolleyes:

    Nou, hier dus geen beeb, geen weeen of andere engigheid. :) Dat was ook de afspraak met beeb.
    Morgen is ze de eerste! :)
    Heb wel weer een gat in de dag geslapen, maar vannacht had ik wel last van een pijnlijke buik, geen krampen maar meer gewoon overal pijnlijk. Beetje maf. En ik ben wel 6x wezen plassen, heb er vannacht 2 kilo vocht uitgepiest zag ik op de weegschaal.... wow!
    Mijn voetjes zijn al een stuk dunner dan gisteren, gelukkig.

    @alle meiden die vandaag ingeleid worden: succes!
    @alle meiden die rommelen vandaag: zet 'm op en hopelijk zet het door!
    @de rest: lekker wat leuks doen!
     
  8. Yule

    Yule VIP lid

    Dec 6, 2007
    8,059
    1
    36
    @Tinkerbel: jemig wat irritant meid! Je zit er toch naar toe te leven he?
    Ik vind het nogal raar dat ze steeds beloftes doen die ze vervolgens niet waar maken. Als ze je nu gaat strippen beval je echt niet binnen een uur lijkt me (zou wel lekker zijn overigens ;) ).
    Beetje vreemde opmerking steeds: we kunnen niet het risico lopen dat je gaat bevallen. Waarvoor kom je dan bij je vk? Om te bevallen toch zeker?

    Sterkte meid, misschien kun je haar nog vragen om je vanmiddag te strippen ofzo.
     
  9. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Tinkerbel. vind het wel raar hoor. je kan vandaag toch ook spontaan beginnen en dan heeft ze ook twee bevallingen tegelijk.
    Zit je bij een praktijd met maar 1 vk? Knuff

    Yule, deed hier geen zeer,maar had gister even gelezen over strippen en voelen enzo maar hoort ook geen pijn te doen.

    heb hier geloof ik accute nesteldrang. heb nu ook al de magnetron schoongemaakt, de wc en mijn fonteintje leeggehaald en schoongemaakt.

    Wil voor mijn mannetje thuis is eigenlijk nog even stofzuigen, is voor mijn rug niet zo best maar ja geloof dat mannetje zijn krachten straks ook wel op zijn na bijna 2 uur autorijden en een gesprek van een uur.
     
  10. Freesia

    Freesia Fanatiek lid

    Jul 5, 2007
    4,101
    0
    36
    Filiaalleidster Drogisterij
    Kloosterzande
    Arme Tinkerbel, ben het helemaal met Yule eens.
    Daar zijn ze toch voor? Om je goed te begeleiden en om te bevallen?
    Wat als het spontaan gebeurt, zou lekker zijn als je het dan maar op moet houden want het komt niet zo goed uit.
    :rolleyes:

    Hele dikke knuffel!
     
  11. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

    Tinkerbell Dikke knuff voor jou, duurt wel lang zo als je telkens aan het lijntje wordt gehouden. Volhouden meid, die beeb komt er echt wel. Hoop dat de gyn jou gunstig is gestemd en dat ze het willen vervroegen.

    Ingeltje die beeb heeft het veels te goed in jouw buik :p
    Hoop dat de weeen vandaag toch doorzetten voor jou en dat jouw mannetje er dan nog op tijd bij is. Zal voor je duimen meid!

    Ga vandaag voor het eerst naar buiten met Matice en Raven. Raven krijgt vandaag weer 2 prikjes bij CB en Ivo heeft tot vanochtend moeten werken (afbreken na Madonnaconcert) en was pas om 9 uur thuis dus die ligt voorlopig wel in coma :( . Gelukkig is het niet al te ver lopen. Ben benieuwd hoe Matice reageerd op de draagdoek (duo kinderwagen staat nogsteeds op zolder :oops: ) en hopen dat hij onderweg niet opeens honger krijgt :)
     
  12. sasha

    sasha Actief lid

    Jan 15, 2008
    462
    0
    0
    Tinkebel, wat balen zeg, je gaat er toch vanuit dat het nu dan toch echt gaat gebeuren...bhabha Ik zou de verloskundige bellen vertellen hoe je er over denkt, en vervolgens de gynacoloog bellen.

    Tja, en over mannen geef ik maar geen advies. Er zijn zo veel verstandige dingen geschreven, wat ook allemaal klopt maar.........liefde is nu eenmaal een vreemd ding. En zodra iemand er klaar voor is zal de persoon er ook voor kunnen kiezen om beslissingen te maken in het leven. Goede raad en advies is natuurlijk fijn, maar zal niet doorslaggevend zijn heb ik zo het idee. In ieder geval heel veel sterkte

    Enne hier vannacht weer wat ongestelde krampen, maar niet echt iets dat doorzet volgens mij.
     
  13. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    Dec 1, 2007
    21,159
    8,136
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    @Dreames: succes meid! Straks heb je je mooie kindje in je armen! Zet em op!

    @Ingeltje: Wie weet ga jij er wel achteraan, zou leuk zijn! Ik duim voor je :D

    Hier net terug van de VK, bloeddruk 125/75, hartje klonkt goed en baby ligt nog steeds VIB.

    Ben echt moe gewoon, heerlijk geslapen vannacht maar echt doodmoe, vanochtend ook weer ontzettende darmkrampen en me even helemaal leeggemaakt op de wc, pffff.
     
  14. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Jekkia, veel plezier met jullie eerste "uitje"
     
  15. Krisstel

    Krisstel Niet meer actief

    Hier is weer eens een luie dame wakker geworden :rolleyes:

    @Jekkia, blauwe roze :confused: wat gaaf! Leuke verjaardag gehad?

    @Tweety, jammer dat het niet helemaal is gelukt, maar een goed teken dat ze het geprobeerd hebben…het begin is er :D

    @Parr, wat klote zeg..hopelijk lukt het hem vandaag de lekkage te maken.

    @Jekkia, ik doe/durf het ook niet hoor, veel te bang inderdaad dat ik iets beschadig met mijn nagel of wat dan ook..daarom zei ik gisteren al dat ik het wel aan de vk overlaat ;)
    Haha 4 september is voor jou hoor als het aan mij ligt, zou leuk zijn! Van mij mogen de weeën beginnen wanneer het wil..maakt me niet zoveel uit.

    @Dreames, logisch lijkt me die spanning ;)..spannend hoor, succes meid!

    @Ingeltje, ik herken je ‘klachten’ zo..hier ook alleen krampen als ik ga liggen en mijn darmen zijn zich nu al vier dagen achter elkaar aan het leegmaken..verder heb ik dorst dorst dorst en honger :D Hoop ook wel dat het betekent dat het nog maar een paar dagen duurt..voor jou hoop ik een paar uur ;)

    @Tinkerbel, wat balen zeg. En wat Wupje zegt, je kan altijd proberen je gyn te overtuigen.

    Moet eerlijk zeggen dat de verveling hier langzaam toe begint te slaan…heb geen zin om de deur uit te gaan, maar dat thuis zitten is ook niets. Zou blij zijn als het weekend is dan is mannetje er ook gezellig :D
     
  16. IrisB

    IrisB Fanatiek lid

    Goeiemorgen!

    Laat ik vandaag ook maar eens even m'n hoofd laten zien. Had er gisteren echt geen zin in :oops:

    voelen: Komt niet eens in me op om daar te gaan zitten prutsen. Zou geeneens weten wat ik moest voelen als ik wat voelde, dus laat het maar zo.

    @steen: Het zit je echt niet mee hee :( Veel succes vandaag! *duimduimduim*

    @shedevil: Er is gisteren een boel over geschreven en zie niet in wat ik nog kan toevoegen. Sluit me volledig aan bij de goede raad van de andere dames hier.

    @dreames: Succes! *duimduimduim*

    @ingeltje: Hou nog speciaal wat duim over om voor je te duimen :D Zou idd pas bellen als je meer zekerheid hebt en ondertussen braaf doen wat parr zegt.

    @wupje: Klinkt als een leuke dag idd :D

    @parr: Douche :evil::evil::evil::evil: *mumblemuttergrumble* Hoop dat ie snel écht gefixt is.

    @tinkerbel: Wel raar dat ze dat steeds beloven dan :rolleyes:

    @jekkia: Alsnog een gelukkige verjaardag! Zo heb je er een dag later ook nog plezier van *hums*

    En dan een heleboel mensen vergeten, sorry :oops:

    Vannacht eigenlijk best OK geslapen, al naderen we het einde van de week en dan is de fysio uitgewerkt, dus alles doet weer pijn :rolleyes: Twee daagjes en dan mogen we weer.

    Gisteren zowaar een beetje nuttig bezig geweest met poetsen, maar vandaag wordt weer lekker lui dagje. Moeder en zus komen op bezoek. Gewoon op bezoek, niet om te poetsen en als alles goed gaat, zijn ze nu ook al onderweg zodat ze hier tegen de lunch ipv middernacht zijn :) Er worden weer koffiekoeken geïmporteerd dus: joepie. Oh, net sms dat ze NU vertrekken. Moet nog even wachten op m'n koffiekoeken dus.

    Fijne dag allemaal!
     
  17. FunnyMe

    FunnyMe VIP lid

    Jul 8, 2006
    7,561
    0
    0
    Nou komop meiden, vandaag moeten er wel wat beebjes geboren worden!

    Hier net pas gedoucht. Meiden liggen nog op bed te tukken. Ga me maar eens mn haren kammen dan kan de hond nog naar buiten voor de meiden weer komen voor de fles ( o jee en moet ook nog kolven..., ook nog even tijd voor vinden)
     
  18. roshi

    roshi VIP lid

    May 8, 2006
    6,706
    0
    0
    directie secateresse
    den haag
    lieverds, bedenk me net dat vandaag de uitgerekende datum voor Chaartje had geweest, denk dat dit een hele moeilijke dag voor haar is... ik heb eventje een krabbel achtergelaten.
     
  19. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Ja ik had idd ook al een reactie achtergelaten bij haar.. Voel me ook een beetje rot vandaag. had een krabbel op hyves geplaatst.

    * Zwaait naar FunnyMe *
     
  20. Babystyle

    Babystyle Fanatiek lid

    Jun 10, 2008
    3,266
    0
    0
    @Dreames, s6 meid.

    pff heb vanacht toch heerlijk geslapen, heb ik een lange tijd enit gehad.
    Helemaal enit gestoord doordat ik ff naar de wc meost ofzo. MOet er wel bij zeggen dat ik na het uurtje yoga gisteren avond ook al erg moe was.
    Zit nu ook met volop energie hiero. En dan heb ik geen auto of fiets waarmee ik ff lekker weg kan :(

    Dus ga denk maar lekker schoonmaken heiro scheelt me pa weer werken hier :p AL mag ik eht neit meer doen van hem.

    Ik had vandaag wel babynieuws verwacht maar niets.

    Na ik ga lekker huis hiero doorwerken kijk wel hoe lang ik eht uit hou.

    Ennu voelne van binnen, dat jullie dat (sommige dan) nog zelf kunnen :confused: ik heb al mooite met scheren daar beneden. Die hoop heb ik al opgegeven, vk zit wel meer behaarde van onderen neem ik aan haha. :)

    Tot over uurtje ofzo met etenstijd onder broodje weer meelezen en schrijven
     

Share This Page