even een buik foto van vandaag 17+5 weken View attachment 317834 Controle bij de vk was vorige week goed.. hebben het hartje weer gehoord.. Maar voel nog steeds helemaal niks... Bloeddruk was ook weer goed, mooi laag 60/100. Ben even de naam kwijt, maar gefeliciteerd met jullie meissie.. Had je een controle of een pret echo laten maken.. blijft iedere keer toch weer heel bijzonder om je kindje zo in de buik te bewonderen he...
Gefeliciteerd charise leuk!! Ik vandaag naar de gyn geweest. Alles was goed met de kleine. Heb alleen dagelijks hoofdpijn. En ga hier nu fysio voor krijgen. Het blijkt echt spanningshoofdpijn te zijn. En dat zie ik ook wel in mezelf terug. Heb het heel druk met alles. En met de gezondheid van vriendlief loopt het niet zo soepel wat veel stress oplevert voor mij. Maar de kleine prins doet het goed en dat is belangrijk. En komop, Ik vind het echt niet erg dat ik nu nekmassages ga krijgen hoor! HAHAHA.
gefeliciteerd meiden! 3 mooie buiken voorbij zien komen en nog een meisje in ons groepje! Spannend hoor. beterschap voor de zieken... lijkt me extra naar om ziek te zijn tijdens zwangerschap! Is het typisch? Omdat immuun systeem tijdens zwangerschap verlaagd is of zo? Of is het gewoon dikke vette pech dat zoveel van ons groepje ziek zijn? @hier, kan niet slapen! Al 1,5 week word ik elke dag tussen 4 en 5 uur wakker, vreselijk. Maakt niet uit hoe laat ik naar bed ga.. en de hele dag moe en val 's avonds als een blok in slaap. Zucht. Weet niet of zwangerschap is of stress, want m'n werk blijft veel. Gelukkig volgende week een weekje vrij, ik ga met m'n ouders naar de bergen! Zin in! Schijnt hier heel mooi te zijn. En neem m'n laptop mooi niet mee, wat niet af is, is niet af, klaar. Dan nog een week werken en weer vrij en naar Nederland! Zin VL weer te zien, en zin de baby weer te zien (doe ik hier ook, maar toch meer vertrouwen in NL verloskundigen). Helaas kom ik er dan niet onderuit dat m'n laptop ook mee gaat.. Nou ga nog maar uurtje liggen zonder laptop, kijken of ik toch nog wat uitrust voor dat m'n wekker gaat.
@Charise, leuk een meisje!! Nu kan je echt gaan shoppen. @Cjim, mooie buik! Ik ben echt snotverkouden en het gaat maar niet over. Morgenochtend 20 weken echo . Ik ben zoooooo benieuwd.
Charise, gefeliciteerd! wat leuk een meisje! Hier gaat het gelukkig weer wat beter. Ga vandaag toch weer aan de gang met verbouwen dat in bed liggen heb ik helemaal gehad Doe gewoon wat ik kan is in ieder geval beter als niks. Vanavond komen me ouders weer hierheen voor het hele weekend om te helpen met de verbouwing. zo fijn! morgen worden de kunststof kozijnen gezet en dan schiet het eindelijk op! Nog drie weken dan komen alle meubels dus hoop dat we dat gaan redden! Zaterdag eindelijk weer een echo Mn vader en jongste zusje gaan mee, mn vader is natuurlijk hartstikke trots en me zusje vind het allemaal heel spannend! Tis voor haar de eerste keer dat ze echt bewust meemaakt dat er iemand zwanger is en dan wordt ze ook nog eens tante Pff kan bijna niet wachten joh tot ik eindelijk weet wat het wordt haha. Deze twee dagen gaan echt lang duren Voor alle zieke dames, beterschap!
Mooi hoor, al die groeiende buiken! Ik heb een app op mijn telefoon waar je elke week een foto erbij kan zetten. Als je die achter elkaar ziet, gaat het toch snel hoor! Ben gisterenmiddag na mijn werk nog naar de Ikea geweest voor de laatste onderdelen van de kledingkast van onze dochter (waren op door de paasdrukte vorige week :S). Pff, die wegen toch nog zwaar. lees ik dat één doos (wel de zwaarste) 34 kilo woog! Gelukkig kwam een meneer van de Ikea helpen ze op de kar te leggen, moest ik ze alleen nog in de auto hijsen. Maar het is gelukt. Vandaag deel één van de in-elkaar-zet-actie gedaan. Nu ligt dochterlief op bed, dus zelf ook even rustig aan doen.
Hier mijn buik van afgelopen dinsdag. Als je de foto's achter elkaar zet gaat het inderdaad hard he! Bij mij is het de afgelopen twee weken helemaal hard gegaan. Dit is een foto van 's ochtends, 's avonds is mn buik nog groter haha. Maar goed ik vind het wel leuk Nu durven de mensen het ook gewoon te vragen en twijfelen ze niet of je gewoon een dikkere buik hebt of dat je zwanger bent
wat een mooie buiken allemaal zeg. vanmiddag ben ik bij de vk geweest het hartje weer gehoort. mijn bloeddruk was wel aan de hoge kant 120/85 maar dat had ik mijn vorige zwangerschappen ook.
Dacht maak even een kleine collage van de buikfoto's die ik tot nu toe heb gemaakt. en natuurlijk een foto van voor de zwangerschap.. (hoop dat ik mijn oude figuur ooit weer helemaal terug krijg ) View attachment 318105
CJJM collage is wel heel klein Suuz wa tleuk zeg, gefeliciteerd! Oh nog 13 dagen en dan hoop ik het ook te weten
Hier nog 12 dagen wachten Suuz gefeliciteerd Supper news. Zit je een week op hete kolen voor de uitslag van het bloed onderzoek hebben ze op het lap verkeerde formulier in gevuld de standaard onderzoeken ipv 5de ziekte dus kunnen we nog een week wachten en op hete kole zitten. Groote kans dat die al gehad heb maar je weet het nooit