September mama's 2011!!!

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Madeliefje1987, Dec 23, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Aichaatje

    Aichaatje Fanatiek lid

    Jul 14, 2006
    2,797
    0
    0
    Egypte
    Ps wat gaaf van die angelsound.. ik heb een ander merk ben benieuwd of het daar ook meegaat! Dacht vanaf 12 weken?
     
  2. rinke

    rinke Fanatiek lid

    Oct 9, 2010
    2,224
    0
    0
    verzorgende ig
    noordholland
    meiden wat hebben jullie een hoop gekletst!! ik ben mijn bed al weer uit.. (had nachtdienst) kan niet meer slapen.. heel irritand want ik moet nog 1 nacht.....

    ik heb wel teruggelezen maar reageer ws niet op iedereen sorry!!

    angelssound: ik wist ook niet dat je zo snel al het hartje kan horen.. dacht ook van af de 12 weken. ook omdat ze het bij de verloskundige toch ook niet zo vroeg kunnen horen? wel onwijs gaaf!!

    meiden die jarig zijn (geweest) gefeliciteerd!!!

    over de lijst: mensen er af halen ja kan kunnen we het ff beter bij houden wie wanneer iets heeft! hihi als je het maar bewaard :) hoop dat we ander mensen er niet over op hun teentjes trappen..

    zwangerschapsbroeken.. ik heb er ook eentje gekocht omdat ik toch ook het lekkerder vind zitten dan mijn trekings... ik heb van mij zelf al een dikkere buik hihi nog niets van de kleine of darmen te zien ;)
     
  3. jvd1

    jvd1 Actief lid

    Aug 3, 2009
    287
    0
    0
    thuis :)
    Hallo!!!

    Hoe is het hier?? Mijn accu van de comp. was stuk.. nu weer een nieuwe dus alles weer even terug gekeken.

    Hoe is het met het bruinverlies van de meiden?? Ik hoop gestopt?? Wat is dat K*T zeg!!!! Hoop echt dat alles goed komt!!

    Hier gaat ook alles ok.... wel echt heel erg moe..

    Ook heb ik normaal een hele strakke buik en het lijkt nu echt alsof ik 20 weken zwanger ben... Het zijn darmen maar het voelt zo anders als bij mijn eerste zwangerschap!! Ik zal er morgen eens een foto van maken!

    Morgen 1e afspraak bij VL. !! Helaas geen echo...

    Ben benieuwd!!!

    Alle nieuwe meiden! WELKOM!!
     
  4. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    lottie en ukkie nog gefeliciteerd !

    efteling nog nooit geweest :O ????? ik dennk al wel 30 keer ;)
     
  5. Lemi

    Lemi VIP lid

    Oct 5, 2008
    13,306
    0
    0
    Lydia
    dank je;) ik klets hier al een poos mee hoor hihi;).
     
  6. Florabella

    Florabella Fanatiek lid

    Dec 8, 2010
    4,323
    0
    0
    Juf!
    Limburg
    Meiden hier is het nu definitief voorbij, wat een pijn....mocht ik ook een bevalling krijgen spuit mij maar plat!

    Ik wens jullie een voorspoedige zwangerschap!!
    Dikke kus
    flora
     
  7. Lemi

    Lemi VIP lid

    Oct 5, 2008
    13,306
    0
    0
    Ah nee lieve flora....heel veel sterkte!!!
     
  8. mamavanbrandon

    mamavanbrandon Bekend lid

    Nov 17, 2009
    627
    0
    0
    leidster op kinderdagverblijf
    oh nee flora!
    Heel erg veel sterkte meis... Dikke knuf!
     
  9. DeniseG1986

    DeniseG1986 Fanatiek lid

    Apr 27, 2010
    3,070
    0
    36
    Heel veel sterkte Flora :(
     
  10. yossie

    yossie Fanatiek lid

    Jan 4, 2011
    1,784
    0
    36
    Nou florabella, je maakt het allemaal wel mee zeg! Nou heel veel sterkte ermee!

    Ik voelde me vanochten voor het eerst een beetje misselijk, kan ook zijn omdat we gister uit eten zijn geweest. Maar opzich (hoe vreemd ook) was ik er toch wel een beetje blij mee...;)

    Morgen op 10:05 naar de VK, we krijgen dan ook een echo, ben echt super zenuwachtig!!!

    Alle meiden met bruin/bloed verlies heel veel sterkte...
     
  11. blike1987

    blike1987 VIP lid

    Aug 14, 2010
    6,656
    263
    83
    Dierenartsassistente
    Friesland
    Heel veel sterkte lieve flora!!!
     
  12. bonbonnetje

    bonbonnetje Actief lid

    Nov 13, 2009
    233
    0
    0
    Zwijndrecht
    Mag ik ook meeschrijven?

    Ik ben zo zenuwachtig voor de eerste echo in het ziekenhuis op 1 feb. En het lijkt nog zooooo lang te duren!
     
  13. Daantje1

    Daantje1 Fanatiek lid

    Jul 19, 2010
    1,314
    0
    36
    NULL
    NULL
    gefeliciteerd nog!!
    ja meestal moet je dan idd net boven je schaambot luisteren met dat ding (ik heb de angelsounds) bij een eerste duurt het wat langer voor je baarmoeder groeit zeg maar,nou, wel gewoon normaal tempo dan.
    Ik ben zwanger van de derde en schijnbaar gaat het dan sneller had ik opgezocht, want ik dacht ook van: huh? ben er wel heel blij mee, zo'n snel hartje, net een galopperend paardje :)
     
  14. ukkie2009

    ukkie2009 Fanatiek lid

    Mar 10, 2009
    1,957
    0
    0
    Thuismama
    Zwolle
    Flora.. sterkte meisje! Knuffel!
     
  15. jvd1

    jvd1 Actief lid

    Aug 3, 2009
    287
    0
    0
    thuis :)
    oooh flora wat erg..... sterkte meid...
     
  16. Daantje1

    Daantje1 Fanatiek lid

    Jul 19, 2010
    1,314
    0
    36
    NULL
    NULL
    Florabella: sterkte meid, knuf!

    Over de efteling: ja, leuk!gaan er als het mooier weer is weer heen met de kids!

    Bonbonnetje: welkom en gefeliciteerd met je zwangerschap!Spannend he, die eerste echo! Ik heb hem as donderdag eindelijk na lang wachten, ben dan op 1 dag na 9 weken!

    Over de angelsounds, meerderen vroegen hier iets over:
    bij de eerste hoorde ik het rond 9 weken voor het eerst, tweede met 8 weken en 5 dagen ongeveer..
    ik nu dus geprobeerd en ja!!gehoord al 2 keer dus. En het is echt het hartje , geen twijfel mogelijk!(verschil merk je echt heel goed, je eigen hart gaat zoveel langzamer!
    ik heb de simpele angelsound, die van ongeveer 30 euro. je hebt hiervan ook een luxere uitvoering geloof ik, daar weet ik verder niks van.
    En iemand anders had het over een digitale, ik denk die van Luvion? daar heb ik ook geen ervaring mee maar je kunt het altijd proberen. Eigenlijk moet je dus ook net boven je schaambot proberen, meestal pas vanaf 12 weken maar verschilt per vrouw, er zijn er genoeg die het pas na 12 weken kunnen horen.
    Ik heb denk ik geluk gehad ofzo?Geen idee hoe het komt. Ben wel heel slank misschien daardoor?Omdat het mn derde zwangerschap is zit het al wat hoger, tenminste zo heb ik het gelezen ergens. want ik zocht ook de hele tijd zo laag mogelijk, en toen ik hoger ging was ie daar dus,het mooie hartje!ik ga proberen het eens op te nemen,maar is lastig want ik moet denk ik wel liggen (staand niet geprobeerd maar denk dat het te vroeg is om dat staand te horen?) anders beetje lastig met het kabeltje in de laptop denk ik..als het gelukt is,laat ik het wel horen!

    over buikjes: hier ook al...krijg van alle kanten ook te horen: nou, je hebt echt al een zwangerschapsbuikje!duidelijk te zien al, iedereen staat zo verbaasd dat ie al zo groot is,en ik..ik ben wel trots hoor haha
     
  17. becky

    becky Actief lid

    Jan 12, 2011
    283
    0
    0
    huismama
    Waddinxveen zuid-holland
    Oooh Flora, sterkte met alles.

    Hier een heel relax weekend gehad, was ik ook wel aan toe.
    Koud heb ik het ook heel erg, terwijl ik echt geen kouwkleum ben.
    Moe ben ik ook de hele dag, zodra ik op de bak ga zitten willen mn ogen al dicht maar puf om flink bezig te zijn heb ik ook niet.
    HIer sinds een uurtje ineens ongi buikkrampen en pijn in mn onderrug.
    Zal blij zijn als ik de 1ste echo heb gehad pffft.
    Hubbie begint er nu (hopenlijk) aan te wennen dat er nog 1 komt.
    Net mn zwangerschapbroek weer gewassen, eb dr maar 1 en ik pas ook nog maar 2 normale broeken hahaha.
    Morgen weer ren en race dag. Mn pb komt smorgens, dan de tso en boodschappies doen en na schooltijd gelijk met de jongste naar zwemles, snel naar huis en eten koken want mn oudste moet om half 7 naar atletiek en dat wil ik niet met een volle maag.
    Zo maar de droger nog een keer aan en mn bed opzoeken.
    Alvast weltrusten
     
  18. rinke

    rinke Fanatiek lid

    Oct 9, 2010
    2,224
    0
    0
    verzorgende ig
    noordholland
    Flora meis sterkte!!! Hoop dat je snel wel een goede plakkerd krijgt!!


    Angelsound.. Gaaf hoor hartje horen. Ik ben morgen 8 weken ga er denk ook eentje aanschaffen. Verwacht niet iets te horen. Het is voor mij de eerst.. Hihi maar kan hem maar alvast hebben....


    Dit is voor mij een spanende week vorrige zw is met 8 weken fout gelopen.. Gaat nu nog goed, woensdag intake donderdag eerste echo.. Vind het zo spannend wat ik te zien krijg... Ben echt zo nieuwschierig. Hihi

    Nu bezig aan mijn laatst nachtje ben er echt wel klaar mee..

    Meiden die dit nog lezen slaap lekker!! De rest goede morgen hihi
     
  19. Aichaatje

    Aichaatje Fanatiek lid

    Jul 14, 2006
    2,797
    0
    0
    Egypte
    Wat een verdrietig nieuws! Flora Bella heel veel sterkte meis...
     
  20. Gerlinda

    Gerlinda Niet meer actief

    Flora, ook hier heel veel sterkte gewenst meisie....
     

Share This Page