Speciale gym ...

Discussion in 'Baby en dreumes' started by NikkiF, Oct 20, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. NikkiF

    NikkiF Fanatiek lid

    Jan 17, 2006
    3,554
    0
    0
    Hallo !

    Er bestaat speciale gym voor vrouwen die pas bevallen zijn. Wie heeft dat gedaan ? Is het aan te raden ?

    Groetjes,
    Nikki F
     
  2. MissQ

    MissQ Fanatiek lid

    Jun 3, 2006
    4,824
    1
    0
    Ik zou het zo niet weten, maar misschien kun je eens bij het consultatieburo informeren?

    Succes!
     
  3. Renate28

    Renate28 Fanatiek lid

    May 22, 2006
    3,334
    0
    36
    Ja, noemen ze dat niet de 'nagym', ofzo? Ik heb er ook wel eens van gehoord, maar heb geen indee wat dat dan inhoudt...
     
  4. sweetangel100

    sweetangel100 Niet meer actief

    Nagym krijg je meestal als je ook zwangerschapsgym gevolgd hebt.
     
  5. Niet meer actief

    Volgens mij hebben sommige sportscholen ook speciaal iets voor vrouwen die net bevallen zijn..tenminste in purmerend had je dat wel..of ze dat bij elke sportschool doen weet ik niet..
     
  6. Daphne

    Daphne Fanatiek lid

    Jan 1, 2006
    4,615
    0
    0
    Roosendaal
    Sinds kort bestaat er iets speciaals voor vrouwen die pas bevallen zijn. Ik las het in een blad. Voglens mij in Wij jonge ouders. Je neemt dan je kindje mee in de wandelwagen en gaat met een groep vrouwen wandelen en oefeningen doen. Voordeel is dat je geen oppas hoeft te zoeken.
     
  7. sweetangel100

    sweetangel100 Niet meer actief

    O ja Daphne dat artikel heb ik ook gelezen!
     
  8. Nala

    Nala Fanatiek lid

    Oct 29, 2005
    1,236
    1
    0
    Groningen
    Ja, heb ik inderdaad ook gelezen. Maar ik heb ook de postnatale gym gevolgd van de thuiszorg. Vond het wel nuttig om te doen. Veel aandacht voor de bekkenbodem, buik en benen. Nou ben ik vrij sportief uit mezelf, dus vond het niet echt zwaar, maar was wel blij met een stok achter de deur om deze oefeningen te doen. Vooral je bekkenbodem train je niet zo snel uit jezelf (ik niet tenminste, moet er echt aan denken). De ultieme test in de laatste les was spreid-sluit-springen met volle blaas :D :D
     
  9. MissQ

    MissQ Fanatiek lid

    Jun 3, 2006
    4,824
    1
    0
    hihihi.. lijkt me inderdaad erug lastig!
     

Share This Page