sprongetje?

Discussion in 'Baby en dreumes' started by butterfly24984, Nov 4, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. butterfly24984

    butterfly24984 Bekend lid

    Oct 16, 2011
    682
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik vraag me het volgende af.
    Onze zoon van dik 10 weken (geboren 24 - 8 -2011 precies op de uitgerekende datum) sliep vanaf 7 weken door (ben toen overgegaan op flesvoeding.)
    Hij kwam vanaf maandag al telkens wat eerder in de ochtend en sinds woensdag op donderdag nacht komt hij ook weer rond 3 a 4 uur.
    Woensdag op donderdag nacht heeft hij om 4.15 van mij een fles gehad, daarna om 7.25 weer, toen tot 10.50 geslapen en om 11.00 weer flesje, toen tot 14.15 geslapen (daarna in de kinderwagen tijdens wandelen ook geslapen) en om 15.00 weer flesje.
    Toen om 17.11 weer wakker na mss 30 min slapen, gemasseerd en in bad toen flesje maar hier maar 40 cc van gehad.
    Dus om 21.45 wakker gemaakt voor laatste fles bijna 200 cc gedronken.
    Dus ik dacht nu komt hij vast niet vannacht.
    Nou wel dus :( om kwart voor 3 begon hij te pruttelen om na een paar min even wezen kijken speen geprobeerd, maar deze wou hij niet.
    Weer wat beter ingestopt aai over de bol gegeven en weer weg gegaan.
    Mss dat hij weer in slaap zou vallen om 3.15 werd het mopperen en wat meer huilen. Dus weer wezen kijken, hij was klaarwakker en aan het zoeken met zijn mond.
    Dus een flesje van 100 cc gegeven, deze helemaal leeg gedronken en daarna boeren en weer op bed. Tot nu toe nog stil.
    Hij is verder niet echt huilerig of hangerig, maar ik vraag me af of dit met een sprongetje te maken kan hebben.
    Ik heb namelijk het idee dat hij overal wel wat eerder mee is..............
    Heb wel gemerkt dat het dus niet helpt om hem wakker te maken voor flesjes, we zullen dus wel zien hoe het vandaag loopt.
     
  2. masu

    masu VIP lid

    Jan 5, 2010
    7,185
    0
    0
    Brabant
    Het zou best een sprong kunnen zijn. Mijn meisje sliep met 9 weken door en toen ze 11a 12 weken was kwam ze ineens 's nachts weer voor een voeding! Wij helemaal verbaasd en het was ook weer ff wennen, aangezien we nogal verwend waren de laatste tijd.
    Wat wij deden was gewoon een fles aanbieden 's nachts als ze erom kwam. Rekken werkt naar mijn idee niet, dan komen ze een half uur of een uurtje later, dat maakt dan ook niks uit.
    Het heeft een week geduurd en toen sliep ze weer als vanouds.

    Hopelijk is 't einde voor jullie ook in zicht. ;)
    Succes!
     
  3. Jalou

    Jalou Bekend lid

    Feb 5, 2010
    931
    0
    16
    Rotterdam
    Het zou inderdaad een sprongetje kunnen zijn. Ieder kind volgt zijn eigen route daarin. Maar babytjes ontwikkelen zich zo snel, dat op het moment dat je denkt dat je een ritme hebt, dat ritme veranderd.
    Ook dacht ik bij iedere verandering dat hij in een sprongetje zat haha. Ik vond dat in het begin erg lastig, omdat ik graag wil weten waar ik aan toe ben. Ik ben erachter gekomen dat als ik met de flow van mijn kindje mee ga, dus ook zijn veranderend ritme, het een stuk makkelijker mee om te gaan is.

    Ik heb ook het boek oei ik groei gekocht. Dat vond ik wel handig.
     

Share This Page