Staafmixer/blender gezocht

Discussion in 'De lounge' started by Waxinelichtjes, Feb 12, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik heb een blender (smoothiemaker) van philips zeer tevreden over. En de staafmixer kwam samen in een set met hakmolen van Herman den Blijker. Heerlijke staafmixer. De hakmolen was zeer sterk, harde noten was geen probleem. Alleen de aansluiting van de mesjes was doorgedraaid waardoor deze niet meer gebruikt kon worden na een jaar of 4 en het onderdeel was niet meer los verkrijgbaar. Dus nu ipv dat een handmatige hakmolen met een koort om aan te trekken van tefal. Net zo sterk de scherpe messen hakken ook weer harde noten. Volgens mij is het verstandig bij aanschaf te letten op de wattage om te zien hoe krachtig zo een product is.
     
  2. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    May 12, 2017
    7,933
    12,187
    113
    Ik heb er 1 van de Lidl, geen poespas, werkt perfect! Al jaren! Dat ding is niet kapot te krijgen en dat is best knap met 3 kids XD
     
  3. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    Dec 1, 2007
    21,179
    8,171
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
  4. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    Dec 1, 2007
    21,179
    8,171
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Heb ik ook gehad. Is de pakking van het motortje lek.
     
  5. Fantykoekie

    Fantykoekie Fanatiek lid

    Jul 18, 2018
    3,026
    4,040
    113
    Female
    Hier een goedkope van Philips. Volgens mij bij de MediaMarkt gekocht.
    Ding werkt perfect.
     
  6. Sylva

    Sylva VIP lid

    Jan 23, 2017
    5,695
    3,526
    113
    Female
    Midden van Nederland
    Hier een staafmixer van Braun, super ding! Maar voor de hapjes voor de kleine vooral gebruik gemaakt van de Philips keukenmachine. Hadden we al in huis en super makkelijk om grote hoeveelheden in een keer te maken.
     

    Attached Files:

Share This Page