ik vraag me af wat die handicap er mee te maken heeft. Het is toch nooit leuk als dit gebeurt, of je nou een handicap hebt of niet.
heeft zij haar man met of zonder handicap leren kennen. Ik kan me voorstellen dat als het later gebeurt in een relatie, bijv door een ongeluk dat het dan moeilijk is om dan hetzelfde tegen je man aan te kijken. Mijn man heeft een beenprothese sinds dat hij 1.5 jaar is, ik heb hem dus zo leren kennen. Maar ik kan me voorstellen dat als het later gebeurt dat dat best een impact op je relatie kan hebben.
Ik denk dat je er niet veel aan kan doen. Het is toch iets tussen partners. Tenzij jou vragen om als derde persoon bij een gesprek aanwezig te zijn, alhoewel je ook dan niet je mening kan geven. Maar goed ik begrijp dat ze inmiddels uitelkaar zijn. Dat is heel jammer heel veel sterkte voor jou en je goede vriend. Piglet
De vrouw in kwestie zit dus nu bij die goede vriend,met wie ze al die tijd zo close was ,en ze hebben dus een relatie sinds afgelopen weekend, om het zo maar eens te zeggen. Ze geeft een goed huwelijk op voor een leven vol onzekerheden, ze stort zich echt in het ongeluk,zowiezo al door meteen bij die man in te trekken,plus de financiële shit van hem die ze er bij krijgt. Ze is straks haar man,kind,huis en baan finaal kwijt,en zal dus moeten gaan scheiden,en dan is er geen weg meer terug,het is ook nog eens in een heel ander deel van Nederland,als waar ze altijd woonde. Haar man,die heb ik ook gesproken,die is er helemaal kapot van,en die hoopt dat het van haar een bevlieging is. Die man met wie ze zo close was al die tijd,daar was ik zelf ook aardig close mee,dat was mijn kameraadje geworden,en die ben ik nu volgens mij kwijt ,al zei hij wel dat ik altijd z'n hartsvriendin zal blijven Tussen haar en mij heeft het overigens ook nooit zo geklikt,omdat ik gewoon zag hoe ze achter die vriend aan zat.
Is het niet zo dat jij een beetje jaloers bent en een beetje bang dat jij je vriendje kwijt bent. Zij is nu closer dan dat jij ooit met hem bent geweest. En of het een verkeerde keuze is die ze gemaakt heeft daar kan alleen zij over beslissen. Uiteindelijk was zij degene die samenleefde met haar man en is het voor buitenstaanders heel moeilijk om te zien of dat het binnen een gezin allemaal koek en ei is. Voor hetzelfde geld was dat niet zo maar lieten zij dat niet zien als jij op bezoek was. Wat je als gezin uitstraalt is soms anders dan hoe het er echt aan toe gaat.
@Brenda, jaloers ben ik niet, op die ellende waarin ze zich stort, maar 'k mis nu wel een beetje m'n kameraad. Vriendschap is voor mij dan ook vele malen belangrijker.
Natuurlijk mis jij je kameraadje. Is ook heel normaal. Maar of het ellende is waar ze zich instort? Heb je met haar gesproken? Weet je waarom ze deze keuze heeft gemaakt. Weinig vrouwen laten een gezond huwelijk achter hoor.
Ja ik heb het onderstaande verhaal gelezen: Precies wat ik dacht Erg hoor voor haar man. Wilt hij haar nog terug ook Ik weet (bijna) wel zeker dat zij straks spijt zal krijgen van de keuze die ze gemaakt heb. Heb ik wel vaker meegemaakt.
Ze krijgt 2 ton schuld er bij Ze wordt nl. meteen meegesleurd in het faillisement van d'r nieuwe vriend.
Die schuld staat toch niet op haar naam en is gemaakt voor zij in de picture kwam, en zolang ze niet getrouwd zijn.... is het niet haar schuld van 2 ton.
misschien is het echte liefde ik kan me niet voorstellen dat iemand zich zomaar in zulke "ellende" stort.