Steunkousen, waar halen?

Discussion in 'Gezondheid' started by sidmick, Nov 23, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sidmick

    sidmick VIP lid

    Jun 23, 2008
    17,814
    4,194
    113
    Weet iemand of steunkousen zo te koop zijn of moeten die voorgeschreven worden? Ik kom er op internet niet goed uit.
    Ik heb enorm last van vocht in mijn benen en dat doet harstikke zeer.(met name mijn enkel)
    Ook heb ik last van spataderen dus het lijkt me een goed moment om met o zo charmante steunkousen te beginnen
     
  2. Puck1

    Puck1 Bekend lid

    Feb 3, 2009
    979
    9
    18
    Even naar de huisarts en ze voor laten schrijven. Heb ik ook gedaan, maar zorg dan wel dat de arts er niet bij op zet dat je zwanger bent. Dan krijg je ze nl vergoed en anders niet (ivm je zwangerschap). Ik heb de mijne bij het OIM vandaan. Zeer charmant, maar wat een verlichting. Succes!
     
  3. sidmick

    sidmick VIP lid

    Jun 23, 2008
    17,814
    4,194
    113
    Ok, ze moeten dus voorgeschreven worden.
    Moet je ze dan ook aan laten meten of haal je ze gewoon bij de apotheek?
    Tja, als ze niet vergoed worden is dat dan maar helaas zo, heb ze toch nodig
     
  4. Tuttie

    Tuttie Fanatiek lid

    Jan 11, 2010
    2,855
    0
    36
    je kan ook gewoon steunkousen halen bij de Hema, volgens mij gaat het anders wel van je eigen risico af.
     
  5. syrae

    syrae Fanatiek lid

    May 14, 2011
    2,685
    1
    0
    professioneel oppasser (ben activiteitenbegeleidst
    Haarlem
    ik heb voor een vloegreis stuenkousen gehaald bij de Hema, die hielpen mij erg goed toen! ze zijn natuurlijk niet van medische kwaliteit maar je kan het allicht proberen voordat je aan het serieuze werk gaat ;)
     
  6. sidmick

    sidmick VIP lid

    Jun 23, 2008
    17,814
    4,194
    113
    Dat zie ik niet zo zitten eerlijk gezegt, wil graag direct goede hebben want voor ik het weet ben ik weer een paar weken verder en ik heb gewoon echt erg last van mijn benen.
    Denk dat ik maar eens contact opneem met mijn HA
     
  7. Tuttie

    Tuttie Fanatiek lid

    Jan 11, 2010
    2,855
    0
    36
    het duurt ook wel ff hoor voordat je je kousen via het OIM hebt.
    eerst afspraak voor opmeten, dan moeten ze nog gemaakt worden.
    je zou ook eens kunnen informeren bij je huisarts of hij welke wil voorschrijven, die kun je dan afhalen bij je apotheek.
     

Share This Page