Stokke Xplory reiswieg

Discussion in 'De babyuitzet' started by Annika1980, Apr 27, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Annika1980

    Annika1980 Bekend lid

    Jun 8, 2006
    676
    0
    0
    Hallo, even een vraagje over de Stokke Xplory..
    Wij hebben namelijk interesse in deze kinderwagen!

    Vandaag sprak ik iemand en zij 'waarschuwde' me voor de reiswieg.
    Duur ding, maar haar kindje had er maar 3 maanden in gelegen!! :confused:

    Hoe zijn jullie ervaringen?
    Kun je je kindje meteen in het zitje leggen?
    Wel een reiswieg aanschaffen of eigenlijk niet nodig?

    Ben benieuwd naar jullie ervaringen! Groeten, Annika.
     
  2. Jeslin79

    Jeslin79 Actief lid

    Jan 24, 2008
    386
    0
    0
    Ambtenaar
    Rotterdam
    In een baby speciaal zaak, raadde ze me af het ding te kopen omdat de meeste kinderen er na 4 maanden niet meer in passen. Ik ben zelf niet het type om meteen met een pasgeboren kindje op straat te gaan 'wandelen'.

    Bij prenatal raadde ze me weer wel aan het aan te schaffen, maar ik kreeg meer de indruk dat het ze om de verkoop te doen was dan om een eerlijk advies.

    ALs jij het belangrijk vind moet je hem gewoon aanschaffen, ik heb het niet gedaan en ben het ook niet van plan.

    Gr. Jes
     
  3. Mrijn

    Mrijn Fanatiek lid

    Nov 11, 2006
    2,853
    0
    0
    Communicatieadviseur
    Fijnaart
    Mijn dochter past nog makkelijk inde resiwieg. Het ligt er uiteraard maar net aan hoe groot je kindje is. Wat een groot voordeel van de Stokke is, is dat het zit helemaal plat gemaakt kan worden en haast helemaal plat kan. Je kan dit dus ook als een soort resiwieg gebruiken. De wieg wordt alleen in Nederland en België verkocht omdat er hier volgens de wetgeving ene opstaande rand omheen moet zitten, de rest van de wereld doet het met het zitje in de platste stand.
     
  4. Esli

    Esli Bekend lid

    Apr 23, 2008
    830
    0
    0
    Groningen
    Ik heb gisteren de reiswieg vervangen door het zitje, maar ik had de wieg niet willen missen hoor, ik vind 'm ideaal, ze sliep er ook in als we op visite waren enzo. Ik vind het voor een baby ook fijner om haar gewoon onder lakentje/dekentje te leggen, dan in t zitje, hoe plat ie ook kan.

    Mijn dochter is nu overigens 5 weken en redelijk flink, als je kindje wat kleiner is kun je er dus langer mee doen.

    Dat de reisweig alleen in NL verkocht wordt, is al een tijd achterhaald hoor, ook in de VS enzo zit 'ie er tegenwoordig standaard bij.
     
  5. AnneLiesje

    AnneLiesje Fanatiek lid

    Dec 4, 2006
    3,241
    0
    0
    Wij hebben ook de reiswieg erbij en Amber past er voorlopig nog wel in hoor!
    Ze is nu bijna 4 maanden en 61cm.

    Ik ben er erg blij mee, ze ligt toch wat beschermder voor mijn idee.
     
  6. Miep en Miep

    Miep en Miep VIP lid

    May 27, 2007
    8,944
    0
    0
    Wij hadden de reiswieg er ook bij.
    Mika sinds 2 weken ongeveer in de wandelwagen.
    Ik had de reiswieg ook niet willen missen hoor!
    Maar t is idd geen grote bak.
    Maar als ze zo klein zijn liggen ze toch wat beschutter in de reiswieg.
     
  7. Mrijn

    Mrijn Fanatiek lid

    Nov 11, 2006
    2,853
    0
    0
    Communicatieadviseur
    Fijnaart
    Ik gebruik nu voor korte wandelingen de wadelwagen omdat Juul dan heerlijk om zich heen kan kijken. Wat ik wel typisch vind, is dat ze met haar beentjes over de rand heen bungelt. Op die manier kunnen ze de wandelwagen toch niet verkopen als soort wiegje. Verder ligt ze er best heel ontspannen bij, maar die beentjes lijken me niet fijn hangen. Toen ik de winterzak er nog in had, vel het niet zo op, maar nu des te meer.

    En weet iemend waar die 2 elastiekjes voor bedoeld zijn die aan de onderkant (zeg maar ter hoogte van de voetensteunen) van de bekleding van de wandelwagen zitten?
     
  8. mamain2008

    mamain2008 Actief lid

    Oct 16, 2007
    401
    0
    0
    ik denk ter bevesting van de regenhoes


    ik zal zo ook nog eens kijken
     
  9. Ik had ook de Stokke maar heb deze verkocht, werd gek ervan mijn dochtertje zat zo snel door de reiswieg,en toen ze eenmaal kon zitten in de buggystand vond ik deze ook niet echt oke?Snap niet hoe er kindjes in konden tot 4 jr.Denk dat mijn dochtertje de 2 jr niet had gehaald. OOk kreeg ik stress van de grote van de wagen,heb zelf geen auto en had er echt moeite mee om mee de tram in te nemen. Hij nam gewoon 2x de plek van 1 buggy. Ook in de auto nam hij veel plek in.

    Heb nu de quinny buzz en ben er heel blij mee perfect.
     

Share This Page