Storchenwiege babycarrier

Discussion in 'De babyuitzet' started by Gizzie1983, Dec 8, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Gizzie1983

    Gizzie1983 Fanatiek lid

    Apr 11, 2011
    3,367
    234
    63
    Secretaresse
    Noord-Brabant
    Ik ben van plan om deze te kopen. Lijkt me een fijne combinatie. Het comfort van een draagdoek, het gemak (kliksysteem) van een draagzak. Het knopen van een doek zie ik namelijk niet zo zitten.

    Iemand ervaring met deze draagdoek/zak? Fijn in gebruik?
     
  2. Niveah

    Niveah Fanatiek lid

    Dec 4, 2014
    3,528
    1,391
    113
    Female
    Beetje zoals de bondolino zag ik (die ik gehad heb en heel makkelijk vond!) Deze lijkt me nog makkelijker omdat je inderdaad klikt met zo een kliksysteem i.p.v knopen!
     
  3. talkingchair

    talkingchair Niet meer actief

    Ik gebruik 'm!

    Ik ben enorm tevreden, echt een heerlijk ding. Ik gebruik hem eigenlijk van een uur of 11 's ochtends tot 7 uur 's avonds. Tussendoor gaat 'ie even af voor een voeding en wat spelen, maar verder slaapt ze er altijd in.

    Ik gebruik hem vanaf het moment dat dochter 3 kilo is en dat gaat prima. Hij schijnt ook op je rug te kunnen, voor als ze wat groter zijn, maar daar heb ik nog geen ervaring mee.

    Ik kan hem je echt aanraden. Je hebt bij deze drager geen baby-insert nodig, in tegenstelling tot veel andere dragers, hij past meteen, want je kunt hem goed klein maken.
     
  4. talkingchair

    talkingchair Niet meer actief

    Je knoopt trouwens wel de schouderbanden hè! Maar dat is echt een eitje. Als je twijfelt, wil ik wel eens een fimpje maken van het aan- en afdoen?
     
  5. Tord

    Tord VIP lid

    Oct 26, 2009
    7,304
    299
    83
    Ik vind hem niet zo fijn. Echt een drager voor newborns. Een doek vind ik het fijnst in gebruik, maar als je echt een drager wilt zou ik voor de manduca of de bondolino gaan.
     
  6. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,793
    18,985
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    Toen onze kleine man kleiner was, vond ik een draagdoek fijner. Nu hij groter is, vind ik m'n heupdrager (Scootababy) veel comfortabeler. De schouderbanden van de Storchenwiege zijn wel zacht, maar ze blijven vrij dun. Bij een doek en bij de scootbaby heb je veel bredere stof die je goed over je schouder kunt uitspreiden. Je hebt dus niet zo veel gewicht / druk op je schouder.

    Wij gebruiken die van ons dus niet meer. We hebben een grijze. Als je wilt, mag je hem overnemen. Stuur maar pb als je belangstelling hebt.
     

Share This Page