Straks borstvoeding geven

Discussion in 'Stel je vraag aan de lactatiekundige' started by Dreamz3, Nov 23, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    Dec 9, 2010
    3,297
    96
    48
    Hallo,

    Ik hoop straks borstvoeding te mogen geven als ons meisje geboren is.
    Ik heb alleen totaal geen cursus mbt borstvoeding gedaan.
    Is dit persé nodig, of wordt je goed ondersteund door het ziekenhuis, vk en kraamverzorgende?
     
  2. Heidi Akkers

    Heidi Akkers Fanatiek lid

    Jun 30, 2008
    2,754
    0
    0
    lactatiekundige
    Gelderland
    Je wordt uiteraard ondersteund door zorg om je heen, het kan wel fijn zijn van te voren een beetje inzicht te hebben in wat jullie kunnen verwachten: De eerste dagen onbeperkt bij elkaar, je kindje dicht bij je houden, veel en vaak drinken is snel je voeding op peil.

    Lees anders een folder van de vrijwillige borstvoedings organisaties, of bestel een boek over borstvoeding: dat kun je als naslag bij je bed houden: iedere keer dat je met een vraag zit kun je het snel opzoeken!
    Het boek Borstvoeding van Stefan Kleintjes is een heel goed en compleet boek, ook la leche league geeft een mooi boek uit.

    Verder zoek het nummer op van de VBN / LLL voor als je vragen hebt (telefonische hulp) en schrijf het voorin je kraamdossier of zet het in je telefoon. Ook het nummer van de lactatiekundige vast noteren helpt je straks als je het echt even niet meer weet.

    Geniet!

    Groetjes,
    Heidi
     
  3. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    Dec 9, 2010
    3,297
    96
    48
    Dankjewel :)
     

Share This Page