Sunparcs

Discussion in 'Vakantie en vrije tijd' started by kikibaby1988, Jul 16, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kikibaby1988

    kikibaby1988 Actief lid

    Sep 28, 2016
    348
    25
    28
    sahm
    Brugge
    Hoiiii
    Wij zijn aan het kijken voor een goedkoop weekje weg te gaan met de auto dichtbij
    Centerparcs hebben we al veel gedaan en waren nu aan het kijken voor sunparcs de haan of oostduinkerke. Ik vroeg me af wie hier ervaring mee heeft. 2 dochters dan van 6maand en 20maand
     
  2. Lumiere

    Lumiere Fanatiek lid

    Dec 11, 2012
    3,622
    593
    113
    doktersassistente
    Brabant
    Ik ben in 2013 met vrienden en hun baby van toen 8mnd naar Sunparks Vielsalm geweest. Helaas niet zo'n superervaring...met name dat het allemaal behoorlijk vergane glorie was. Zwembad was geroest, roeststukken dreven gewoon in het water, het was allemaal afgebladderd en zag er nogal verwaarloosd uit. Kapotte emmertjes met scherpe randen in het peuterbad enzo, die van daar waren.

    Huisje zelf was wel erg netjes en knus. Of het echt kindveilig was daar heb ik toen niet zo op gelet omdat wij zelf nog geen kinderen hadden.
    Receptie was niet zo behulpzaam. Naast ons zaten studenten die 's nachts dronken en naakt door onze tuin renden, met als gevolg dat de baby van onze vrienden iedere nacht wakker was en huilde. Omdat de studenten niet open stonden voor overleg met ons zijn we naar de receptie gegaan, maar we mochten geen ander huisje. Alles was vol, zeiden ze. Terwijl we buiten het seizoen waren en we zelf heus wel zagen dat 9 van de 10 huisjes leeg stonden.
    We zijn uiteindelijk een dag eerder naar huis gegaan. Werd ook niks over gevraagd van "goh, waarom gaan jullie eerder weg?"

    Ik hield het er maar op dat het sowieso wat goedkoper was dan CenterParcs of Landal en dat we dus ook minder service konden verwachten. Weet niet of dit bij Sunparks altijd zo is. Misschien hebben ze het inmiddels wel opgeknapt.
    Over Sunparks de Haan heb ik wel positieve verhalen gehoord.
     
  3. maria80

    maria80 Fanatiek lid

    Aug 18, 2009
    1,974
    136
    63
    Wij zijn 5 jaar geleden naar Sunparks Oostduinkerke geweest. Heel veel huisjes met vaste bewoners. Er waren weinig vakantiegangers. Maar wel een mooi park, leuk zwembad (ook voor de kleintjes). Strand is op loop/fietsafstand en heeft een leuke boulevard. Wij zijn toen ook naar Plopsa geweest, erg leuk.

    Maar doordat er zoveel vaste mensen waren, vond ik het een andere sfeer hebben dan de centerparcsparken.
     

Share This Page