Tandarts open morgen?

Discussion in 'De lounge' started by Lionne, Dec 30, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lionne

    Lionne Fanatiek lid

    Oct 24, 2011
    3,450
    0
    36
    Activiteitenbegeleider in de ouderenzorg.
    Bij Utrecht
    Ik heb veel pijn in mijn voortand (zit een gaatje in). Ik moet een afspraak maken, zou dat morgen kunnen? (En dan hopelijk donderdag terecht kunnen?)
     
  2. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Oef.. Het lijkt me dat ze voor spoed wel bereikbaar zijn.. En aks je er last van hebt zou ik gewoon bellen;)
     
  3. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    Hooguit voor spoed denk ik. De tandartsen hier zijn sowieso al dicht
     
  4. Metire

    Metire Niet meer actief

    ALS je de spoedlijn belt (dus als je echt ondraaglijk veel pijn hebt) doe dat dan morgenvroeg.. mn collega's hebben een keer precies om 12 uur op de praktijk gezeten met spoed en die waren er niet blij mee.

    anders even 'doorbijten' tot wanneer je eigen tandarts weer werkt.

    wat ik me afvraag; had je eerder geen pijn? zo niet dan is het begrijpelijk dat je morgen wil bellen en zoja, waarom bel je dan niet eerder?? waarom wachten tot een feestdag..
     
  5. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    Aug 29, 2010
    12,876
    25
    38
    Rotterdam
    Morgen is toch geen feestdag maar nog een gewone werkdag??
     
  6. Umm85

    Umm85 VIP lid

    Jun 17, 2007
    26,310
    248
    63
    Female
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Haha precies wat ik dacht!
     
  7. Metire

    Metire Niet meer actief

    ok, een 'feestdag' :p je begrijpt wat ik bedoel toch.. veel tandartspraktijken zijn niet voor niets dicht morgen.
     
  8. Helise

    Helise Fanatiek lid

    Mar 4, 2012
    1,785
    0
    36
    Mijn tandarts niet, die is heel de week gesloten. Maar als je zoveel pijn hebt bel je de dienstdoende tandarts toch morgenochtend, mocht die van jezelf er niet zijn?
     

Share This Page