@Vlinderen voorzichtig gefeliciteerd! @Wendy dag 1 is eerste dag van je menstruatie. Verder snap ik best dat er meer mee bezig zijn je meer gestrest maakt. Stress helpt ook niet on zwanger te worden, dus gewoon voor jezelf uitzoeken wat het beste werkt. Verder qua cyclus hoor ik verschillende dingen. Ene kant dat iedereen in het begin onregelmatig is (huisarts), andere kant dat lange cyclus op pcos kan duiden (gynaecoloog). Maar dat laatste kan de gyn ook zo bedoeld hebben omdat ik teveel eiblaasjes heb (en dus wel pcos heb). Je niet teveel zorgen maken hoor! Lees zat verhalen van dames met onregelmatigheid en geen pcos!
Ben op zich niet echt onregelmatig ongesteld. eerste maand na 29 dagen. maar was ook flink aan het ontpillen, dus had denk ik ook geen eisprong. had ook geen rekbaar afscheiding die eerste maand. 2e maand was ik na 34 dagen en deze maand na 31 dagen ongesteld. Dus op zich regelmatig. heb ook weinig tot geen buikrampen. alleen de dag ervoor. maar deze x ook niet. Heb jij pcos dan? En wat voor klachten heb je dan?
en ik had deze maand ook duidelijk rekbaar slijm. en rond die dagen geklust. Maar ja, het hoeft dan natuurlijk niet meteen raak te zijn
Wat vinden jullie van mijn zeeplingerie Dacht jullie kunnen vast wel wat luchtigs gebruiken Wat je al niet doet uit verveling haha, wel lekker om jezelf eens te verwennen met een rituals schuimbad Lees dat het niet mag tijdens zwangerschap maar er is zoveel wat tegenwoordig niet mag dat ik mijn maandelijkse badje voor lief neem Vandaag met vriendlief wezen shoppen van het sinterklaasgeld wat we kregen van m'n schoonouders. 2 paar schoenen en snowboots, een warm vest, jas en een kledingsetje voor de kerst en ik had nog een giftcard van rituals waar ik nu dus gebruik van maak in mijn energy bubbles badje En ondanks dat het nog een prille zwangerschap is konden we het niet laten om samen ons eerste babysetje te kopen, zo schattig bij de primark voor een 10tje: pakje met voetjes, mutsje, slabbetje en rompertje.. Ben bang dat straks al mijn centen uit gaan naar babykleertjes van de primark Jullie nog wat leuks gedaan vandaag of in de planning voor morgen?
@floortje hahahaha MUTS! Wij zijn vandaag ook wezen shoppen, laatste nieuwe kleren gekocht voor kerst! Zal waarschijnlijk de laatste keer shoppen zijn voor mezelf voorlopig. Maar ach, dat vind ik niet erg. Vanmorgen eng moment meegemaakt. Kreeg ineens super erge buikpijn ( kwam echt van mijn darmen af ) heb ik weleens vaker. Dacht meteen OHNEEEEE! Maar gelukkig niks ergs moest erna wel even drukken. Geloof dat mijn darmen echt helemaal van slag zijn momenteel. Nu op naar verjaardag van mijn vriendin die ook zwanger is. Maar goed dat ik moet staan heel de avond want met die broek die ik aan heb kan ik niet meer zitten zo hard snijd die in mn buik..
Was verjaardag leuk? Hoe ver is je vriendin nu en weet zij het al van jouw zwangerschap? Wat jij gisteren had, had ik vanmorgen weer met m'n baarmoeder, hele pijnlijke steken als met dat orgasme... Nu weet ik dus dat ik seksueel gedroomd heb en ook werkelijk ben klaargekomen net als een natte droom bij jongens.. Heel vervelend want daar doe je dus niks tegen Seks durf ik voorlopig al nietnu nog hopen dat de seksuele dromen even uit blijven!
GOEEEEEEDEMORGENNNNN LIEVERDSSS!! Hahaha gekke malle Floor Doe je dit over 6 maanden nog eens voor ons, met een mega toeter?? Seks kan echt geen kwaad lieve meiden! Als je daar een miskraam van zou krijgen, zat het sowieso al niet goed. Kindje zit zo goed en stevig in die baarmoeder van jullie, daar heeft het geen hinder van papa's piemel(tje) of jullie orgasme. De pijn is wel lastig....Ik kan me dat niet meer goed herinneren. Wel dat ik mijn baarmoeder duidelijker voelde samen trekken. Vooral aan het einde van de zwangerschap. VLINDEREN!!!!! Ik met mijn " reken-er-alstjeblieft-niet-te-snel-op-preek" bij jou en BVS.....En moet je kijken!!!! Allebei de eerste ronde zwanger!! Dit is wel echt mega mega snel!!! Ben heel blij voor jullie! Echt bijzonder! Zo snel man! GENIET ERVAN!!!! Wat heerlijk, die kerstinkopen man! Hier is vanmiddag ook koopzondag, even lekker eruit! Snap dat hoor, die drang om iets voor de baby te kopen. Dat heb ik nu al Heb gisteren nog op een heel leuk baby pakje gewonnen op een kinderkleding veiling op fb. Voor 1,50 ( + verzendkosten) Wij hebben helaas geen Primark in de buurt en ben ook nog nooit bij 1 geweest. Hoor zulke wisselende dingen. Sommigen vinden het geweldig, anderen vinden het niks. Wendy en Mama Aapje: kut, maar we gaan weer vrolijk verder! Adriana en ik gaan alweer richting de vruchtbare (kerst)dagen! Oh ik heb groen licht gekregen van de dokter!! Geen enkel probleem. Heb een verwijsbrief en mag morgenvroeg bellen voor een afspraak. Ben heel benieuwd wat ze dan gaan doen! Nou ik ga even puzzelen met Merel! Liefs, Yvonne
@BVS: Ik heb van mezelf altijd luie darmen gehad en kreeg elke keer als ik een grote boodschap moest doen ook enorm veel buikpijn altijd. Met zwangerschap is dit er echt niet beter op geworden! Nu eet ik elke dag een stuk of 5-6 walnoten en wonderbaarlijk genoeg werkt dat echt geweldig voor mij! Seks tijdens zwangerschap kan echt geen kwaad! Wij hebben het nog steeds geregeld gezellig.. tenminste, zolang de misselijkheid het toe laat. Over het algemeen niet zoveel last van, maar soms... brr!! Hier ook geen veranderingen qua seks ofzo... gaat prima! Rond de 4-5 weken was het bij mij alleen een heel stuk gevoeliger... toen hebben we het wel even rustig aan gedaan, maar dat was meer voor mezelf Gewoon goed naar je lijf luisteren. Gister op bezoek geweest bij vrienden van ons voor de verjaardag van hun zoontje (2 jaar). Reden we al op de weg, zegt mijn vriend ineens "Heb je het cadeautje wel bij je?" ooooohhh OOPS!! Rechtsomkeer Gelukkig reden we nog in de buurt hahaha wat stom zeg
Hoi dames, Ik lees alweer een aantal dagen mee. Wij gaan voor ons tweede wondertje. Ik denk dat het raak is (zou weer in de eerste ronde zijn) Ik moet me heel erg inhouden om niet te testen, het is nu nog te vroeg. Wanneer denken jullie dat het zou kunnen? 22 nov eerste dag laatste ongesteldheid +/- 12/13 dec ei Lange cyclus van +/- 37 dagen. 26/27 dec nod Ik lees ook dingen over 10 dagen na ei, 10 dpi ofzo? Groetjes Eef27
Ik ben ook niet bang voor een miskraam, in tegendeel , zou zo graag weer eens een potje ongecompliceerde seks willen hebben (vl smacht er ook naar) maar die pijn is zo heftig waardoor het zwaarder weegt dan het genot van seks. En seks zonder orgasme werkt voor mij niet, dat hoort er voor mij bij, je werkt er immers samen naar toe Dus ik durf gewoon echt even niet Hoop dat het niet de hele zwangerschap blijft! Eef27: dat heet dpo (days past ovulation) en ik zou niet eerder testen dan de 24ste.. Ik kan makkelijk praten hoor, ik testte 9 dpo al positief Ik hoop dat get raak is! Pmk: zwangerschapsdementie?
@Wendy klachten heb ik niet, alleen teveel follikels (18links, 13rechts bij echo) en na pilstop onregelmatige cyclus. Klachten die je kunt hebben zijn overmatige beharing en puistjes, pcos komt verder veel voor bij dames met overgewicht (heb ik niet echt, bmi van 26). Pcos kun je zien als welvaartsziekte (net als hoge bloeddruk en diabetes), komt bij 10% van de vrouwen voor en is erfelijk. Mn moeder en oma hebben schijnbaar vroeger ook periodes van onregelmatigheid gehad. Pcos hoeft geen probleem te zijn trouwens, zijn zat vrouwen die zonder hulp zwanger worden! @yvonne yeah welkom in de mmm meid! 2015 wordt ons jaar @pmk hihi nu al zwangerschapsdementie @Hier Nog 1 nacht te gaan qua nachtdienst en zh. Hoe dan ook fijn dat het bijna (z)over is!!
@Floortje: Bij mij trok het pijnlijke gevoel weg toen ik 5 weken was. Hopelijk bij jou dus ook @Lies: Zwangerschapsdementie hahahah Het is eerder mijn eigen stomme fout dat ik dat cadeautje in de kast had gelegd. Normaal voor we weg gaan en we moeten wat mee nemen leg ik het altijd netjes klaar Hier de middag heel naar gevoeld.. brr kon niet eens meer rechtop zitten. Met tegenzin wat gegeten en voel me nu weer mens. Ben zo blij dat ik het meestal wel weg kan eten (ook al gaat het met tegenzin).
@ Floortje ja mijn vriendin weet het, zij is de enige die het weet op mijn vriend na dan. Ik ben morgen 5 weken en zij 6 weken en 4 dagen dus liggen echt dicht bij elkaar. @PMK en floortje, hebben jullie ook weleens steken in jullie onderbuik zo vlak bij de schaamstreek? Of geen last van? Mijn darmen zijn ook lui. Pfff nu rommelen ze echt de hele tijd en ook vaak een zeurderige pijn in mn bovenbuik. Niet fijn haha, maar goed heb r alles voor over.
Wat betekent dpo? Ik zie t vaak langskomen op dit forum, ik ben hier nog niet echt in thuis omdat ik eigenlijk voorheen alleen bij de lounge reageerde. Maar nu ik zwanger ben kijk ik graag op deze rubriek . Edit: ik lees net hierboven in een reactie wat het betekent.
@BVS: Je bedoeld soort van menstruatie krampen/steken? Ik had hier last van tot ongeveer 6 weken geloof ik. Daarna trok het weg. Nu heb ik het weer sinds een paar dagen, heel af en toe (groeien van de baarmoeder neem ik maar aan). Waar ik wel last van heb is als ik te snel op sta dat het voelt als een soort spier die ik verrek (ook steken). Rustig aan doen dus
@PMK ja dat bedoel ik. Vind het maar een akelig gevoel haha. Groeiende baarmoeder is natuurlijk alleen maar goed, teken van leven zullen we dan maar zeggen