teunisbloem, shatavari, tarwekiemolie !!!

Discussion in 'Zwanger worden' started by zonnetje2013, Jun 22, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zonnetje2013

    Mar 23, 2013
    42
    0
    0
    NULL
    NULL
    hallo dames

    3 maanden geleden begonnen met shatacari ( kon het topic niet meer vinden trouwens, ben een tijdje hier niet geweest) toen een maand gestopt en deze maand begonnen met 2 x daags 1 capsule shatavari, 2 x daags 1 capsule teunisbloem tot aan eisprong en 2 x daags 1 capsule tarwekiemolie vanaf de eisprong IK BEN BENIEUWD !!!

    ik heb mijn ei wel 4 dagen later gehad dus denk dat mijn nod dan ook verplaatst

    hebben er nog meer mensen ervaring met deze middelen ben erg benieuwd !!!
     
  2. arabesk

    arabesk Actief lid

    Mar 12, 2011
    202
    1
    0
    schoonmaak
    roeselare belgie
    waar kan je shatavari kopen?
     
  3. bbxx

    bbxx Niet meer actief

    Ik alleen met tarwekiemolie, na mk direct mee begonnen hele cyclus doorgeslikt en direct weer zwanger. Weet niet of het allemaal te danken is aan de tkoliecapsules, maar wel gevoel dat het voor de innesteling handje heeft geholpen.
     
  4. Goldfishie

    Goldfishie Fanatiek lid

    Jun 2, 2013
    4,331
    25
    48
    Ik slik de capsules van kv tarwekiemolie sinds 13 juni, nog te kort om er iets over te kunnen zeggen. Ik lees vaak dat het je cyclus kan beinvloeden, maar dat kan ik pas zien of mijn nod op 5 juli is of pas later.
     
  5. Pearll

    Pearll Fanatiek lid

    Nov 1, 2012
    1,302
    1
    0
    noord-holland
    ik bestel ze via bol.com de holisan shatavari, worden ze de volgende dag bezorgt en als je boven de 20 euro besteld is de verzending ook gratis.
     
  6. Niicci

    Niicci Fanatiek lid

    Apr 1, 2013
    2,700
    49
    48
    Nederland
    Ik ben sinds maandag begonnen met tarwekiemolie van kv.
    Daarvoor slikte ik al davitamon mama compleet plus visolie van davitamon.
    Die slik ik nu ook nog.
    10/6 een mk gehad, dus ik ben benieuwd wat mijn test in juli zegt. :)
     
  7. Fleurt2012

    Fleurt2012 Actief lid

    Apr 8, 2013
    460
    0
    0
    K heb vorige maand holisan shatavari gebruikt daar was hier op zw p een heel mooi topic over, en nu foetsie.
    Ik gebruik het nu niet meer, heb vreselijk veel buikpijn gehad, dus ik durf niet meer.
    Wil niet zeggen dat het door de Shavatari komt, maar schrok er wel van,
    Hopelijk bevalt het bij jullie beter
    Liefs
     
  8. tapa87

    tapa87 Lid

    May 1, 2013
    81
    2
    8
    Female
    Hoi dames!

    In de 2e ronde, die weer langer bleek dan gemiddeld, ben ik ook met shatavari 2x dgs en tarwekiemolie kv 3x dgs begonnen (naast multi vitamines). Die cyclus was nóg langer dan de eerste! Toch ben ik door blijven slikken en vanaf dag 1 van mijn nieuwe cyclus (3e) ook begonnen met teunisbloemolie 2x dgs. Deze ronde kreeg ik mn ei op dag 11! Toen ben ik wel direct gestopt met teunisbloemolie en shatavari, omdat ik niet zeker weet wat de gevolgen zijn als je deze doorslikt. De tarwekiem slik ik wel gewoon door!
    Ik ben nu sinds 2 dagen onwijs moe en voel sinds mn eisprong een zeurende menstruatie-achtige krampjes. Héél soms ben ik wat misselijk/vol gevoel en ik riep al vanaf dag 1 van deze cyclus dat ik er een erg goed gevoel over heb!
    Mijn nod heb ik op vakantie volgende week, dus ik ben benieuwd!! Krijg er vlindertjes van in mijn buik... Maar wel erg bang voor een teleurstelling!
    Ben benieuwd naar jullie ervaringen!! Tot nu toe ben ik in ieder geval positief!
     
  9. zonnetje2013

    Mar 23, 2013
    42
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik heb altijd een cyclus van 26 dagen maar deze maand kwam min ei ook vier dagen later dan anders ik ben erg benieuwd !!!
     

Share This Page