T(h)ies! Maar ik ben dan ook bevooroordeeld Ik zou ook gewoon zelf Ties schrijven ook al is z'n doopnaam Matthias. Vind dit totaal niet gek
Leander. Onderdeel van Alliander. Ik vind het een bedachte bedrijfsnaam. Lea zie ik daarnaast als behoorlijk vrouwelijk. Dus nee. Voor een jongen niet zo leuk.
Thies of Matthias, Matthias vind ik de mooiste naam maar dat is persoonlijk. Aan de andere kant vindt ik Leander mooier passen bij je dochter haar naam. Maar Leander zelf vind ik niet zo'n mooie naam, doet mij ook teveel denken aan Liander e.d.
Ik ben heel erg blij dat jullie meningen net zo uiteenlopen als mijn gedachten Heb er nog eens een nachtje over geslapen en het wordt waarschijnlijk geen van beide. Bij Thies (of Ties) denk ik zelf steeds aan pies (en omdat onze achternaam ook al een soortgelijke associatie kan oproepen lijkt het me een lastige combinatie, ik zal steeds bang zijn om een huilend kindje thuis te krijgen omdat hij geplaagd wordt en dan bij mezelf denken: zie je nu wel. dus hoe ontzettend leuk ik de naam ook vindt, ik ga hem toch laten varen. Leander was eigenlijk de naam van mijn eerste keuze toen ik in verwachting was van mijn dochter, maar ergens blijft hij nu niet echt lekker in mijn hoofd zitten (maak er zelf steeds leonard van en dat wil ik niet). een naam die al eerder in mijn hoofd rondtolde en nu naar boven komt (om waarschijnlijk niet meer weg te gaan) is Mano. De combi van de eerste letters van Matthias en de laatste letters van de tweede naam. Begint ook met een M dus roepnaam en doopnaam tegelijk, en roept bij mij geen associaties op als bij Thies. Dus dank jullie wel voor het meedenken, het was echt een hulp, want daardoor kun je de boel even van een afstandje bekijken en eens de mening van een ander horen..