Thuisblijfmama's deel 3!!!

Discussion in 'Algemene clubs' started by sandraske, Oct 20, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. elsie22

    elsie22 Niet meer actief

    Zo Sam ligt weer in het grote bed! En het is al stil! Als ie weer wakker is komt oma hem ophalen:)


    Net een tekening met hem gemaakt, vond ie leuk om te doen. Die geven we aan het jongetje dat in het ziekenhuis ligt:)
     
  2. fafje

    fafje Niet meer actief


    ooohh wauwwwww..spannend zeg!! nog ff wachten voor je kan testen :D:D
     
  3. Sannaa

    Sannaa Fanatiek lid

    Jan 12, 2009
    2,232
    0
    0
    Velsen
    Elsie knap hoor van Sam en lief een tekening voor het zieke jongetje. Lekker dat je een nieuwe laptop krijgt!

    Spannend silver! Leuk! Wordt nog een vruchtbaar forum die thuisblijfmama's. Haha!

    Ik heb best lekker geslapen vannacht, helaas nu weer veel pijn in mijn liezen, kan mijn benen niet eens optillen. Grrr. Erg vervelend. Met dit mooie weer niets kunnen door de pijn.
    Hadden t ledikant op Luca's kamer inelkaar gezet, komt luca vanochtend bij mijn man: " vandaag komt de baby, want zijn bedje is er, hè papa?"
    Aaah, nou ik denk nog niet hoor. Lief hoor, het allemaal wel spannend voor hem.. Dat merk je wel aan hem.
     
  4. fafje

    fafje Niet meer actief

    sandraske, oh nou dat zou dan wel lekker zijn...ja bij mirza zou dat dus niet werken..die is echt 5 uur wakker per x zegmaar...

    zoals nu..07u wakker e vanaf 12u knock out ...

    leukd at je geslaagd bent voor dat rokje! ik moet ook nodig weer wat kleding shoppen voor mirza...ik wahct op de kinderbijslag :p (moet daar trouwens ook nog spullen voor de baby van kopen)

    nou wij zijn ff naar de zeeman geweest, natuurlijk voor de ballon :D....heb van die broekjes gehaald voor met dat kraamverband! en voor mirza nep fruit en groente met een mini winkelwagentje hahaha 4 euro...en wat is weer zn favoriete ding...het ei!

    man is nog wel tot 14u aan het werk, zei hij net...nahja dan dus de volgende ladin halen...en het is leker weer hier mmm dat zonnetje geowon warm!
     
  5. elsie22

    elsie22 Niet meer actief

    Hier moet ik ook nieuwe kleding kopen voor Sam en meisje! Net wel voor Sam een zomerjassen gekocht bij de Hema en broekje bij de zeeman en een zonnenbril:D

    Zag op mp een leuke zomerjassen voor meisje, dus bod gedaan en nu afwachten:)
     
  6. fafje

    fafje Niet meer actief

    elsie, jaa idd zomerjas moet ik ook nog aanschaffen!

    sanna, ah wat balen is dat! hopelijk gaat de pijn wel snel weg!
    Ja lijtk me ook ehct onwijs spannend voor luca, hij is al ehct zo bewust en groot wat dat betreft...ben zoooo beneiuwd hoe hij het zal beleven enz!
     
  7. elsie22

    elsie22 Niet meer actief

    Heb 2 jassen voor Sam voor de zomer 1 voor netjes en 1 om buiten in te spelen:D
     
  8. sandraske

    sandraske VIP lid

    Jul 23, 2010
    14,043
    0
    0
    Noord-Brabant
    Ik heb maar één jas voor rienke, die van name-it :D

    Maar ik heb ook nog een spijkerjasje en een vest, ben nog in twijfel of ik voor kdv een jasje ga kopen, denk dat ik het niet doe maar wie weet kom ik een goedkope tegen bij zeeman ofzo..

    RIenke ligt alweer op bed, is echt niet in der hum vandaag.. Niet echt strontvervelend maar ze zit zichzelf in de weg, zeg maar..


    Heb net mij fotocamera op marktplaats gezet, ik doe er niet zo veel mee dus dat ding ligt maar stof te happen hier en tja wie weet kan ik er nu nog redelijk bedrag voor krijgen..
     
  9. elsie22

    elsie22 Niet meer actief

    @sandraske ik vind het wel fijn, Sam kan buiten heel wild spelen haha en wil dan niet hoeven denken oh die jas haha:D
     
  10. sandraske

    sandraske VIP lid

    Jul 23, 2010
    14,043
    0
    0
    Noord-Brabant
    ja das ook weer zo, ga toch maar eens kijken..:D
     
  11. elsie22

    elsie22 Niet meer actief

    Haha:D
     
  12. anica

    anica Fanatiek lid

    Dec 3, 2009
    4,528
    240
    63
    Taarten bakken
    zwolle
    @sandra ik maak zo af en toe iets zelf, ben nog niet zo goed maar oefening baard kunst, kijk maar eens op FB daar staan wel wat foto's

    @silver spannend! Ik ben vandaag ongesteld geworden:(
     
  13. sandraske

    sandraske VIP lid

    Jul 23, 2010
    14,043
    0
    0
    Noord-Brabant
    Ik maak veel foto's maar ik vind het zo'n groot lomp ding om steeds mee te nemen dus dan neem ik kleine camera maar mee..

    Ik wil gewoon een goede compact camera..
     
  14. sandraske

    sandraske VIP lid

    Jul 23, 2010
    14,043
    0
    0
    Noord-Brabant
    So camera verkocht! Nu nog op zoek naar een goede kleine..

    Rienke heeft daarstraks gespuugd en ging daarna gewoon vrolijk door met spelen. :( En nu ligt ze prinsheerlijk te slapen...
     
  15. anica

    anica Fanatiek lid

    Dec 3, 2009
    4,528
    240
    63
    Taarten bakken
    zwolle
    Dat is snel! Ging ze makkelijk slapen? Hoop dat ze zich morgen beter voelt.

    Even een kopie van FB gemaakt

    Belt mijn papa lichtelijk in paniek op dat zijn hondjes is weg gelopen... Zat net achter de naaimachine! Wat hij nou moet? De dierenambulance bellen! Ik snel mijn spullen gepakt en die kant op, zit ik net op de snel weg belt papa weer.... Sammy is al gevonden en zit in het asiel! Nou ik kon niet meer terug dus maar door gereden naar kampen.
    Gelukkig kan hij haar morgen ochtend om 9 uur weer ophalen. De stomme trut, wil haar koppie wel eens zien al papa haar komt halen! En dat was mijn avond haha, jurkje net wel afgemaakt, nu ff de container aan de weg, de was ophangen, douchen en naar bed.
    Slaap lekker en tot morgen.

    Had hem jankt aan de telefoon hij was echt in paniek! Gelukkig is ze terecht.... Helaas was dat wel mijn avond.

    Morgen ochtend naar een vriendin, kan Lise lekker in de tuin spelen bij hun.
     
  16. silvermist

    silvermist Niet meer actief

    morgen schatjes!!!! :D

    gisteren gezellige dag gehad en toen ik thuis kwam nog even naar de winkel voor nieuwe zomerstappers want op oude werk hadden ze 25% korting en nog 20% oud personeelskorting dus dan mag het wel haha, daarna opruim/schoonmaakwoede aanval dus daar ga ik vandaag mee verder, hebben weer druk weekend voor de boeg dus huisje moet nu echt gedaan worden, vandaag bovenverdieping aan de beurt en ramen lappen

    @anica, las het idd op fb arme papa ;)

    @elsie, sam goed geslapen?

    @san, had ik het maar geweten van je camera

    @sannaa, spannend hoor snap dat luca het leuk vind maar is idd wel een verandering

    @de rest, sorry!

    oh nee @faf, is je vriendin nou bevallen????

    @hier, ik ga opruimen tot straks!!
     
  17. silvermist

    silvermist Niet meer actief

    @zomerjasjes, hier 1 leren jasje, 1 zomerjasje van vorig jaar die ze nog past en veel aan heeft, en een langer vest dus we redden ons wel

    @brusje voor L. is voor het eerst dat ik het nu uitspreek maar stond al in mijn banner sinds januari :D;)
     
  18. anica

    anica Fanatiek lid

    Dec 3, 2009
    4,528
    240
    63
    Taarten bakken
    zwolle
    @silver Goedemorgen! En de rest van de lades natuurlijk ook!
     
  19. silvermist

    silvermist Niet meer actief

  20. silvermist

    silvermist Niet meer actief

    oh L. praat met 2 woorden, heb je geknoeit? ja mama! mama doekje pakken? ja mama! ga je het dan zelf opruimen? neeejj mama ;) :cool:
     

Share This Page