haai haaaiii ik ga voor de kerst tiramisu maken, nou heb ik dit al vaker gemaakt hoor, maar dan in kleine glaasjes... nu wil ik een grote maken, nu zag ik op internet dat je hem ook als taart kan maken met lange vingers erom heen.... maarrrrr ik vind een taart na het diner een beetje te heftig, dus ik vraag me af, kan je ook gewoon tiramisu maken met een rij lange vingers eromheen ( als soort schutting zeg maar) of stort de hele tirmisu dan in elkaar? Alvast bedankt voor de antwoorden liefs Muis
Ik heb geen idee wat je bedoelt eerlijk gezegd... MAar waarom niet in een taartvorm je kan zo groot of klein snijden als je zelf wilt.
nee ik heb het inderdaad een beetje warrig getypt hahaha andere uitleg normaal maak je tiramisu gewoon in een overschaal ofzo, maar dat vind ik zo simpel eruit zien voor de kerst nu zag ik dat ze ook wel eens een tiramisu taart maken, in een springvorm en dan eruit halen en lange vingers erom heen. ziet er heel leuk uit, maar ik vraag me dus af of dat ook met een gewone tiramisu kan, dus niet de taart maar gewoon het toetje.. of je die dus in een springvorm kan maken en daarna lange vingers erom heen doen.. nu beter te begrijpen of typ ik nog steeds wartaal? hahahaha
Mijn tiramisu is ook stevig, maar niet zo stevig als een taart. Ik denk dat als je de lange vingers aan de zijkant rechtop zou zetten in bijv. een springvorm, deze niet rechtop blijven staan als je de vorm verwijdert. Lange vingers zuigen zich natuurlijk helemaal vol. Ik vind tiramisu in een mooie schaal juist heel mooi! En dan lekker scheppen, mmm!
bedankt!! nog helemaal niet aan gedacht dat ze dan zacht worden haha gelukkig ben ik niet zelf gaan experimenteren... doe het wel in een schaal.... wat voor schaal gebruiken jullie?
Je zou een tiramisu ijstaart kunnen maken. Laatst hier ook gemaakt, kun je alle vormen aangeven dat je zelf wilt en het is erg lekker!
In een glazen rechthoekige ovenschaal, zie je de laagjes zo goed. Ik heb ook een ronde antieke porseleinen schaal met bloemetjes, heel feestelijk, alleen kan je daar de lange vingers niet goed in leggen.