Geen idee maar inderdaad een mooi meisje! (Misschien wel een tip en hopelijk vat je het goed op, volgende keer even haar neusje schoonmaken voor dat je een foto maakt.. toen ik inzoomde om haar tongetje goed te bekijken, kon mijn zwakke maag het bijna niet houden...)
Nou moet zeggen het valt wel iets verkeerd. Ze is verkouden en hoe veel wij ook neuzen schoon poetsen toch blijft er wat achter deze foto werd genomen toen wij net wakker waren. Nog geen rondje douche. Hoe het nu met haar gaat ze is duidelijk verkouden tong nog het zelfde. En meer dan dit kunnen we niet doen dan afwachten. En iemand vroeg waarom ik nog niet naar de ha geweest bent. Zo als je kon lezen heb ik gebeld en ze vonden het niet nodig om langs te gaan en mijn dochter is op het moment op het verkouden hoesten en gekke tong na ( in haar normale doen) niet het gevoel direct naar de ha te moeten rennen. En mocht het nodig zijn vertelde de ha dat ik ook in de avond kon. en dat te bedenken dat de hap hier maar 5 minuten ( lopend) vandaan is Bedankt voor de adviezen en word ze echter verder ziek dan zie ik het wel weer. En komt het openlijk ook goed. Straks een ( achter neefje van halen) Mijn kleinzoon.( in het Hindoestaans) die gezellig een nachtje blijft slapen. En we morgen een feestje hebben van een meisje dat 4 jaar word.
Als mijn mannetje verkouden is heeft hij ook altijd witte aanslag op de tong daar het ademen door de mond, die kun je er dan zo af poetsen met de tandenborstel. Zo niet dan even in de gaten houden dan zou het om kunnen slaan naar een vuurrode en dikke tong en dus roodvonk. Hier vorig jaar gehad en mannetje was er goed ziek van dus even ab gehaald bij de dokter en toen was hij met 2 dagen weer stukken beter. Succes er mee en hopelijk is ze morgen op haar verjaardag niet te ziek.
Ik zou hier ook niet mee naar de huisarts zijn gegaan. Telefonisch overleggen wellicht, maar als ze verder in d'r normale doen is lijkt het mij niet nodig. En om nou van zo'n neuskorstje bijna over je nek te gaan? Heb wel viezere dingen gezien, haha... Hopelijk voelt ze zich morgen kiplekker pnirmal!
Mijn middelste had dit vorige week ook. Ze had ook hele rode opgezette amandelen, flink verstopte neus, hoesten etc. dus ging er vanuit dat het er 'gewoon' bij hoorde. Het is nu weer weg.