Bouwjaar, ja stap zo op de fiets richting de kruidvat. Ben zo benieuwd wat die test doet! MamaVanDj, was al bang dat ze niet erg gevoelig waren maar ga zo de 2v5 halen en dan moet het goed komen, hoop ik dan maar.. Zal vanmiddag/vanavond weer even bij jullie bij lezen, zal een pittige tijd duren met jullie gezellige klets hihi
MamaAnnelies. Heb hebt heel wat paginad gemist meid. Hoop dat de kv meer duidelijkheid gaat geven. Er staat echt een streepje. Fingers crossed!!
Mijn action test van vandaag. De kruidvat doe ik morgen/overmorgen. Twijfel nu namelijk niet meer aan het streepje van gisteren haha. Hij is zo duidelijk.
Jeetje wat word ie onduidelijk op de site zeg?? Wat vreemd op mijn telefoon is hij veel duidelijker en in het echt natuurlijk helemaal haha.
Komt doordat de foto verkleind wordt Ik zie wel een licht streepje, maar kun je de foto eerst een bijsnijden (alle niet relevante beeldmateriaal eraf) en dan nogmaals uploaden? Wellicht is is dan duidelijker Oja en ik doe m nog wel voorzichtig maar: gefeliciteerd
Ik zie ook een streepje, zowel op de eerste als de laatste test, spannend en nu duimen dat ze donkerder worden!!
Op 10 dpo had ik ook zo'n streepje met de Action test en ik ben echt zwanger! Kijk anders in mijn album, dan kun je vergelijken. Alvast voorzichtig gefeliciteerd
Bedankt allemaal, ik begin het nu ook een beetje te geloven. Ala morgen wel een dagje over want merk vaak dat zo ver voor nod de streepjes minder snel oplopen..
Oh MamaAnnelies!! Goed nieuws! Ik had met 9/10 dpo een witte test, dit is veel beter dus! Ben benieuwd naar de kv test.