Tweeling mama's!

Discussion in 'Algemene clubs' started by Karel1978, Nov 24, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. PenF

    PenF VIP lid

    Aug 20, 2009
    8,387
    2,241
    113
    Female
    Coach
    Dordrecht
    Kar : Daar kan ik me wel in vinden. En door die opmerking zou ik het al helemaal niet meer willen verkopen :D

    Over anders voorstellen: In mijn hoofd zijn jullie allemaal heel oud, maar dat is helemaal niet zo :)
     
  2. adi

    adi Niet meer actief

    hahaahaha, ik voel me anders toch bijna bejaard hoor! Ben bijna 30 :$
     
  3. Kar76

    Kar76 VIP lid

    Oct 30, 2006
    5,124
    0
    0
    Maastricht!
    Nogmaals, bedankt voor 't compliment, maar ik ben toch echt al 2 weken 34 hoor! ;) :D
     
  4. Karel1978

    Karel1978 Fanatiek lid

    Jan 12, 2009
    2,273
    0
    0
    Maastricht
    Klopt ook! Soms hebben ze 2 weken nodig om t ewennen :) Maar ik herken het wel. Ik ben daarom ook in het begin gestopt met het brood en ben 4 flessen blijven geven. Toen op aanraden van het CB terug op brood en toen naar 3 flessen. Maar nogmaals, die drinken ze niet altijd leeg en dat vind ik ook prima. Wel probeer ik alles om de 2 uur aan te bieden voor wat regelmaat.

    Gewicht: nou eh, ik mag nog wel wat kiloos kwijt, die onderkinnen die de kinderen hebben, hebben ze echt van hun moeder :)

    Kar: tja met zo'n vraagprijs is 12000 eronder niet reeel!

    Marije: oud? neuh hoor... ik voel me nog heel jong ;) En de potten oil of olaz zorgen voor een jeugdig uiterlijk ;)

    Adi: bijna 30? Ik ben het al!!!! :$
     
  5. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    Jun 18, 2007
    14,894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Habibas,
    Welkom hier! Gefeliciteerd met de geboorte van Nynke en Bente (sorry vast voor als ik ooit de naam van Bente met een H ga schrijven, maarja dat ben ik gewoon zo gewend :)). Voor je voedingskussen kan ik je niet helpen, sorry, heb dat nooit gebruikt. Hier kwamen Malou en Ruben overigens snachts eigenlijk ook altijd op verschillende tijden, Malou meestal 1x en Ruben meestal 2x ;)! En ze gaan vanzelf een keer doorslapen als ze eraan toe zijn, maar ja het hoort er gewoon bij he ;)! Mooie meiden hoor :D!

    Margit,
    Fijn dat de zumba les leuk was! Lijkt me idd wel lastig om die pasjes mee te doen dus word het al gauw wat hupsen idd :p! Hopelijk kunnen jullie het weekend lekker slapen en hebben de meiden het naar hun zin bij opa en oma. Ik zou gewoon eens beginnen met 1 nachtje, maar oke dat ben ik :), maar bedoel als je 2 nachten doet omdat je man het perse zo wil, denk ik persoonlijk niet dat je rustig kan slapen. Dankje jij ook, vind het idd erg knap van Malou. En dankje, vind het af en toe ook best lastig om 'op te komen voor haar' maar weet ook gewoon hoe belangrijk ik het vind dat alles in alle rust kan en mag gebeuren (niet alleen met dit nu, maar gewoon met alles, gewoon de manier zoals wij onze kindjes op - willen - voeden).

    Jipper,
    Nouja zeg, dat kdv, zijn die gek geworden ofzo!!! Dat snap je toch niet, hoe kan zoeits nou gebeuren. Ow er is dus iets mis gegaan met de betaling, al tijden geleden ofzo, lekker vaag! Tja, hier dus absoluut niet het gevoel dat we het maar moeten laten gebeuren zoals hun het willen. Wij willen het zo fijn mogelijk houden voor Benthe, en dat het dan misschien voor hun wat lastiger is, dat kan mij dus niks schelen ;) haha! En tja dat hadden wij in de ziekenhuis periode dus ook, maar vooruit, een iets minder complexe tijd gehad als jullie natuurlijk.

    Karel,
    Voor jullie alvast een fijn en gezellig weekend gewenst. Lekker uit eten en samen weg is vast fijn! Lekker dat ze zo goed eten, dat drinken komt vast ook wel weer ;). Erg netjes geregeld idd bij dat uitzendbureau zeg...

    Adi,
    Succes met het verbouwen van zijn kamertje, kan wel begrijpen dat je idd gewoon een lekker plekje voor hem wil gaan maken. En meteen de kamer van de meiden maar wat pimpen ;)! Haha, gek he idd dat je je ooit zo een andere voorstelling van iemand kan maken :D! Heb dat ook weleens gehad bij mensen die ik op het forum zag en ook bij iemand die ik eerst via mailtjes heb leren kennen en later zag. Was echt zo totaal anders :D! Ik ben overigens ergens tussen de 45/50 kilo en ben 1.72 m ;) voor je idee :p haha, foto begin ik echt niet aan! Hoewel, heb er wel eens een geplaatst van mij, maar dan van alleen mn buik na de bevalling, whahaha! Ow en ben 24 jaar ;)!

    Kar,
    Heel drukke dag achter de rug dus. Hmm tja ooit kunnen ze zulke 'gekke'/'rare' dingen zeggen. Want idd zoals je het verteld, zat het er als het ware wel aan te komen. Maar ik kan ook best begrijpen dat sommige het onverwacht noemen. Blijft gewoon een moeilijk iets vind ik persoonlijk. Wel jammer dat jij je dus absoluut niet in de tekst kon vinden, dat lijkt me best lastig om het toch als een mooi afscheid te zien/voelen. Nouja dat bod op jullie huis zeg...groot gelijk dat je daar natuurlijk niet mee accoord gaat!

    Nee hoor nog niet te laat, kinderarts belt ons morgen. Idd bij Bjarne hadden ze geprikt erwijl hij onder narcose was, had ik begrepen in je pb. Maar waarom zou ik haar laten prikken (met kans op wakker worden, en we er dan dus zelf voor zorgen dat het niet zonder narcose kan) als het helemaal niet nodig is? Het is niet nodig voor contrastvloeistof, niet voor extra vocht, alleen om haar mocht ze niet kunnen slapen/wakker worden onder zeil te brengen ;). Kortom als ze gewoon slaapt en niet wakker word, is dat infuus helemaal niet nodig, waarom zou ik haar dan die stress geven :). Snap je?

    Marye,
    Dankje, idd super knap! Ruben komt vast wel een keer (en anders niet *proest* haha). Andere voeding lijkt me idd een goed plan. Bij alleen borstvoeding maakt 6dgn geen ontlasting natuurlijk niks uit, maar gezien je ook kunstvoeding geeft zou ik toch wel meer ontlasting verwachten. Misschien heeft Pepijn een beetje last van wat regeldagen? Kunnen ze ook wat huilerig van zijn. Verder zou ik gewoon echt meer rust nemen en eisen ;), dus niet van alles doen, je bent pas bevallen en hebt 2 kindjes die je nodig hebben, dat kost gewoon al al je energie! Succes met de verbouwing verder. Het kraamfeest anders idd proberen te verzetten als dat nog kan?

    Jammer trouwens vind ik dat ik zoveel misverstanden over borstvoeding lees :). Maar dingen bijv als te weinig voedingstoffen kan in nederland eigenlijk gewoon niet, dat krijg je namelijk pas zogauw je zelf ondervoed bent, en tja hoe groot is die kans nou in nederland ;)! Verder zegt kleur of doorzichtigheid niks over de voedingswaarde. Maar oke snap dat jullie hier niet op pro bv gepraat zitten te wachten dus laat ik dit maar doen op mijn buitenverblijf in palermo.


    Hier eigenlijk niets te melden kwa bijzonders! Gister al een heel stuk ego natuurlijk en zoveel gebeurt er hier nou ook weer niet :p! Wel bij de tandarts geweest vandaag, met 2 minuten weer weg, alles prima. En Malou heeft wederom op het toilet geplast. Overigens het woord wc of toilet is nog wel lastig, haha, ze moet namelijk ceeee of letlet.

    Liefs, Hanneke!
     
  6. Kar76

    Kar76 VIP lid

    Oct 30, 2006
    5,124
    0
    0
    Maastricht!
    Okee Hanneke, dat had ik niet zo begrepen, dan vind ik ook dat je groot gelijk hebt. Eerst gewoon proberen, kan altijd later nog een infuus als het echt nodig is (al is een kapje voor kinderen veel rustiger en stresslozer lijkt mij). Ik hoop dat het gewoon niet nodig is! Dat ze lekker slaapt en rustig blijft. :) Geen idee eigenlijk ook waarom Bjarne infuus had, ws ook voor het weg blijven. Het UMCG is niet zo heel sterk in communiceren.. ;)

    BV: Je mag hier wat mij betreft best pro-bv verhalen opschrijven hoor, dat helpt vast! Ik weet er gewoon geen fluit van, geef ik eerlijk toe, en praat de cliche's maar een beetje na.. ;) Maar kan te weinig voedingsstoffen echt niet? Mijn schoonzus gaf borstvoeding en op een gegeven moment had haar kindje duidelijk ondergewicht, ruggewervels waren echt te voelen.
     
  7. ylaisa271982

    ylaisa271982 Actief lid

    May 8, 2007
    393
    0
    0
    @Habibas Welkom hier! En wat een mooie meiden..zo egaal mooi huidje! Helemaal gezond zien ze eruit!

    @Jipper ben jij eigenlijk al mn Hyves vriendinnetje..ik weet het af en toe niet meer :(

    @Adi Ik wil ook jouw Hyves vriendinnetje zijn :( ...en weet je wat zo grappig is...ik dacht vroeger altijd dat je als meerlingmoeder wel een tientonner moest zijn hahaha! Ik dacht dat ik dat ook zou worden..moet eigenlijk voor het mooie nog 5 eraf..Nu 1.68cm en 73kilo..Dus MARGIT ik moet ook Zumbaaaa-en!!!!!!!

    Hier: Lekker daggie..Kids heb ik na het fruithapje om een uurtje of 11 even op bed gelegd ( half uurtje )..ik wil dit erin houden als we op de ochtend thuis zijn..want ze slapen rond dat tijdsstip altijd 15-30min..alleen in de box werkt dat niet meer..En even na 1 uur middagslaapie tot half 4..heerlijk dus!
    Ik ben nu bezig met schilderijtjes te maken voor de kids..De klamboe''s hangen er al even niet meer en het is nu erg kaal boven hun bedjes..Die van Steijn is bijna af..een ridder en een draak..vrolijke kleuren en zijn naam..( enne Steijn is niet de ridder...maar de draak..hahahaha)
    Als ze af zijn maak ik wel even foto's
    Weet iemand hoe het met Lindavr is?
     
  8. Kar76

    Kar76 VIP lid

    Oct 30, 2006
    5,124
    0
    0
    Maastricht!
    Oh Hanneke, nog helemaal vergeten: Joepie voor Malou!! Wat een knap meisje! Hier een aardslui (of veel te druk ;)) ventje. Wil gewoon niet stoppen met spelen voor een plas op de wc.

    Ylaisa, dan zijn ze al bijna over op 1 slaapje?! Heerlijk! Hier vindt Mette ook dat ze daar genoeg aan heeft. ;) Wat ben jij slank trouwens! Ook al! :(

    Met Lindavnr gaat het volgens mij best goed; druk met de twee jongens en gedoe met de stoma's van Daan. Maar die is dus wel lekker thuis! Ze is ook op hyves trouwens, zoek maar in mijn vriendenlijst. :D
     
  9. Kar76

    Kar76 VIP lid

    Oct 30, 2006
    5,124
    0
    0
    Maastricht!
    Gezellig hier vanavond! Ik wilde een half uur geleden al naar bed, ga dus maar echt nu. Bjarne is onrustig in slaap gevallen en ik heb hem al een paar keer gehoord dus ik verwacht ook 'gedoe' vannacht.
    Trusten! :D
     
  10. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    Jun 18, 2007
    14,894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Whaha, wat zijn jullie snel gegaan terwijl ik met mijn reactie bezig was :p! Haha! Nouja heb geen izn om het verder nog bij te lezen nu hoor :D!

    Kar,
    Tja, zoals ik het dus zie (wat ik dus mis kan hebben he, maar zoals ik het dus begrijp - tot we morgen de ka hebben gesproken) is de keuze. Eerst prikken, proberen te laten slapen (wel slapen = scan maken) (niet slapen = infuus gebruiken -> scan maken). Of eerst proberen te slapen (wel slapen = scan maken) (niet slapen = infuus prikken = infuus gebruiken -> scan maken). Kapje schijnen ze hier niet mee te werken. Overigens lijkt het me heel vervelend als het ziekenhuis niet met je communiceert, wij zouden gewoon alles weigeren tot ze dat wel doen, maar oke zo eigenwijs zijn wij ;)! Truste meid :D! En idd druk, ik was bijgelezen, maar toen ik postte waren jullie al een pagina verder met kletsen, haha! Ow jullie Sverre dus ook nog niet op de wc, achja joh, ze zijn nog zo klein, het komt vanzelf! Ruben moet er ook niks van weten hoor :).

    Ylaissa,
    Klinkt als een heerlijk dagje! Jij dus ook nog druk bezig met dingetjes voor het kamertje! Klinkt leuk hoor :D! Fijn dat ze zo rond 11 nog even gaan slapen, zolang ze willen lekker erin houden :D! Zo wilden Malou en Ruben hier toen ze ruim 1 jaar waren, smorgens na de eerste voeding nog naar bed en sliepen dan tot een uur of 9/9.30, hebben wij ook mooi van genoten :), haha!

    Liefs!
     
  11. ylaisa271982

    ylaisa271982 Actief lid

    May 8, 2007
    393
    0
    0
    ikke ikke ikke..heb je net uitgenodigd Adi
     
  12. ylaisa271982

    ylaisa271982 Actief lid

    May 8, 2007
    393
    0
    0
    @Hanneke mbt slaapies..merk hier indd dat ze dat nog erg nodig hebben..en voorheen sliepen ze dan weleens in de box op de ochtend..maar die box word te klein..dus jammeren en nog eens jammeren..Moet zeggen heb van dat kleine half uurtje ook genoten..snel de stofzuiger erdoorheen zodat ik tijdens het middagslaapie kon schilderen..heerlijk!
     
  13. Jipper

    Jipper Fanatiek lid

    Jan 22, 2008
    2,394
    1
    0
    Sjonge, met al die (bijna) 30-ers hier ben ik echt nog een jonkie. Ben namelijk 'nog maar' 28!! :p;):D:p
    Enneh...nee, dun zou je mij ook niet kunnen noemen, hoewel ik wel slanker ben dan vroeger (gelukkig!!). Hopelijk durf ik straks op het strand weer in bikini, maar dan zal ik eerst het hardlopen weer eens op gaan pakken... ;):D

    @Ylaisa; Ik ben jouw hyves-vriendinnetje hoor. Zal je wel even krabbelen, dan zie je het vanzelf... ;)

    @Hanneke; Knap van Malou dat ze zelf op de wc gaat nu!

    @Kar; Welterusten! Ik ga ook... :D
     
  14. Karel1978

    Karel1978 Fanatiek lid

    Jan 12, 2009
    2,273
    0
    0
    Maastricht
    wa t een geschrijf hier! Krijg bombardementen van emails-alert ;)
    Ik ga zo ook!

    Truste :D
     
  15. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    Jun 18, 2007
    14,894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Precies, gewoon lekker erin houden als ze het willen en nodig hebben. In de box lijkt me idd niet fijn als ze er niet meer lekker in passen, dan maar lekker even naar bed hoor :D!

    Hier hadden ze het ook gewoon echt nog nodig. Het was of na de voeding rond 06.30 weer gaan slapen tot 09.00/09.30. Of na de voeding van 06.30 naar beneden en rond 09.00/09.30 tot tegen 12.00 naar bed.
     
  16. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    Jun 18, 2007
    14,894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Jipper,
    Truste ;)! Ik moest even 2 keer lezen, haha! Las even dat je in bikini ging en dan ging hardlopen *proest*.

    Ze gaat nog niet alle keren naar de wc hoor, en ze heeft ook 1 keer in dr broek geplast per ongeluk toen ze geen luier aan had, dat was wel meteen drama (wel sneu dat ze daar zo verdrietig om was).
     
  17. ylaisa271982

    ylaisa271982 Actief lid

    May 8, 2007
    393
    0
    0
    @Kar pfff...tja jammer he maar 1 slaapje..maar als ik op de ochtend met ze wandel pitten ze in de wagen...dus thuis maar even op bed....en het is zelfs zo dat ze tussen groente en laatste fles ook nog weleens een oogje dichtknijpen maar dan liggen ze vaak lekker tegen ons aan..
    En slank..nou dank je..maar haha zo zie ik mezelf niet hoor..1 maatje minder nog..en dat buikje..zo'n flubje van de ks..Maar goed, dacht vlak na de ks dat het altijd zo erg zou blijven..
    Volgens deskundigen is het lengte min 100 en dat is je maximale gewicht..ik zit daar dus overheen :(..
     
  18. ylaisa271982

    ylaisa271982 Actief lid

    May 8, 2007
    393
    0
    0
    @Hanneke....o jij kan ons dus straks tips geven om onze kids zindelijk te maken..Dat is iets waar ik me nu weleens zorgen om maak haha..Maar ach bij de hond en katten is het me ook gelukt ( alleen! )..gewoon overal kranten neerleggen :D
     
  19. ylaisa271982

    ylaisa271982 Actief lid

    May 8, 2007
    393
    0
    0
    @Karel uitzetten die alerts....heb ik ook niet meer aan staan...werd er gek van hahah!

    Manlief is aan het biljarten met zijn Stoffige Doorstoters club ( zelf verzonnen )...al die kerels daar kunnen elk moment neervallen...zoooooooooo oud dat ze zijn..
    Dus..ik heb een vrijbrieffie om de hele avond dit forum te stalken..!
     
  20. ylaisa271982

    ylaisa271982 Actief lid

    May 8, 2007
    393
    0
    0
    Jipper...ik ben ook nog maar 27jaar! ;)
     

Share This Page