Linda en Birds, Heb zojuist een toppic geopend bij miskramen met het onderwerp missed abortion juni 2013. Misschien is het fijn om daar verder te kletsen en elkaar te steunen in deze moeilijke tijd. Moet zeggen dat het mij steeds meer tegen zit om hier te kletsen aangezien ik niet meer uitgerekend ben in januari en het voor mij nu definitief over is. Denk ook dat het voor anderen best heftig is om dit allemaal te lezen terwijl jullie misschien nog je eerste echo moeten krijgen.
Dag dames, gelukkig is er ook nog goed echo-nieuws. Onze tweeling zit er nog en doen het ook nog allebei! Ben heel opgelucht en kan het ook wat beter een plekje geven omdat ik het nu met eigen ogen gezien heb. Ze zijn 3 cm, hebben armen, benen en een hoofdje en ze zwemmen lekker samen in mijn baarmoeder rond. Dit was de laatste keer bij de vk, vrijdag gaan we naar de gyn.
debbie ik ga me aanmelden! elisabethbas van harte!!!!!!!!!!!!! tja als ook tweeling mama vind ik dit toch heel speciaal, ik ga je waarschijnlijk niet volgen nu tijdens de zwangerschap maar ik wens je al het goede toe! Zorg goed voor jezelf en je kindjes, meer kan je niet doen. Natuurlijk is er een kans dat ze eerder komen (en je wilt ook niet tot 40 wkn ) maar het enige wat je kan doen is op jezelf passen, zorg dat er energie overblijft voor de kindjes om te groeien, meer kan je niet doen. Wat ik je echt kan aanraden is om te streven om eerder te stoppen met werken (als je al werkt). de meeste Gyneacologen werken gewoon mee om een verklaring voor je werk te schijven waarmee je als het ware zwangerschap gerelateerd in de ziektewet gaat. Ik ben 12 weken voor de uitgerekende datum gestopt met werken en dat was echt een goed keuze, ik denk voor mijzelf dat het de groei echt ten goede is gekomen en zeker over de helft van je zwangerschap zie en voel je je net als wanneer je 6 wkn verder zou zijn van een 1ling. Het is zooooo bijzonder en speciaal. Straks weet je ook alles van alle cliché opmerkingen. Lekker wegwuiven. Ik heb op facebook nog contact met alle tweelingmama's uit die tijd van zp. Nu hebben we het over wel of niet bij elkaar in de klas want de eerste zijn nu 4 geworden. Je mag me altijd pb-en.
Ik ben heel blij dit even te lezen! Super meis! Heb je een foto?? Hier best zenuwachtig, nog anderhalve dag en dan mogen wij ook.
Linda, dank voor je lieve woorden. Ik werk 32 uur, wil met 20 weken halve dagen gaan werken en met uiterlijk 28 weken stoppen met werken. Ik ben nooit ziek en superloyaal aan mijn werk, dus dit gun ik mezelf en mijn kids. Gelukkig werk ik op een afdeling met allemaal moeders, dus die snappen het en zijn het met me eens. Ik heb foto's, maar zit nu op de ipad, dus kan ze niet plaatsen. Maar ik ga het zeker doen!
Dames ik ga ook naar de topic van debbie met linda. Mijn curettage is me gelukkig heel erg meegevallen. Heb het herrineringsdoosje bijna af en ga zo ook slapen. Iedereen een hele fijne zwangerschap en heel veel geluk!!
ha meiden jeetje ik heb 2weken niet gelezen en zie heel veel slecht nieuws. heel veel sterkte!!! voor iedereen met een goede echo en zelfs tweeling nieuws ... gefeliciteerd!! wij hebben de 13e de 2e echo gehad en het hartje klopte de gyn schatte het rond de 7 weken want hij kon het niet goed opmeten. 4-7 moeten we terug en dan kunnen ze hopelijk zien hoever we precies zijn.
hey dames alles was goed kleine wou alleen niet even blijven liggen hahaha hierbij de foto ben nu 1 dag vooruit gezet !
Ik lees af en toe met jullie mee, en kan het nu niet laten om even te reageren! Wauw wat een onwijs mooie foto's van je tweeling zeg!
Ja echt , wat een coole foto's zeg van de tweeling! Heel bijzonder! Wel beetje jaloers, wilde ook wel een tweeling! Maar nu ook reuze blij hoor. Na t bloedverlies dit weekend vanmorgen ook weer een echo gehad. 10+1 dag, en precies een week gegroeid tov vorige week, dus dat gaat goed! Wel verdrietig van de miskraam dames. Begrijp dat t tegenstrijdig is om hier mee te blijven kletsen! Heel veel sterkte en hopelijk snel weer terug met positief nieuws!
Wat een geweldige echo foto's helemaal die van een 2ling, echt indrukwekkend Ja ik ben ook zwanger (27-1-2014 uitgerekend tot nu toe) dus ging ik hier toch maar ff kijken. Maar ben als de dood dat het ongeluk brengt. Heb al veel miskramen gehad en ondanks inmiddels 2 goede echo's ben ik er erg zenuwachtig onder. Dus ik ben hier nog niet echt, 1 juli termijn echo, dan hoop ik dat het nog steeds goed zit en dat ik dan eindelijk kan gaan genieten Maar ik wilde ff reageren op die echo's