We hebben een verassings verjaardag me oom wordt 40 en viert nooit zijn verjaardag en nu heeft zijn gezin vanalles geregeld super leuk dus! En begint pas om 20:30 dus kids meenemen is geen optie dan. Ze is 18 jaar werkt nu in een internaat als stage en heeft veel met kids gedaan. De kinderen reageerde super goed op haar dus leek allemaal prima! Ze hoeft alleen maar zit te thats it. Maar blijft het wel eng vinden ik ben natuurlijk altijd fulltime huismama en heb nooit oppas nodig dan alleen af en toe me ouders dus zo vreemd iemand is toch ff anders. Maar ook wel weer lekker idee om weg te kunnen zonder de kids. Me vriend wilde vanavond gelijk uit eten want dan kon ze wel komen oppas hehe die denkt er heel anders over die voelt zich weer beetje vrij hahaha Ja gelukkig wel geslaagd voor armbandje lucardi had helaas niet veel boeiend dus ben maar naar juwelier visser gegaan en gelijk super mooie gevonden binnen 30 min stond het naampje erin dus gewoon super service (mocht ook wel voor geld)
Loeka ook welkom in dit topic. Mamalous sterkte met je kleine mannetje. Zielig he als ze ziek zijn. Stef klinkt leuk en gezellig zo'n feestje. Helemaal leuk ook dat het gelukt is met het armbandje.
Hoi meiden, Waren hier meiden die last hadden van de storing van Ziggo in de Leidsche Rijn.. Ik kon 2 dagen lang niet op internet.. balen balen.. Hoe is het allemaal met jullie? Ik verwacht zo een topdrukte haha we doen mee met de open huizen dag van Funda.. Ik hoop na dit weekend geen Utrechtse mama meer te zijn Niet dat ik jullie niet lief vind, maar zou het zo fijn vinden als we dit huis konden verkopen Fijne dag/ weekend allemaal!
hi meiden, Juffie en zijn er mensen bij de open huizen dag geweest die interesse in jullie woning hadden?
Ja, een stel is komen kijken.. Meer als dat we in eerste instantie hadden verwacht Nou ik ga me omkleden en opfrissen, moet zo naar mn werk.. Tot later meiden!!
Nou hier lekker druk weekend gehad! Nieuwe bank gekocht en salontafel dus flink geld uitgegeven (schaam) Dus gisteren ook gelijk maar het hele huishouden op zijn kop gezet met schoonmaak is dat gelukkig ook weer klaar! Nou heb ik nog 1 ding in huis waar ik me aan erger en dat is onze kleding kast dus die mag volgend weekend Ik had vorige maand een kleding kast voor de kleine gekocht op marktplaats. En kwam er van de week achter dat daar ook een commode en bedje bij hoorde! Hadden voor ons zelf besloten dat de kleine wel in oude ledikant kon van onze zoon maar jah toch leuk als je alles in 1 serie hebt he Dus zaterdag ook nog eens uurtje gereden naar Rozenburg om die andere 2 dingen maar op te halen dan hehe erg gewoon!! Vreselijk die nestdrang!! Hoe was jullie weekend?
Zo, ben ik weer is. Heb het veel te druk joh. We gaan verhuizen, blijven wel in Woerden, maar toch .. wat een gedoe zeg met 2 kleine kids die om je heen draaien. Morgen al beginnen met laminaat leggen en hopelijk volgend weekend over. Als ik weer over ben dan ga ik is ff uitgebreid lezen hiero.
He juffie2008, al een bod gehad van deze mensen? Zou fijn zijn!! Zou zo in leidsche rijn gaan wonen, alleen net te duur voor ons helaas
He meiden, Zo hier ook weer even een berichtje van mij! Na een lang weekend op autojacht hebben we nog geen auto! Arghh tijd begint te dringen hebben nog 2 weken. Verder gister naar de kaakchirurg geweest, verstandskies weg laten snijden, nu heel veel napijn ben dan ook nog thuis, de ibuprofen helpt niet echt heel erg. Mijn vriend is ook nog eens ziek, lijkt de griep, ook wel wat van de mexicaanse weg volgens mij, hou hem goed in de gaten en de kleine even uit de buurt van hem. Morgen weer met Julian naar het consultatiebureau toe, ben benieuwd hij krijgt ook weer zijn prikjes, vind ik maar niks!!
Jemig staan we alweer op de 2e pagina! Eigelijk niet goed moeten meer kletsen dames silvie@ Pff moet er niet aan denken om met die jongens van mijn te moeten verhuizen! Van het weekend alles opgeruimt in huis en dan wordt ik gek van ze hahaha ze zitten echt overal aan waar ze niet aan mogen komen!! Succes met verhuizen! Mamalous@ En is de kleine man goed gegroeid? Viel de prikjes mee of heeft die er erg veel last van? Je verstandkies verlaten snijden brrr moet er niet aan denken vond trekken al een ramp!!
De kleine man is erg gegroeid, hij is nu 68 cm en 7 kilo, is 1 kilo aangekomen. Hij groeit zo hard...er was een babytje van 1maand echt zo klein dat kan je gewoon niet meer voorstellen... en dan zegt mijn lijf kriebel kriebel...maar moet nog tijd wachten hoor!
Hahaha, dat heb ik nu ook zo erg, helemaal omdat bij onze mama's al veel weer zwanger zijn. Maar kwa financiën en ruimte is het nu niet te doen en wil nog even lekker optimaal van Mike genieten nu hij niet meer steeds ziek is.
Haha dat gevoel had ik ook steeds!! Nou je ziet het bijna 3 kinderen en hou waarschijnlijk het gevoel maar voor ons is het echt klaar hierna! Ze groeien zo hard dat is niet normaal. Onze jongste kan sinds van de week lopen geweldig daar leef ik dan ook weer helemaal van op. De oudste peuter pubertijd en wordt af en toe gek van hem!! Hij begint echt wel toe te zijn voor school maar andere kant moet ik daar ook nog niet aan denken gaat veel te hard allemaal!
lijkt me heel gek hoor als je kindje dan ineens 4 is... Ik vind het wel leuk om te zien dat de enige 4 jarige echt al zo toe is aan school en de andere juist niet, moet vreselijk wennen en is te vermoeiend.. We hadden er laatst eentje die nog niet eens zindelijk was, nu hebben we er eentje die de hele klas wel even regelt Hoe is het verder in Utrecht?> Hier herfstvakantie en daarna nog 4 dagen werken en dan Buh Bye Kleutertjes Verlof!!!!
Lekker verlof juffie2008! heb je veel dingen te doen? Is het kamertje al af enzo...ook je rust pakken hoor...heb je hard nodig hoor!
jeej wat is het stil hier, hier gaat het wel goed! 13 weken nog 3 weekjes en dan weer naar de gyna :d voor de rest druk druk druk en rustig aan doen met die schouder dus minder doen in de week. voor de rest flink hoesterig en word vanmiddag ff door de huisarts gebeld hoest verder hier?
mamalous kriebelt het bij jou ook alweer?? Waarom moet je nog een tijd wachten als ik vragen mag. Bij mij kriebelde het na 6 weken ook alweer. Maar omdat de Gyn mij vertelde dat ik een jaar moest wachten omdat Ryan met de KS is geboren hebben we dat ook gedaan. Maar nu is vriendlief helaas iets minder enthousiast geworden, die geniet zo van Ryan dat hij nog niet zoveel zin heeft om die aandacht te moeten verdelen. Ik baal daar eigenlijk wel van, maar wil het ook niet gaan afdwingen, want ik wil wel dat we er samen positief tegenover staan, dus ik hoop dat hij snel met groen licht komt. Juffie wat een heerlijk vooruitzicht zeg.
Omdat we volgend jaar een rommelig jaar ingaan, Julian moet eerst zelf kunnen traplopen, kan geen 2 kinderen naar 3 hoog brengen ben volgend jaar het grootste deel alleen doordeweeks, vriend gaat in interne opleiding in limburg, hij is militair,en omdat ik mijn zwangerschap (depressie) nog niet verwerkt heb. Genoeg redenen om er nog mee te wachten en heerlijk te genieten van dit mannetje!
Hoi meiden, wat is het hier stil... Ik ben ziekjes thuis, de laatste werkweek gaat niet erg plaatsvinden ben ik bang... Hoe is het met jullie?