vagr test??

Discussion in 'Zwanger worden' started by gjelinas mommy, Feb 26, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. gjelinas mommy

    Feb 24, 2014
    5
    0
    0
    fultime mama zijn
    den haag
    Wie kan mij vertellen wat dat laaste streepje is?? Heb dat nog nooot gezien bij een kruitvattest en vele die mijn test zagen zeg dat er ook een licht positief lijntje staat in het echt zie ik wel wat maar op deze niet deze is gemaakt na 3 min nadat ik de test had gedaan en moet vrihdag ongi worden
     

    Attached Files:

  2. mnla

    mnla Actief lid

    Feb 12, 2014
    200
    0
    0
    Ik zie ook wel iets ja . Zal vrijdag ochtend nog even een test doen.
     
  3. dpbovenkamp

    dpbovenkamp Fanatiek lid

    Jan 14, 2014
    1,628
    3
    36
    Ik zie helaas geen tweede streepje:( Dat streepje wat er wel staat lijkt mij een "foutje", het is geen goede streep in ieder geval.

    Sowieso ben ik geen voorstander van testen voor NOD, maar ik zou er vrijdag of zaterdag zeker nog een testje tegenaan gooien! Tenzij je ongi wordt natuurlijk, wat ik niet hoop voor je!
     
  4. Noushka

    Noushka Fanatiek lid

    Feb 2, 2008
    1,601
    12
    38
    overijssel
    Ik zie ook geen 2e streepje.
    Ik heb dit trouwens ook wel vaker gehad. Zo'n spooklijntje. Dat je haast scheel moet kijken om iets te zien. Dat is volgens mij gewoon de plek waar het lijntje had moeten staan en dat zie je een beetje.
    Maar weet inmiddels dat als het niet roze is, het helaas vaak niks is..
     

Share This Page