Onewish, ja ik bedoelde jou, was even in de war met je nickname met iemand anders. (Ben naast deze op nog 1 aan het meekletsen namelijk) Vind het zo kl*** voor je hoe het gelopen is!! Wat maakt de gyn ervan dat jij wel vaker positief test en uiteindelijk toch weer ongesteld wordt? - Ingrid, je hebt gelijk, maar toch, t voelt zo ontzettend-niet- gelukt. Toch vandaag weer 1 piepklein wit drupje uit mijn tepel. Tsjonghe
Vpkaatje heb het gezegd maar de gyn zei er verder niet veel over, omdat alles bij ons goed is, is het 'dikke pech' , heb wel overlegd dat als ik weer posi test ik wel verder wil met de utrogestan...( mocht afgelopen keer namelijk niet ? ) en hij ging er nu mee akkoord.. hopelijk weten de assistenttes er dan ook van want daar moet ik het aan vragen , het receptje voor utrogestan.. en anders zeg ik het dan wel dat ik het moet van de gyn ohh spannend meissie! ik duim mee! xxx
Onewish, balen dat de gyn er niet zo veel van maakt. Goed dat je dat nu al besproken hebt! En nu maar hopen dat het een keer WEL lukt en blijft zitten. Hier is licht bruinverlies al begonnen intussen op 10dpo, dus einde is in zicht, nog 1 of 2 dagen dan zal die ongi wel doorbreken. Balen, maar ik ging er intussen al wel een beetje vanuit.
vpkaatje, Ja dacht begin er gwn direct over... want dat zat me echt dwars... Ohh oke maar bruinverlies is nog geen rood he! dus ik duim nog wel even door voor je..xxx
Ja kan ik me voorstellen, zou ik ook gedaan hebben hoor. Ik weet bruinverlies kan nog positief uitpakken. Het was echt donkergeel/lichtbruin en niet weinig. (Sorry voor details) Maar het was echt slijmerig. Nu is het alweer over. Maar ja, morgen zal het wel roodbruin zijn en dan overmorgen de o.b's weer uit de kast. ik ga er al 100% vanuit hoor dat het een verloren ronde is.
Was zonet ook even voor het eerst weer verdrietig.. moest echt even een paar tranen wegpinken. Bah, wat is dit toch allemaal wat.
Ja ik begrijp je echt meis,,, is ook kut! Ik probeer nu ook weer positief te zijn, voor zover dat gaat...maar als je de 1e dag ongi bent dan baal je echt zo! ik heb deze keer ook weer zitten huilen sinds heel lang geleden... maar toch nadat ik dat had gedaan ging het de volgende dag weer wat beter.. en nu ga ik er weer voor ! Hoop echt zo dat wij nu ook snel aan de beurt zijn..! Heb trouwens net een maansteen gekocht, hopelijk deze week binnen en 7 febr is het vollemaan dan kan ik hem goed opladen.xxx
Onewish, ik heb de maansteen ook gedragen, ik ging er zeer intens van dromen; mij is aangeraden hem aan de kant te leggen. Hij had teveel invloed op mij. Ben heel gevoelig Goed van je dat je weer zo positief bent, ik ga het ook weer proberen hoor. Soms zakt de moed je alleen ff in de schoenen. - Tsja Marjan, sometimes life really sucks... meer kan ik er geloof ik niet van maken.. baal vreselijk. Maar ging hier al beetje vanuit. Dat zwanger zijn dat is niet echt een kaatje-ding soms vraag ik me wel es af of ik 't ooit wordt of dat het gewoon niet kan bij mij. En in hoeverre belemmert me die endometriose ook nog enzo.... Hoop dat mn ongi morgen meteen goed doorzet, dan kan ik gelijk een afspraak maken voor vrijdag en weer met prikken beginnen, anders maandag pas.
Temp vanmorgen even gemeten... was 36,7 ook al wat meer rood. Dus morgen ongi ofzo. Had vandaag wel gewild, dan had ik tenminste een afspraak kunnen maken voor vrijdag. Nu wordt het waarschijnlijk pas na het weekend. Wil nu gewoon weer zo snel mogelijk met prikken beginnen. Ja ben op dreef hoor.
Vpkaatje Herken je gevoel wel dat je snel verder wilt, op een ander forum zeiden sommige mensen ook tegen mij, neem jij geen 'rustmaand' met iui enzo..ik zij nee ik heb er totaal geen behoefte aan, ik wil maar 1 ding en dat is een baby, dus ik zet door.... als ik een rustmaand zou nemen, heb ik het gevoel stil te staan en weer een maand naar de 'klote' heb laten gaan.. Als iui niet werkt hier, en we zouden over gaan op ivf/isci dan kan ik altijd nog even een rustmaandje nemen... heb nu gwn het gevoel dat ik door moet gaan...waar ik aan begonnen ben... Anders bel je gwn even, missch mag je vrijdag dan wel komen? xxxx
O meiden wat vreselijk balen. Knap dat je zo positief bent Onewish en vpkaatje. KAn me helemaal voorstellen dat je gewoon doorgaat en niet een maandje wilt "rusten" voelt als verloren maand.
Ja dat rusten heb ik al genoeg gedaan. Eerst twee maanden rond de operatie; ben ik aan de pil geweest. Toen in december ivm de kerstvakantie-stop een maand aan de pil. Ben nu net weer begonnen en het kan me niet snel genoeg gaan. Heb nu rood slijm, niet weinig, maar ook niet echt een ongi. Heb toch de poli gebeld en gezegd dat mn ongi is begonnen en dat ik vrijdag een startecho wil. Denk dat het morgen wel door zal zetten en anders vrijdag. Nou beter cd 1 of 2 heen dan cd 5! Heb dan echt het gevoel dat ik 3 dagen achter loop. En tsja wat doen nog 3 dagen op het grote geheel... nou wel 3 dagen teveel als het niet nodig is Dus vrijdag een startecho en dan zie ik wel wat ik er van maak als ik nog niet echt veel bloed ben verloren. Weet je, had nu wel een cyclus van 26 dagen!! Ben begonnen aan het traject met een cyclus van 105 dagen. Dus dat is al een feestje waard eigenlijk.
Ja idd, goed dat je vrijdag kan komen! Toen ik een maand moest rusten met die cyste voelde ik me ook zo @#$&*! Hopelijk zijn we snel in verwachting meid, ik hoop en duim voor ons! x
Ja Onewish, ik hoop en duim ook voor ons!! En voor Marjan en Ingrid hoop en duim ik voor een vlotte bevalling en een gezond kindje!
Tis vandaag echt doorgebroken... gisterenavond al echt rood, maar nu ook echt veel en pijn. Tis goed dat ik al gebeld heb voor morgen, t zit altijd zomaar vol daar. En ik tel gisteren wel als dag 1, dus dan zou ik maandag al op dag 5 zitten. Gaat nu mooi vlot. En deze afgelopen cyclus duurde 25 dagen! Wel beetje kort he. Maar in ieder geval, dat ik elke maand een kans zou maken; had ik niet eens durven dromen.
Sorry allemaal.... ik ben er zooooooooo zat van allemaal. Ik ben er meeeeeeeeeeeeeeer dan klaar mee. Ben alweer aan het prikken en ik baal zo vreselijk. Gisteren een rotdag gehad. Heb me suf gejankt. Alles van rond de operatie kwam er ineens uit. De spanningen en angst wat eruit zou komen. Ben alweer met prikken begonnen dus, zit alweer op cd5 en ik heb me voorgenomen om na deze cyclus tijdelijk aan de pil te gaan; want ik trek het niet meer, ik ga hier aan onderdoor en als ik zo doorga en ik ben uiteindelijk zwanger, dan ben ik een wrakje en kan ik er ook niet zijn voor die kleine. Je kan me zo bij mekaar vegen....... ik krabbel maar door en ik heb alles gedaan wat er binnen mijn kunnen ligt, maar nu houdt het op. Meiden, ik weet niet of ik voorlopig hier nog kom... in ieder geval heel veel succes en geluk jullie.