verkoudheid

Discussion in 'Baby en dreumes' started by victoria, May 29, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. victoria

    victoria Fanatiek lid

    Jun 15, 2006
    1,131
    0
    0
    Nils is 7 weken en hij is nu verkouden. Hij slaapt slechter en wordt vaker tussendoor wakker door zijn verstopte neus. iemand tips? alvast bedankt.
     
  2. marline1983

    marline1983 VIP lid

    Jun 11, 2006
    9,402
    1
    0
    hengelo
    hoiii

    een ui doormidden snijden en op z'n kamertje leggen op een bordje

    zoutoplossing kan ook

    veel succes en beterschap voor je mannetje
     
  3. hoihoi
    bij deze alvast beterschap met de kleine,onze youri heeft ook net de verkoudheid achter de rug en is zeker goed 2wk verkouden geweest is zo zielig echt t snotteren en dan t slijm in de keel wat ze nog niet kwijt kunnen,schrik er niet van als er na t voeden melk omhoog komt en dat hij gaat spugen dat had youri ook,en de dokter zei,als hij hoest dan duwt hij met zn buikspieren tegen zijn maagje en omdat de slokdarmklepje nog niet goed werkt komt er wat mee,zolang hij geen koorts heeft en goed drinkt plast en poept is er geen probleem alleen zn verkoudheid dan.
    ik had bij youri n ui gesneden op zn kamer t stinkt wel wat maar ik vind dat t wel goed heeft geholpen t kwam eerder los.
    heel veel succes

    groetjes krulliewullie(esther) :)
     

Share This Page