Is er iemand die vloeiend Frans leest en een mailtje voor mij zou willen vertalen? Gaat over de verkoop van onze auto, ik kom er echt niet uit. Als je het zou willen doen, zou je dan een pb willen sturen met je mailadres? Alvast bedankt, Groetjes Soit
Als ik dit lees denk ik: marktplaats met een reactie uit het buitenland? Maakt niet uit wat er staat, maar NIET doen. Als ik er naast zit, sorry dan .
Nou sorry dat vind ik dan weer heel kortzichtig :x.... ik woon ook in het buitenland... maar doe ook gewoon zaken via MP. Niet iedere reactie vanuit het buitenland is meteen twijfelachtig hoor
Mijn Frans is nogal roestig... er zitten hier een aantal dames op ZP die in frankrijk wonen... misschien dat zij je kunnen helpen?
Is misschien kortzichtig. Maar jij reageert in het Nederlands op een nederlandse site. Dat vind ik dan weer anders. Ik hoor helaas iets te vaak verhalen van oplichting door buitenlandse bendes. Die zeggen dan dat ze eerst het geld overmaken en het vervoer regelen. Vervolgens ben jij je spullen kwijt en is het geld ook weg.... Dus als iemand op mijn nederlandse advertentie reageert in een vreemde taal, ja, dan ben ik achterdochtig. Maar ik zei al: als ik er naast zit, sorry dan. Toch? Enne TS: succes met de verkoop!