Vervangende gastouder - zwangerschapsverlof

Discussion in 'Zwangerschap en werk' started by Bloemetje1987, Jul 18, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bloemetje1987

    Jan 16, 2016
    64
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goedemiddag,

    Ik werk als gastouder bij iemand anders thuis en krijg een zwangerschapsverlofuitkering straks via het UWV. Dit omdat ik onder zpp'ers val.

    Nu komt er tijdens mijn verlof een vervangende gastouder bij de kinderen thuis. Ik heb te horen gekregen dat ik dan mijn salaris gewoon op mijn rekening krijg en die moet doorstorten naar de vervangende gastouder.
    Dit kan ik dan bij de belasting als onkosten invoeren. Maar ik krijg natuurlijk ook mijn uitkering op dezelfde rekening.

    Wie heeft hier ervaring mee? Want ik vind het allemaal een klein beetje vaag en wil niet voor kosten opdraaien die niet voor mij zijn.
     
  2. anoniempje101

    anoniempje101 Bekend lid

    Jun 20, 2015
    735
    2
    0
    NULL
    NULL
    Zou het even bij UWV checken (ander deel van topic kan je je vraag stellen, krijg je best snel antwoord!)
     
  3. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    Jul 4, 2010
    13,212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Volgens mij niet hoor, de uren die ik draai als nood opvang gastouder als vervanger van iemands verlof, krijg ik gewoon van het bureau uitbetaald ipv door de andere gastouder. Dit lijkt me een "luie oplossing"
     

Share This Page