Vervelende pijn navel!

Discussion in 'Zwangerschap' started by Kelleyy, May 7, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kelleyy

    Kelleyy Niet meer actief

    Hoi meiden,

    Ik had vandaag eigenlijk de hele dag een beetje door last van me navel, alsoftie uit elkaar wordt getrokken. Ik heb een navelpiercing dus ik dacht ik haal die er ff uit maar dat leek niet te helpen.
    Wat kan dit zijn??? Is dit gewoon het groeien?
     
  2. Tese

    Tese Niet meer actief

    Kan een navelbreuk zijn, had ik in mn vorige zwangerschap ook. Dit kan vanzelf weggaan maar sommigen moeten er na de bevalling aan geopereerd worden. Had ik niet overigens. Als het aanhoud misschien even naar de vk of huisarts?
     
  3. brenjomi

    brenjomi Fanatiek lid

    Nov 24, 2008
    2,297
    1
    0
    activiteitenbegeleidster
    roze wolk
    ik had vanaf vorige week steeds jeuk rond mijn navel? en naar mijn idee heb ik er straie bij? (had ik al van de vorige keer, maar volgens mij niet daar??)
    heb het bij mijn vorige zwangerschap volgens mij ook gehad, maar niet lang. niet dat het aanhoudt (dus geen navelbreuk) denk dat het oprekken was. (toen bij mij)
     
  4. mama 1984

    mama 1984 Fanatiek lid

    Apr 20, 2007
    3,151
    0
    36
    Ik herken het ook, alleen dan pas later in de zwangerschap van mijn jongste zoon en mijn dochter.. voelt erg vervelend.. het jeukte en steekte.. na een paar dagen was het weer weg.. volgends mij komt het door de groei van je buik en het daarbij anders worden van je navel.
     
  5. Jucade

    Jucade VIP lid

    Jul 20, 2006
    18,229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Mijn navel deed echt pijn toen, ging vanzelf ook weer weg.
     
  6. MamavanDane

    MamavanDane Bekend lid

    Sep 23, 2009
    916
    2
    18
    Centralist meldkamer
    Voorschoten
    ik heb het ook rond die tijd gehad, heb mn navelpiercing eruit gehaald en had er een weekje later geen last meer van.
    Geen idee of dit door de navelpiercing kwam of niet..
     
  7. Takkiewakkie

    Feb 13, 2008
    51
    0
    0
    Hoi,

    Herkenbaar, ik heb er ook regelmatig last van.. Het is zo'n stekende pijn van binnenuit en in mijn geval kan ik dan echt even niet bewegen, aangezien alles heel pijnlijk is.
    Mijn vk vertelde dat er aan de binnenkant zo'n peesje zit bij je navel en dat deze weleens flink opgerekt kan worden of dat het kind er zit te bewegen enzo..

    Denk dus dat het vooral het meerekken is.. weinig aan te doen helaas.
     
  8. Manny211

    Manny211 Fanatiek lid

    Oct 15, 2009
    1,905
    8
    38
    Mama
    Ergens
    Hier helaas ook erg vaak last, maar dan boven mijn navel. Ik heb daar al van kinds af aan een navelbreuk zitten, alleen was die normaal altijd een cm ofzo en ondertussen is ie al opgerekt tot een cm of 4 :( Het doet echt vreselijk pijn, maar ze gaan me eraan opereren na de bevalling.
     
  9. pinter

    pinter Fanatiek lid

    Jan 9, 2010
    4,015
    1
    36
    noord limburg
    ik had/heb er ook last van.
    heb geen piercing,maar je ziet door het groeien van de buik dat de navel een beetje naar buiten plopt.
    ik heb hem een aantal keer per dag goed vet gehouden met olie,en dat hielp wel.
     

Share This Page