Vliegen met kolf

Discussion in 'Borstvoeding' started by Lindangel, May 22, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lindangel

    Lindangel Fanatiek lid

    Dec 27, 2007
    3,742
    1
    0
    Ik heb hier laatst ook een topic over geopend: ik vlieg morgen naar de VS voor een congres. Heel veel goede tips gehad, waarvoor dank!

    De voorbereidingen zijn nu zo goed als klaar, maar ik belde net nog even met de luchtvaartmaatschappij - voor de zekerheid. En nu zei die man aan de lijn dat ik het beste mijn handkolf kan meenemen in mijn handbagage en niet mijn medela freestyle, zoals ik van plan was. Hij dacht dat de douane wel eens moeilijk kon doen.

    Dus... Ik ben op zoek naar ervaringen! Zijn er hier dames die naar de VS zijn gereisd met een elektrische kolf? En problemen gehad? De man van de klantenservice zei dat de kans klein was, maar wel aanwezig, dat ze hem in zouden nemen. En dat moet ik natuurlijk niet hebben. Dan maar de handkolf mee.?
     
  2. happymama

    happymama Niet meer actief

    geen ervaring maar neem ze allebij mee , stel dat je de medela daar moet laten op schiphol dan kun je m weer ophallen als je terug bent !!!!
     
  3. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    Apr 18, 2011
    2,753
    1
    0
    Friesland
    Lijkt me stug dat je geen kolf mee mag nemen! Andere elektrische apparaten zijn toch ook geen probleem? Helemaal als je verteld waar het voor is! Ik zou me niet te veel zorgen maken. Wij zijn een paar keer naar de VS gevlogen (oa met bijna al onze belangrijke bezittingen) en maar 1 keer is ons koffer opengemaakt: de stethoscoop van mijn man zag er gek uit op de scan, maar toen het woord "doctor" viel, geen probleem :D
     

Share This Page