vocht uit tepel

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by scrat, Aug 12, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. scrat

    scrat Niet meer actief

    Ik zag net dat er wat vocht uit mijn tepel kwam. Verder had ik vanmiddag pijn in mijn onderbuik tijdens het niezen. Ik weet niet of het met elkaar te maken heeft, of los van elkaar staat, maar ik vroeg me af of dit normaal is.
    Ik ben ongeveer 9 maanden geleden bevallen en heb destijds 1 week borstvoeding gegeven. Ik zit momenteel op dag 21 van de cyclus.
    Alvast bedankt!
     
  2. Gea T

    Gea T Actief lid

    Jun 26, 2013
    445
    0
    0
    Hallo,
    Het niezen met pijn in je buik staat los van het vochtverlies uit je tepel. Over het algemeen is tepelafscheiding een normaal fenomeen wat vaak voor komt. Maar dat neemt niet weg dat bij aanhoudende klachten het wel verstandig is om contact op te nemen met je huisarts om eventuele oorzaken uit te sluiten. Maar als het bij eenmalig een keer blijft mag je het afwachten.

    Groetjes Gea
     

Share This Page