Hoi meiden, Gistermiddag tussen 4 en 6 uur heb ik (denk ik) voorweeen of indalingsweeen gehad. Een lichte buikpijn, en dan ongeveer acht minuten niks, en dan weer hetzelfde.. Rond half 8 kreeg ik weer buikpijn tot 11 uur maar deze buikpijn leek niet weg te gaan maar werd ook niet erger. Verloskundige gebeld en die zei ook: waarschijnlijk indalings- of voorweeen. Maar vandaag voelt ik me ook niet echt geweldig.. beetje zeurderig lijkt het wel.. Als je voorweeen hebt, is dat dan een teken dat de 'echte' weeen ook snel kunnen komen? Ik ben nog geen 37 weken, als ik nu al voorweeen heb, kan de kleine dan eerder komen? xx
Voorweeën heeft niks te maken met het feit dat dan de bevalling snel zal volgen. Het heeft ermee te maken dat je dan in de laatste weken voor je bevalling zit en je baarmoeder is zich al een beetje 'klaar' aan het maken zeg maar. Ik heb al een paar weken last van voorweeën...en zie, ik ben alweer 4 dagen overtijd. Dus het zegt helemaal niks hoor. Succes!
pfff, het is zo'n irritant gevoel.. had gehoopt dat daardoor de bevalling snel zou komen, maarja.. we wachten af! Dankjewel, en succes!
Ik heb ook al bijna 5 weken voorweeen. Had ook gehoopt dat ze er nu al zou zijn, maar helaas, nog geen beeb. Gisteren een paar uur weeen om de 5 minuten gehad, maar weer alleen maar voorweeen ondanks de regelmaat want van binnen zit alles nog dicht.... Doe mijn best om wat afleiding te vinden, maar is toch lastig, door alles wat je voelt ben je er nu eenmaal veel mee bezig... s6!
geen idee, volgens mij wel.. maar sommige voelen het niet eens.. de één vind het op menstruatiepijn lijken, maar zo vond ik het niet voelen.. meer een zeurderig, irritant gevoel in je buik..
Deze ei dacht vanochtend; hé zou het dan toch nu al gaan beginnen? Yep idd de menstruatieachtige pijn bij een harde buik vanaf de middel naar beneden toe en dat korter dan een minuut aanhoudend. Ik trots vertellen tegen de assistente (had toevallig extra controle); dat is helemaal nog niks, die komt echt niet bij één keer een beetje buikpijn. En de vk voegde daar aan toe dat het typisch 37 weken pijnen zijn. Ter voorbereiding op wat er straks nog wel allemaal gaat gebeuren. Ben ook maar voor het eerst zwanger... Voelde me wel even een echt groentje..