Vraag bloedgroep

Discussion in 'Onderzoeken en echo's' started by Vlnider029, Jun 14, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vlnider029

    Apr 26, 2012
    57
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo,

    Ik ben nu 15 weken zwanger.
    Heb met 12 weken bloed laten prikken en de verloskundige vertelde mij dat alles goed was alleen vertelde ze mij dat ik met 27 weken weer bloed moest laten prikken omdat ze dan kunnen zien welke bloedgroep het kindje heb. Is er dan iets mis of niet????
     
  2. Lizzy1986

    Lizzy1986 Fanatiek lid

    Feb 22, 2011
    4,230
    28
    48
    Female
    Noord-Brabant
    Hoi!

    Heb ik ook. Bij mij komt dit omdat ik A negatief ben.. Met 27 weken prikken ze bloed en kijken ze of ons kindje ook negatief is of positief. Heeft ons kindje ook negatief gebeurd er niks. Heeft hij positief dan krijg je een spuit om te voorkomen dat je in een volgende zwangerschap, antistoffen aan gaat maken tegen het kindje waardoor je een miskraam kan krijgen..
    Ik had het met mijn miskraam ook, nadat ik ons kindje verloren was heb ik ook zo'n spuit gehad, stelt niet veel voor, kreeg hem in mijn been.

    Groetjes!
     
  3. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Verplaatst naar onderzoeken en echo's.
     
  4. Vlnider029

    Apr 26, 2012
    57
    0
    0
    NULL
    NULL
    He Lizzy,

    Bedankt voor je reactie!
    Het is me erg duidelijk ik heb ook bloedgroep A-negatief.

    Succes met je zwangerschap.

    Groejes
     
  5. Behappy

    Behappy Niet meer actief

    ik ben o negatief en dan word er ook met 27 weken bekeken of het kleintje anti stoffen maakt
    en welke bloedgroep ze heeft ..
     
  6. Mamavan2schatte

    Mamavan2schatte Actief lid

    Jun 8, 2011
    320
    0
    0
    NULL
    NULL
    Klopt,is nu veranderd met mijn vorige 2 kreeg ik zoizo met 30 weken een spuit of onze kleine nou negatief was of positief.
    Als na de bevalling bleek dat onze kleine positief was kreeg ik er nog eentje.
    Ben nu 28 weken en ze hebben nu bij mij ook bloedafgenomen.
    Als deze kleine ook negatief is krijg ik geen spuit en anders wel.
    Na de bevalling krijg je er ook eentje als je er strakjes ook eentje krijgt als je kleine positief is.
    Gelukkig maar want anders gaan andere zwangerschappen niet goed..

    Zorg wel dat het spuit tijdje uit de koelkast ligt,anders is het een heel naar gevoel!:p
     
  7. pricil

    pricil Actief lid

    Dec 30, 2011
    191
    0
    0
    ze gaan nu idd kijken of je antistoffen hebt, is dit zo dan is je baby positief terwijl jij negatief bent.
    Mijn VK heeft het hele verhaal verteld zo voor deze zwangerschap niet zoveel uit maken maar kan wel voor de volgende vandaar de spuiten als jij en je baby verschillen van bloedgroep.

    Ik ben zelf AB negatief.
     
  8. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,244
    16,622
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ik ben B-negatief en afgelopen week heb ik mijn anti-D spuit gekregen want de baby heeft een positieve bloedgroep.
    Deze methode wordt pas sinds 1 jaar toegepast omdat Anti-D moeilijk te krijgen is en op deze wijze kan worden voorkomen dat een moeder Anti-D krijgt ingespoten terwijl de baby gewoon negatief is.
    Mijn vorige 2 zwangerschappen heb ik deze spuiten ook gehad en waren de kinderen ook Positief dus het was niet voor niets.Na de geboorte wordt het sowieso nogmaals gecontroleerd.
     
  9. daisy500

    daisy500 Niet meer actief

    Hier ook, gisteren bloed geprikt mijne is zelf o negatief
    Nu afwachten of me kindje een andere of dezelfde heeft.
     
  10. kim1990

    kim1990 Fanatiek lid

    Jul 18, 2008
    4,151
    0
    36
    Emmen
    Hier ook de spuit gehad. Ik ben B-negatief en dochter was B-positief.Heb dus met 28 weken een prik gehad en toen ik net bevallen was.
     

Share This Page