vraagje aan kapsters

Discussion in 'De lounge' started by Pompeltje, Apr 9, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Pompeltje

    Pompeltje Fanatiek lid

    Jan 18, 2012
    1,593
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb een vraagje aan de kapsters hier onder ons :)

    Ik had van me eigen blond haar. Dat is donker blond geworden en heb het zelf toen donkerbruin geverfd. Nu is mijn uitgroei dus ook gewoon normaal echt heel donker blond.

    Vandaag heb ik me haar weer eens geverfd en heb het mahonie gedaan. Om te kijken of de ''rode'' tint me staat. Ik ben namelijk van plan me haar roder te gaan verven. Althans dat zal ik heel graag willen.

    Nu vraag ik me dus af kan dat zomaar? Verf het altijd zelf met van die pakjes want in de kapsalon vind ik het niet te betalen. Of moet je haar voor rood haar eerst ontklerud worden? Dat wil ik namelijk niet en dan ga ik het niet doen ;)

    Kortom zal over me huidige haarkleur het ''rode'' goed pakken of heb ik kans dat het straks oranje oid is als ik het gaat doen?

    bedankt alvast voor de adviezen :)
     
  2. Helise

    Helise Fanatiek lid

    Mar 4, 2012
    1,785
    0
    36
    Ja dit moet gewoon kunnen, ik verwacht niet dat je oranje word aangezien je een donkere ondergrond hebt.
     
  3. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Oranje word het niet. Het zal niet felrood worden, maar een rode goede moet zeker lukken! Succes :)
     
  4. Blays

    Blays Niet meer actief

    Ja hoor dat kan wel, je hebt al een donkere ondergrond in je haar dus moet lukken. Veel succes :)
     
  5. Pompeltje

    Pompeltje Fanatiek lid

    Jan 18, 2012
    1,593
    0
    0
    NULL
    NULL
    Super bedankt :D heb er nu al zin in. Nu de mahonie vind ik al gaaf en verlang echt naar het rode... Gewoon eens lekker anders :) Thnx meiden
     

Share This Page