Hallo, Ik heb ff een vraagje. ik ben namelijk gestopt met de pil, en we gaan er gelijk voor. Ik heb dus nog geen inzicht in mijn cyclus. Ik ben op 3 aug gestopt met de pil. 14 dagen na mijn 1e dag van de ongi was 22 aug. Rond die dagen ook veel geklust. Mijn cyclus toen ik nog aan de pil was zou ik as maandag weer ongesteld moeten worden. Maar nu had ik di de 31e veel vloeibare afscheiding, en dacht ik mijn ei links te voelen. Ik voelde namelijk pijnlijke steken aan de linkerkant. Vandaag had ik het rekbare afscheiding. Zou ik nu dan mijn vruchtbare dagen hebben? En dan dus 2 weken verder rekenen om te kunnen testen? Wat denken jullie? anders zou ik maandaag gaan testen. Lastig zo dat ik nog geen zicht heb op mijn cyclus.
Als je zeker bent dat je je ei hebt gevoeld dan heeft het nu geen zin meer om te klussen want je moet de 3 dagen Voor je ei klussen Je ei is ma 12 uur vruchtbaar dus zou je al te laat zijn, mssn dat dat slijm je innesteling kan zijn? Ik zou gewoon je normale cyclus na gaan en afwachten ( toen ik gestopt was met de pil duurde mijn cyclus 1 week langer dan toen ik de pil slikte,) ma je kunt natuurlijk een test er tegenaan gooie als je je NOD bent gepasseerd Liefs Adorable
Thanks! Maar ik weet dus niet zeker of dat gevoel mij ei was! Dat denk ik maar zou ook kunnen dat het niet zo is. Voor de zekerheid klussen we gewoon om de dag! Maar het rekbare slijm is normaal dan toch voor je ei? Dus het zou een innesting kunnen zijn? Spannend. Dus jij denkt gewoon maandag testen dan? Snap er nix meer van haha. Normaal toch 2 weken na je ei wordt je ongi?
Als je de pil gebruikt, mag je niet spreken van een cyclus. Er vindt geen eisprong plaats en als je stopt wordt je ongi. Daarom weet je na het stoppen van de pil ook nooit wanneer je ongi gaat worden en hoe lang je cyclus zal zijn. Zo duurde het bij mij bvb 66 dgn voordat ik ongi werd. Ik zou daarom ook niet meteen uitgaan van 28 dagen. Het is wel heel goed mogelijk dat jij idd je ei hebt gevoeld en dat je cyclus dus 42 dagen zal duren. Je eisprong was nl rond cyclusdag 28. Eigenlijk helemaal prima dus en nu ff afwachten of meteen de eerste ronde raak is. Ik zou zeker niet eerder gaan testen, dat heeft helemaal geen zin en kost nog onnodig geld ook.