Meiden, ik ben zelf zo zenuwachtig.... nog 2 nachtjes slapen en dan mag mijn vriendin testen of ze zwanger is. Dan is het 2 weken geleden dat ze de terugplaatsing gehad heeft. Ik heb er echt een heel goed gevoel bij, ik heb echt het gevoel dat het gelukt is, stom hé? Ik hoop het zo!! We zijn allebei tegelijk begonnen aan kindjes....ik heb er nu 2 en zij zitten in de icsi behandelingen, niet eerlijk hé? :x Het is wel moeilijk, je wilt ook niet de hele tijd over kindjes praten, maar het is nogal een groot deel van mijn leven, zo niet mijn hele leven. Maar gelukkig kunnen we ook over andere dingen praten. Ik kom hier even duimen dat ze een positieve test hebben en over 9 maandjes een super lieve en gezonde baby!!
Ik vind dat ook heel lief van jou om zo mee te leven met jouw vriendin. Allé kom ik duim mee met jou voor jouw vriendin
Ik heb mijn vriendin gisteravond gebeld en succes gewenst en gezegd dat ik niet bel morgen, maar dat ze het maar moet laten weten. Stel dat het niet gelukt is....ik hoop van niet, ik hoop dat ze morgen gewoon positief test! Net nog een sms gestuurd! Nog wel even een vraag...stel....stel dat het niet gelukt is wat moet ik haar dan smsen?? Ik vind dat heel moeilijk, ik wil haar dan een sms sturen en 's avonds bellen of de dag erna? Ik weet het niet...wat vinden jullie fijn (als jullie in die situatue zitten of zouden zitten of gezeten hebben). En als ie positief is?? Kei blij zijn en een dikke bos bloemen langsbrengen?
Ik zou denk ik bij haar langsgaan. Als t gelukt is...keiblij en bloemen lijkt me prima! Bij negatief kan ze wel een dikke knuffel gebruiken. Maar wellicht eerst sms'en of ze wel wil dat je langskomt.
Goedemorgen, Ik zit op het wachtbankje na de eerste ronde IUI. Ik zou ook bij haar langsgaan, ik zou het ook willen, vandaag 2e dag niet ongesteld en we mogen eigenlijk pas vanaf zondag testen volgens het ziekenhuis........... maar ik was het wachten zat!! Gisteravond een test gekocht want die had ik natuurlijk niet in huis nog (stom stom stom) maar helemaal niets, gaf niet aan dat ik zwanger was. De teleurstelling was zoooooooo groot maar ik weet dat we ook veel te vroeg waren met testen. Mijn beste vriendin is helaas naar Frankrijk geemigreerd maar gister avond miste ik haar des te meer, tuurlijk kreeg ik ook een dikke knuffel van mijn partner maar de teleurstelling was heel even zo enorm groot dat je het liefst je beste vriendin ook in de buurt wil hebben. Succes
Jaaaa ze zijn zwanger!!!!!!!!! Ik ben echt kei en kei blij voor hun. Vanavond bel ik nog even want ik zat in de auto toen ze belde, dus dat was een kort gesprek!! Waarschijnlijk komen ze zaterdagavond toch naar ons, dus ga ik vanmiddag of morgen een kaartje halen en een cadeau!!
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaa, wat goed!!!!! lekker heengaan met een mooie bos bloemen!!!!!!!! Krijg weer helemaal het gevoel van mezelf terug! haha! Laat ze maar lekker genieten! Liefs Loesie
Nog even een berichtje.................mijn vriendin heeft de 1e echo gehad en alles was goed!! En het leuke is dat ze uitgerekend is op mijn verjaardag!! Is dat niet leuk?
Geweldig zeg! Heb je nog met haar besproken hoe ze jou vond, als vriendin tijdens de behandelingen en na de positieve test?
Nee....dat ga ik haar niet vragen, denk ik. Ze zei wel dat ze het fijn vond dat ik zo meeleefde omdat je van te voren niet weet hoe mensen reageren. Maar ik vind het normaal hoe ik reageer, hoe moet je anders reageren? Ik ben alleen maar blij, ik ga strakjes alle informatie die ik heb, leuke websites (en dat zijn er heeel veeel ), leuke ideeen enz. verzamelen en allemaal naar haar toe mailen!
Nou Bloem vind het toch geweldig hoor hoe je reageerd. Hier een "vriendin" die graag kinderen wilde maar hij toen niet( zijn nu ook uit elkaar mede door trouwen en kinderen onderwerp) en vond haar situatie hetzelfde als de onze . Dat deed mij toen echt pijn.
Wat een lieve vriendin ben je! Fijn voor ze dat ze zwanger zijn en nu kunnen jullie lekker samen kletsen over baby en kinderspul! Gezellie!
Wow, wat ben jij een onwijs lieve en meelevende vriendin Kan mijn vriendin helaas wel een voorbeeld aan nemen Die WAS super meelevend, maar nu ze zelf zwanger is (na 1 ronde) hoor ik niks meer van haar. Dat doet me wel vedriet
Heel bekend wat je schrijft Annedore. Altijd meelevend en bellen na een afspraak met de gyn maar nu ze zelf zwanger was en bevallen niks meer. Ook voor de operatie veel bellen maar erna helemaal niks meer van niemand, ja eentje....Ik heb er 1 (die toevallig ook hier op het forum is gekomen) die is er altijd en probeert zo ver ze kan me te begrijpen. Ik laat ook dan niet altijd het achterste van jn tong zien maar het is fijn om wel even gal te spugen of net als u dat ze met me afteld naar onze 1e IVF. Verder zijn bijna al onze vriendschappen niet meer zo sterk als voor de MMM.... Maar gelukkig bestaan er ECHTE vriendinnen die door dik en dun er voor je zijn en Bloem1981 jij bent er daar zeker 1 van!! Jou vriendin mag trots zijn hoor met zo'n vriendin als jou, echt waar.
Wat erg Vlinder3, hoe kan dat dat jullie vriendschappen hierdoor veranderd zijn? Durven je vriendinnen nu geen contact meer te zoeken omdat zij zwanger zijn en omdat jullie in deze situatie zitten?
Ik heb geen idee maar ik denk omdat ze niet weten hoe ze ermee om moeten gaan en van mijn kant uit ook hoor want ik kreeg iedere keer allerlei pijnlijke opmerkingen. Zeker nu ik in de overgang wordt gehouden tot de IVF en dus met opvliegers en al rondloop....Ze lachen me gewoon uit en dat doet pijn. Ook buiten die overgang ook hoor, in het begin mocht ik erover praten maar nu wordt er gewoon niet meer geluisterd of ernaar gevraagt.... Maar zo leer je wel je echte vrienden kennen.
Dat ze je uitlachen is natuurlijk belachelijk! Ik denk dat ze niet weten hoe ze ermee om moeten gaan. Mijn vriendin heeft het tegen mij ook niet meteen verteld dat hun al bezig waren voor kindjes. Wij zijn nl. tegelijk begonnen aan kindjes en mijn oudste is nu 3 jaar. Ik merkte wel dat mijn vriendin steeds meer afstand nam van mij, toen wist ik dus niet dat hun ook bezig waren voor een kindje. Ik dacht dat ze het misschien vervelend vond dat we niet meer zo vaak af konden spreken of mijn oudste er dan soms bij was. Maar toen wist ik dus niet dat zij hier al mee bezig waren. Het zijn ook van die moeilijke dingen hé? Ik wens je in elk geval heel veel succes met jullie 1e ivf!! Ik weet niet of het op een icsi behandeling lijkt, maar mijn vriendin vond de behandelingen meevallen, dus hopelijk is dat bij jou ook zo.