Hoi hoi allemaal Ik denk ik ga eens kijken of er mensen hier op het forum zitten die hier vlak bij wonen Wellicht kunnen we de kids lekker laten spelen in het park of zo ... we zijn nog niet zo lang hier in de buurt , 1,5 jaar en ken dus nog niet veel kindjes hier ben benieuwd Woon in eindhoven omgeving strijp groetjes
Oooh .. je bent de eerste die ik hier lees !! super leuk zou je daar ook behoefte aan hebben ? / leuk vinden ? En naar welke basisschool gaan jou meiden ??? En in welk deel van strijp woon je ?? * waar vlak bij * ben benieuwd hoor
Hey Mystery, wij wonen in Lievendaal.Onze meiden gaan dadelijkvoor de eerste keer naar De schakel.Waar woon jij?
Waar woon je dan in Lievendaal.Wij in de schultingshtraat.Suus en Tessa zitten nu bij juf Bea en juf Peggy.Vraag maar of Bryan in die groep er bij kan in februari hahah.
Hahah dat is gaaf zeg.Leuke huizen trouwens.Zit Bryan nu op de psz of het kdv?Trouwens de schakel is wel erg leuk hoor.Heb er zekf weinig ervaring mee,want komt zelf eigenlijk uit tivoli.
Mja ik ken de schakel verder ook niet maar komt erg leuk over ben benieuwd wanneer ik iets hoor ?? ... Hoelang duurde dat bij jou ? En bryan zit nu nog in veldhoven op KDV . tot dat hij naar school gaat.. En dank je we zijn er heel blij mee
Hoorde vrij snel dat het goed was.En je krijgt een tijd voor zijn verjaardag te horen wanneer hij mag komen wennen.Suus en Tessa hebben niet gewend omdat ze vandaag meteen fulltime begonnen.Hoe oud ben jij eigenlijk?
oooh , mja wij hebben het formulier vlak voor de vakantie ingeleverd dus hoop op snel bericht . Ik ben 26 en jij ?
Ik ben 34.Misschien een keer op een middag afspreken in de speeltuin.Kunnen de kinderen lekker spelen in het park?