Ik zoek me nu al echt tijdje gek naar een zwemband voor een baby waar ze in kunnen zitten. In de winkels is het niet te verkrijgen nu omdat het waarschijnlijk het seizoen niet is. Prenetal heeft het niet bart smit etc ook niet. Ook bij het zwemband bij ons hebben ze het niet. Iemand enig idee waar je zo'n zwemband wel kunnen komen. Ik weet dat er eentje van nijntje is met en rugsteuntje maarja die kan ik ook nergens vinden
Het is idd niet het seizoen. Ik heb 'm bij de Hema vandaan. Misschien kan je er eentje via internet bestellen! Succes
Ik heb er eentje van de Hema, misschien hebben ze die nu ook nog. Oranje band is het. En Intertoys heeft/had ze ook. Anders misschien by babywalz?
Ik heb er 1 bij de Etos gehaald. Misschien is dit wat? Lijst met zoekresultaten- baby-walz - Al het goede voor mijn baby
Ik weet niet waar je woont, maar ik had hem in Utrecht gekocht, bij Schaatsenberg, een gewone babywinkel, niet een of andere keten. En ook in de winter, had precies hetzelfde probleem, kon nergens zo'n band vinden.
Ik heb 'm 2 weken terug gewoon bij Intertoys gekocht terwijl ze 'm 2 weken daarvoor weer niet hadden.
Ik heb er eentje bij baby walz besteld maar ik krijg hem maar niet in huis en heb geprobeerd contact op te nemen maar ze reageren niet...Ik ga nog wel een keer bij inter toys kijken.