ja ben ik met je eens, deed ik voorheen ook, maar nu met een 2e kindje schiet het er erg bij in... daarom overweeg ik om toch ook regelmatig een potje te gaan geven, maar vind de potjes absurd duur. een wortel is een wortel, en daar hoeft van mij geen olvarit op te staan
de goedkope/eigenmerk bevatten vaak toegevoedge suikers valt me op! en zij nzolas d ebonbebe heel waterig als ze zo jong zijn is t niet zo erg maar een ouder kindje vind t vaak niks onze zoon ook niet
Wij gebruiken regelmatig de Kruidvat eigen merk potjes. Dan heb je 2 potjes voor 1,50. Deze zijn niet waterig en onze dochter eet ze net zo lief als Olvarit. Volgens mij zit er in de groentenpotjes geen extra suiker, wel iets meer natrium, maar ook Kruidvat houdt zich aan de wettelijke richtlijnen wat er in babyvoeding mag zitten, dus daar maak ik me niet zo druk om. Ze hebben ook redelijk veel keuze in maaltijden. Ik ben er in ieder geval erg tevreden over.
Hoi, ik heb laatst ook staan te kijken... In de potjes van C1000, Etos en AH zitten geen toegevoegde kristalsuiker, in die van Kruidvat wel... (ook in de groentepotjes, meen ik) Die laatste laat ik dus staan! Maarehm, is zelf maken niet net zo gemakkelijk gedaan als je staat te koken? Ik heb hier namelijk al bedacht dat ik voor Thirza straks bij 6 mnd gewoon een extra pannetje met een paar losse worteltjes, boontjes enz op het vuur zet...
Als je het over goedkoop hebt is zelf maken inderdaad toch echt wel de meest goedkope oplossing. Even een klein rekenvoorbeeldje voor een kindje van zeg 10 maanden die vlees krijgt en je boodschappen doet bij de dure supermarkt de Appie Hein 100 gram aardappel = 0.05 euro 150 gram groente = 0.30 50 gram kip = 0.25 Totale kosten hapje = 0.60 Aardappelen = 10 kilo = 10.000 gram voor 5 euro Groente bijv. Bloemkool = 1 kilo = 1000 gram voor 2 euro Kip = 1 kilo = 1000 gram voor 5 euro Natuurlijk kan je kijken naar groenten/vlees wat in de aanbieding is en meteen meerdere hapjes maken en invriezen.
Dat is ook zo, maar wij hebben even voor gemak gekozen, omdat ik de afgelopen maanden een paar keer in het ziekenhuis heb gelegen en geopereerd ben en mijn vriend het dus erg druk had in zn eentje en zelf ook niet echt aan gezond koken toekwam. Ze logeerde toen ook regelmatig bij opa's en oma's en dan was het wel zo makkelijk om een potje mee te geven. Het is wel de planning om ook zelf voor haar te gaan koken, uiteindelijk is dat toch het beste en goedkoopste en idd een kleine moeite.
Onze meid eet nu grotendeels met ons mee, maar zo nu en dan geef ik nog een potje. Ik geef altijd potjes van Kruidvatmerk of van Bonbébé.
friso is de laatste tijd vaak in de aanbieding, 1+1 gratis. (nu bij de kruitvat) Ik heb het idee dat je het daar bijna niet van kan maken. Zeker fruit... Maar goed, ik maak het liever vers en dan invriezen, maar daar vraag je niet naar