hoi hoi ik ben as donderdag 13 weken zwanger vroeg me af wanneer ik me buikje trots kan showen haha groetjes !
bij mij zag je het bij 13 weken wel al. Ben nu 17,5 weken ver en heb al een behoorlijk buikje. Krijg er veel opmerkingen over dat ik NU AL zo dik ben. Zeker voor een eerste kindje blijk ik redelijk dik te zijn.
Ik zag het zelf rond de 10 weken al erg goed... voor mensen die mij kennen was het toen ook zeker niet meer te verbergen... met een week of 16 kon iedereen het wel zien en kreeg ik ook de vragen of ik zwanger was... schijnt idd snel te zijn voor een eerste, maar ja... heb nu dan ook een enorme 'toeter'
Ik ben woensdag 13 weken en wilde het dan aan iedereen vertellen, maar ik heb het idee dat je het nu al kunt zien. Mijn onderbuik lijkt naar voren te leunen, hoe ik mijn buik ook inhoud. Ik vind dat best al vroeg eigenlijk, dat je nu al iets kunt zien. Maar ja, kan niet wachten om het gewoon echt te showen (nu nog even een paar daagjes vestjes en blousjes voor eroverheen).
Ik ben dus nu ruim 14 weken en je ziet er nog niet veel van. Wel een bollinkje van m'n darmen, maar m'n broeken pas ik nog (zonder riem, die zit echt niet meer lekker) en als je het niet weet hoef je het niet te zien. Ik heb trouwens wel het gevoel dat er nu echt iets aan het groeien is geslagen de laatste dagen! (Maar misschien is dat wishfull thinking )
Hier 12 weken en een lief buikje, maar het was al te zien met een week of 8! Ook al waren dat waarschijnlijk mijn darmen, ze zeggen dat je na 12wkn echt een andere vorm buikje krijgt...ben benieuwd!
Hier boven in een buikje... maar de verlos zei dat het me darmen enz zijn omdat de kleine ruimte aan het maken is. En dat ik over paar weken echt van onder ga komen. De banden pijn heb ik dus zou mij benieuwen
Het is sowieso een wonder als je zwanger bent. Daarom vindt ik dat zodra je een buikje hebt je het mag laten zien. Mijn buik is heel erg dik en mensen vragen mij ook of het er geen 2 zijn. WEl grappig maar het is er echt maar 1.
Ik ben voor het eerst zwanger. Dus had verwacht dat ik helemaal geen buikje heb zo vroeg. Maar ben nu 14 weken. En vorige week was het erg duidelijk te zien. vandaag had ik een ander rokje aan en dan zie je het wel wat minder. Maar ik heb echt wel een buikje. Vind het ook erg leuk om het te showen!
bij mijn eerste kreeg ik een buikje rond 15 weken. nu had ik nog een buik over van de vorige zwangerschap
vorige week donderdag zat ik hier op de site nog te klagen dat ik geen dik buikje had en jaloers was op de buikfoto's hier, maar ik moet nu zeggen dat het nu ineens wel hard gaat sinds donderdag dus, het lijkt nu ineens of mijn buik met de dag dikker wordt
Hahaha ook ik zat me dat net voor de spiegel zo eens af te vragen. had ook bij 8/9 weken wel bollinkje maar dat waren idd de darmen. Nu zie ik niet veel dat alleen een vetrolletje
hey meiden, ik had met 7 weken de kleren al aan! met 8 weken kon je het al wel zien! niks darmen gewoon buik! inmiddels bijna 20 weken... ook van 19,5 week heb ik een foto liefs mandy
Sinds afgelopen week merk ik dat ik echt een buikje begin te krijgen..is nog niet echt te zien met kleren aan. Ben ook zo benieuwd!
Bij mij ging je het pas met 20 weken een klein beetje zien, maar zelfs toen was het met kleding aan eigenlijk nog niet te zien. Vanaf week 22 een beetje te zien met kleding Vanaf week 25 echt een buikje En vanaf week 30 ineens echt een buik!
Heb er echt lang uitgezien alsof ik gewoon teveel gegeten had... Met niet echt een buikje maar voor mezelf onmiskenbaar een buik met een baby Maar met 12 weken werd me voor de eerste keer gevraagd hoe lang ik zwanger was. Toen werd het ook meer en meer zo'n geinig rondje...
pas rond 26 wk begon je het bij mij echt te zien! maar das volgens mij een stuk later dan gemiddeld hoor! hihi Fijne zwangerschap he! Geniet ervan
Hoi, bij mij begin je nu wel duidelijk te zien dat ik een zwangerschapsbuikje heb. Mijn buik was vanaf het begin al meteen meer opgezet maar nu is het duidelijk een zwanger-buikje aan het worden. Iedereen succes met de zwangerschap!