hoi meiden ik heb de laste tijd last van krampen onderin mijn buik, dat vind ik heel vervelend. tot hoe lang blijf je dat houden. groetjes honey
hallo denk dat dit verschilt van persoon tot persoon. ik heb er gedurende de hele zwangerschap "last"van gehad.en nu word dit alleen maar erger ik zou zeggen,geniet ervan
Jup jup, sluit me aan bij tearke. Had er in het begin last van en nu begint het helemaal erg te worden. Als je erover nadenkt niet zo raar, want de hele zwangerschap door, groeit je baarmoeder. (de een voelt het meer dan de ander) en die 'pijn' die je voelt, zijn je banden die mee/uitrekken. Ik voel het de laatste paar weken alleen maar erger.
Heeft bij mij ook lang geduurd en sinds 4 weken ofzo, heb ik het af en toe nog, meer de banden die aan het rekken zijn, maar daarvoor heel veel pijn in mijn buik hoor!
Tot een week of 8 had ik het bijna dagelijks. Nu heb ik het af en aan: dan weer dagen of zelfs een week lekker rustig en dan weer 2 of 3 dagen dat kramperige en trekkerige gevoel. Volgens mij VK kon dat kloppen omdat het groeien van de baarmoeder in spurten gaat.