Wanneer in groterbed?

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by SushiLover123, Jun 10, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. poema

    poema Fanatiek lid

    Jul 27, 2007
    4,045
    453
    83
    Female
    Hier kwam ze de eerste week niet uit bed. Daarna een week drama gehad 's avonds. Werd er gek van. Half tien en dan lagnze er nog niet in. Ze vond het ook heel leuk dat ik lekker boos werd natuurlijk. Dus op een gegeven moment zonder iets te zeggen teruggelegd en na paar dagen was de lol eraf.
    Daarna werd ze ''s morgens vroeg wakker maar daar hebben we nu Momo de sleeptrainer voor. ;) zie ander topic. Maar het was dus in het begin niet allemaal rozegeur en manenschijn... ;)
     
  2. Sjanienu1

    Sjanienu1 VIP lid

    Sep 6, 2008
    6,495
    1
    0
    Winkelmedewerkster
    's-Heerenberg
    Mijn zoontje ligt gewoon onder een dekbed. Die hebben we er toen gelijk bij gekocht. (Babydump) Het is wel een peuterdekbed.
     
  3. ons2ewonder

    ons2ewonder Bekend lid

    May 3, 2011
    986
    8
    18
    moeder
    1) Hoe oud was je kindje? sinds gisteren dus 14,5 maand.
    2) Wat was de aanleiding? (Bijvoorbeeld nieuwe baby, dus 'doorschuiven')ze huilde elke ochtend als ze wakker was omdat ze niet uit haar ledikant kon(ik wou voorkomen dat ze er uit zou vallen). en alvast laten wennen voordat de baby komt . als het nog niet ging kan ze terug in haar ledikant.
    3) Ging hij/zij naar een peuter/kleuterbed, of meteen naar een 'groot' bed? En waarom deze keuze?peuterbed van prenetal lekker klein en knus ze is zelf maar 73 cm.
    4) Hoe gaat het met kindjes die veel draaien en woelen in bed? in haar ledikant lag ze overal en nu ligt ze muisstil en zoals ze er sávonds is in gegaan is ze er ook uit gekomen.

    ze ligt onder een dekbed.
     
  4. Ellenore

    Ellenore Fanatiek lid

    May 13, 2008
    2,035
    0
    0
    We zijn onze zoon van ruim 2.5 nu aan het voorbereiden op een peuterbed.
    Hij moet alles van te voren weten aangezien veranderingen niet zo goed vallen bij hem.

    Sinds we plaatjes laten zien van zijn nieuwe peuterbed wil hij in zijn huidige bed zonder hekje slapen. Zo bereid hij zichzelf dus al voor.
    Aanleiding: zijn bedje valt nog net niet van ellende uit elkaar. (Tweedehands).

    Peuterbed/groot bed: Peuterbed. Een groot bed is voor een kind van 2 te groot vind ik zelf. En als hij eenmaal wel toe is aan een groot bed, kan de jongste in het peuterbedje..

    Ik ben niet bang dat hij er uit gaat vallen aangezien hij nu dus al zonder hekje slaapt. Alleen vanavond kwam hij er 2 keer uit, maar dat was om mama te plagen. Na de tweede keer viel hij keurig in slaap. Hij draait en woelt heel veel en stoot ook vaak zijn hoofd, ik hoop dat dit beter wordt straks.

    Hij slaapt vanaf zijn 2e onder een dekbed. Je voelt zelf prima aan wanneer je kind er aan toe is.
     
  5. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    Feb 11, 2008
    9,543
    4,729
    113
    Female
    1) Hoe oud was je kindje? 2 jaar
    2) Wat was de aanleiding? (Bijvoorbeeld nieuwe baby, dus 'doorschuiven') Ze kreeg een nieuwe kamer en wilde haar eerst vast aan een nieuw bed laten wennen ipv en een nieuwe kamer+nieuw bed.
    3) Ging hij/zij naar een peuter/kleuterbed, of meteen naar een 'groot' bed? En waarom deze keuze? Naar een peuterbedje, vond een echt groot bed nog zo groot voor een 2-jarige
    4) Hoe gaat het met kindjes die veel draaien en woelen in bed?
    Dat doet ze sowieso niet echt maar we hebben een Ikea bedje met een hekje ervoor;)
     
  6. mama van ruben

    mama van ruben Fanatiek lid

    Aug 2, 2010
    1,094
    0
    0
    NULL
    NULL
    1) Hoe oud was je kindje? 2 jaar
    2) Wat was de aanleiding? (Bijvoorbeeld nieuwe baby, dus 'doorschuiven') vonden het wel tijd en meneer kreeg klimneigingen en natuurlijk al aan het klussen voor een tweede
    3) Ging hij/zij naar een peuter/kleuterbed, of meteen naar een 'groot' bed? En waarom deze keuze? groot bed, zo'n kajuitbed met lades eronder. Vond het zonde om twee keer een bed aan te schaffen
    4) Hoe gaat het met kindjes die veel draaien en woelen in bed? We hadden de SafeTSleep nog liggen van het op de buikdraaidrama. Die eerst gebruikt, later zo'n rekje dat onder de matras geschoven kan worden.
    In het begin bed net als bij baby onderin opgemaakt met dekens van het ledikant. Met 3 jaar is er een dekbed opgekomen omdat die dekentjes te kort werden. Nu kruipt hij ook graag onder zijn fleecedeken (liefst samen met het dekbed :D)
     
  7. Ineke80

    Ineke80 Lid

    May 9, 2011
    22
    0
    0
    NULL
    NULL
    !) Hoe oud was je kindje? bijna 2 jaar
    2) Wat was de aanleiding? (Bijvoorbeeld nieuwe baby, dus 'doorschuiven') Nieuwe kamer, nieuwe meubels!
    3) Ging hij/zij naar een peuter/kleuterbed, of meteen naar een 'groot' bed? En waarom deze keuze? Een peuterbed (70x150). Ik vond een normaal bed echt nog véél te groot voor hem. Nu is mijn zoontje inmiddels bijna 4,5 en hij ligt nog steeds in het peuterbed, past prima. Zijn nu wel aan het kijken voor leuke halfhoogslaper met glijbaan :D
    4) Hoe gaat het met kindjes die veel draaien en woelen in bed?
    Eerste 1,5 jaar lag hij elke avond dwars tegen het hoofdeind aan, daarna hebben we hem een kussen gegeven en woelt hij veel minder!

    groetjes Ineke
     
  8. Sisa

    Sisa VIP lid

    Jun 13, 2008
    5,552
    1
    0
    Mijn dochter (26mnd) ligt nog in haar ledikant. Het past nog perfect, ze klimt er niet uit, ze slaapt er prima aan en ze hoeft niet eruit vanwege een nieuwe baby. Dus zolang het nog past... blijft ze er lekker in liggen. Denk dat ze rond haar 3e verjaardag een groot bed krijgt en dan gelijk een 1-persoonsbed.
     
  9. Amfy

    Amfy Niet meer actief


    1)fynn in 28 maanden en is sinds een week over van bed.
    2) nieuwe baby dus een nieuwe kamer voor fynn
    3)hij gaat naar een peuterbed 150/70
    4) omdat hij een woelwater is hebben we nu een bed met hogere randen zodat hij er "nooit" uit kan vallen
     
  10. debie

    debie VIP lid

    Jun 5, 2007
    8,533
    0
    0
    De eerste met 18 maanden ivm komst zusje en uit bed klimmen. Vanaf dag een goed gegaan en gewoon een kussen met dekbed en een groot bed.

    De tweede met 16 maanden ook omdat ze slecht sliep, peuterbed ook een kussen met dekbed en ook geen problemen gehad.

    Moet zeggen dat ik een ledikant na zo'n 1,5 jaar ook minder leuk vind, mar dat is natuurlijk puur persoonlijk, net als vanaf die leeftijd ondergoed ipv rompers
     
  11. sannie30

    sannie30 Fanatiek lid

    Jan 24, 2011
    1,050
    9
    38
    Vraagje: past een dekbed-overtrek die wij nu in een ledikant gebruike ook in een peuterbed? Die zijn namelijk toch best groot? In het ledikant moet ik altijd de helft onder het matras stoppen...
     
  12. winnietje

    winnietje Niet meer actief

    Mijn zoontje is 2,5 en slaapt nog prins heerlijk in zijn ledikantje.
    Het grote bed staat al maanden op zijn kamertje maar hij blijft r niet in liggen. Wij hebben echt alles al geprobeerd, meneer wilt zelf nog niet. Het enigste probleem is/was is dat hij uit zijn bedje kan klimmen. Dit dit overigs heel netjes en rustig. Valkans echt minimaal. Maar sinds dat hij in zijn slaapzak ligt in zijn ledikantje slaapt hij heerlijk. Ik ga niet dwingen... hoor het zelf wel wanneer hij over wilt
     
  13. mariska72

    mariska72 Fanatiek lid

    Apr 25, 2006
    2,179
    0
    0
    Ergens in t noorden
    Zoon was 20 maand..reden..nou hij paste gewoon niet meer in zijn ledikantje. Hij kon geen kant meer op en werd er wakker van. We hebben een gewoon bed gekocht. Samen uitgezocht. Een echt brandweerautobed. Helemaal super...Helemaal geen last gehad van woelen terwijl hij vaak op de raarste manieren in zijn ledikant lag.

    Iemand vroeg om een hoogsalepr..bij de ikea hebben ze een bed die kun je eerst laag maken en later een hoogslaper van maken.
     

Share This Page